M jak miłość, odcinek 1602: Łukasz złamie słowo dane Patrycji! Oboje srogo za to zapłacą

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1602: Łukasz złamie słowo dane Patrycji! Oboje srogo za to zapłacą

M jak miłość, odcinek 1602: Łukasz złamie słowo dane Patrycji! Oboje srogo za to zapłacą

2021-09-26 22:35

W 1602 odcinku „M jak miłość” Łukasz (Jakub Józefowicz) nie posłucha ostrzeżeń Patrycji (Alżbeta Lenska) i narazi ją i siebie na poważne niebezpieczeństwo ze strony rozwścieczonego Argasińskiego (Karol Strasburger)! Zakochany Wojciechowski nie będzie mógł poradzić sobie z utratą starszej kochanki i złamie obietnicę, jaką składał jej w czasie ich pożegnania. W 1602 odcinku „M jak miłość” Łukasz już dłużej nie wytrzyma i skontaktuje się z Patrycją i to w obecności jej męża, przez co spełnią się najgorsze obawy Argasińskiej!

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1602 odcinku „M jak miłość” Łukasz pierwszy raz pojawi się w klinice Argasińskiego po feralnym pobiciu, zleconym przez samego Argasińskiego. Niestety ordynator za radą Hermana (Piotr Łukawski) tak mądrze wszystko rozegrał, że Wojciechowskiemu nawet przez myśl nie przeszło, że to on mógł nasłać na niego bandytów. W końcu w ostatnim czasie mocno go docenił, zaoferował podwyżkę i ciekawe szkolenia, a tak z pewnością nie zachowuje się człowiek, który tak odgrywa się na swoim rywalu. W 1602 odcinku „M jak miłość” Łukasz ciągle nie będzie mógł pogodzić się z utratą Patrycji, a tęsknota za kochanka będzie tak wielka, że syn Marty (Dominika Ostałowska) postanowi zaryzykować i załamać ich obietnicę!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1601: Barbara nie będzie chciała, aby Dawid został jej wnukiem! Zniszczy marzenia zakochanej Basi!

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Patrycja dojdzie do tego, kto stoi za pobiciem Łukasza w 1602 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1602 odcinku „M jak miłość” stęskniony Wojciechowski zadzwoni do Patrycji, ale ona oczywiście nie odbierze od niego telefonu. Pech będzie chciał, że Łukasz wybierze sobie fatalny moment, gdy Argasińska i jej mąż będą wspólnie jeść śniadanie.

- To znowu ja. Wiem, że miałem nie dzwonić, ale chciałem po prostu usłyszeć twój głos – nagra jej się na pocztę.

Telefon od Łukasza oczywiście nie ujdzie uwadze Argasińskiego w 1602 odcinku „M jak miłość”, który natychmiast zaatakuje swoją żonę i będzie chciał wiedzieć, kto się z nią kontaktował. Patrycja nie powie mu prawdy, ale Jerzy i tak będzie swoje wiedział, a kłamstwo żony jeszcze mocniej go nakręci, przez co Argasiński zacznie jej nawet grozić!

- Kto dzwonił? – spyta tonem nieznoszącym sprzeciwu.

- Nieznany numer. Pewnie jakaś promocja lub naciągacz – wymyśli na szybko.

- Znowu mnie okłamujesz – Argasiński nie uwierzy w jej tłumaczenie.

- Czego ty ode mnie chcesz? Mam wyrzucić telefon? Zmienić numer? – zirytuje się Patrycja.

- Nie, po prostu chce, abyś trzymała się naszych ustaleń. Jeżeli ten naciągacz wciąż będzie do ciebie wydzwaniał to załatwimy to inaczej. Nawet najlepsza rehabilitacja mu nie pomoże. Chyba, że poprosimy o pomoc pana Łukasza prawda skarbie? Bardzo zdolny chłopak i zawsze staje na wysokości zadania prawda? Zjedz coś kochanie, prawie niczego nie tknęłaś, a przecież teraz powinnaś się odpowiednio odżywiać, prawda? – zagrozi jej.

- Straciłam apetyt – odpowie przerażona.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1601: Ula pożałuje powrotu do Grabiny. Bartek przyzna się co go łączy z sąsiadką

Jeszcze w 1602 odcinku „M jak miłość” Łukasz natrafi na dawną kochankę pod kliniką, co sprawi, że będzie w siódmym niebie. Patrycja nie będzie chciała go jednak narażać i nie będzie miała ochoty na rozmowę, ale gdy zobaczy siniaki na twarzy rehabilitanta uzna, że nie może tego tak zostawić. Umówi się z nim na spotkanie, ale na bardziej neutralnym gruncie, na którym Łukasz oczywiście się pojawi.

Następnie w 1602 odcinku „M jak miłość” Patrycja będzie chciała mieć pewność, że to Jerzy stoi za pobiciem Łukasza, dlatego wypyta kochanka o jego szczegóły. Niestety znów mocno się na nim zawiedzie, gdyż odkryje, ze Łukasz kolejny raz złamał dane jej słowo i kręcił się w pobliżu jej domu, co bez trudu wyłapali bandyci, pracujący dla jej męża.

- Łukasz możesz być ze mną całkowicie szczery? – spyta.

- Jestem szczery i zawsze byłem – zapewni ją.

- Ten napad to było w okolicach mojego domu? – upewni się.

- Musimy teraz o tym rozmawiać? – rozczaruje się jej pytaniem.

- Tak, to jest bardzo ważne. Powiesz mi? – Patrycja będzie nalegać.

- Tak, to było blisko twojego domu, a mianowicie naprzeciwko – przyzna się

- Znowu tam biegasz? Musisz tam biegać? Obiecałeś mi, zmień trasę. Miałeś mnie nie nachodzić i obiecałeś, że o mnie zapomnisz – Argasińska nie będzie już miała żadnych wątpliwości, że za pobiciem Łukasza stoi jej mąż!

- Ale ja nie potrafię o tobie zapomnieć. Patrycja ja cię kocham, rozumiesz? – przyzna zrozpaczony.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1602: Aneta wywoła aferę w klinice Argasińskiego! Szlag ją trafi kiedy zobaczy co wyrabia lekarz

Wyznanie Łukasza w 1602 odcinku „M jak miłość” nie da Patrycji wyboru i będzie musiała posunąć się do ostateczności. Przyzna się kochankowi, że jest w ciąży, ale okłamie go, że ojcem jej dziecka jest Jerzy. Wojciechowski nie będzie chciał w to uwierzyć i zażąda wyników badań, które nie pozostawią złudzeń. Syn Marty nie będzie mógł się z tym pogodzić, ale dojdzie do niego, że to już zamyka sprawę i faktycznie zostawi Patrycję w spokoju, jednak trochę za późno. Ich spotkanie i kłamstwo co do ojcostwa będzie ja zbyt wiele kosztować. Ciężarna Argasińska poczuje silne skurcze i trafi do szpitala! Czy straci swoje dziecko i Łukasza? Tego dowiemy się już w nowych odcinkach „M jak miłość”!

Patrz także: M jak miłość, odcinek 1602: Zrozpaczony Łukasz wyrzuci ostatnią pamiątkę po Patrycji! Nie będzie mógł już na nią patrzeć

M jak miłość, odc.1602: Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc.1602: Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
M jak miłość, odc.1602: Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc.1602: Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość. Patrycja powie Łukaszowi o ciąży! Argasiński sfałszuje wyniki badań DNA dziecka. Wszyscy za to zapłacą
Najnowsze