M jak miłość, odcinek 1602: Budzyńskiemu puszczą nerwy! Nawet Magda nie opanuje furii Andrzeja - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1602: Budzyńskiemu puszczą nerwy! Nawet Magda nie opanuje furii Andrzeja - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1602: Budzyńskiemu puszczą nerwy! Nawet Magda nie opanuje furii Andrzeja - ZDJĘCIA

2021-09-19 18:26

W 1602 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) przestanie nad sobą panować i wpadnie w taką furię, że Magda (Anna Mucha) nie zdoła go uspokoić. Drastyczne sceny rozegrają się w po wypadku Ani (Gabriela Świerczyńska), kiedy córka Andrzeja w 1602 odcinku "M jak miłość" trafi do szpitala i poważnym urazem. Tak przynajmniej będzie się wydawało Budzyńskim. Bo prawda będzie zupełnie inna! Ale nie dla Andrzeja. On od razu wskaże winnego tej tragedii. Cały swój gniew skieruje przeciwko facetowi, który podrywa Magdę, który namącił w głowie Ani. Padną mocne słowa, których nie da się już cofnąć. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1602 -wtorek 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Tak źle w "M jak miłość" u Budzyńskich jeszcze nie było! Wypadek Ani, do którego dojdzie w 1602 odcinku "M jak miłość" tylko potwierdzą wcześniejsze przypuszczenia Andrzeja, że bardzo niebezpieczny wpływ na jego rodzinę ma Adam Warecki (Wojciech Świeściak). To właśnie nauczyciela Budzyński oskarży o tragedię jaka spotkała jego córkę. 16-latka spadnie ze schodów w szkole, a Warecki zawiezie ją do kliniki Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel), bo Ania będzie się skarżyła na poważny uraz nogi! Ale nie wszystko będzie takie, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1602: Okrucieństwo Marty wobec Budzyńskiego. Rozpęta aferę, a Andrzej odpowie za to, co się stało z Anią!

Budzyński w 1602 odcinku "M jak miłość" odkryje prawdziwą twarz Adama Wareckiego

Nie dość, że w 1602 odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie wściekły na Wareckiego, że znów zbliżył się do Ani, która jest w nim nieszczęśliwie zakochana. Jakby mało mu było, że przyjaźni się z Magdą, coraz nachalniej ją podrywa, przesyła kwiaty, czeka na jakiś sygnał z jej strony, bo liczy, że coś w końcu z tego będzie,  Z pozoru niewinny flirt Magdy z Adamem w  1602 odcinku "M jak miłość" nadal będzie działał Andrzejowi na nerwy, lecz teraz uświadomi sobie także, że Warecki jest dziwnym typem i za bardzo wpływa na jego rodzinę skoro stale jest tak blisko!

Po wypadku Ani w 1602 odcinku "M jak miłość" nauczyciel będzie się tłumaczył, że wcale nie chciał zawozić uczennicy do szpitala, ale nie miał innego wyjścia. Budzyński nie przyjmie jednak takich wyjaśnień! - Powtarzam Ania spadła ze schodów. Na moim dyżurze. Moim obowiązkiem, jako jej opiekuna, było udzielić jej pomocy. To chyba oczywiste? Nowa wychowawczyni jest na zwolnieniu lekarskim, więc przejąłem jej rolę. Zrobiłem to na wyraźną prośbę dyrektora szkoły. Oczekuje pan jeszcze jakichś wyjaśnień? - Warecki będzie coraz bardziej wzburzony oskarżeniami Andrzeja.

M jak miłość. Nieobliczalna Majka zagrożeniem dla Franki. Paweł zdąży ostrzec narzeczoną, ale sam jej ulegnie!

Magda w 1602 odcinku "M jak miłość" stanie w obronie Andrzeja

Co więcej Adam w 1602 odcinku "M jak miłość" zarzuci ojcu Ani, że ze względu na jego relację z Magdą nie ocenia sprawiedliwie i obiektywnie całej tej sytuacji. W Budzyńskiego wstąpi jeszcze większa furia. Nie pozwoli, że jakiś podejrzany facet mieszał w jego małżeństwie i rodzinie.

- Czy równie nieobiektywnie oceniam pańskie zainteresowanie moją żoną? - złośliwie zapyta Budzyński. Ich awanturę w szpitalu w 1602 odcinku "M jak miłość" przerwie Magda, która nie zdoła zapanować nad mężem. Ale będzie go tłumaczyć przed Wareckim. - Andrzeja poniosły emocje, ale spróbuj go zrozumieć... Zdenerwował się, bo martwi się o córkę...

Prawda o wypadku Ani w 1602 odcinku "M jak miłość", który będzie ukartowany przez zakochaną nastolatkę wyjdzie na jaw. A Budzyński będzie musiał przeprosić Adama za swój wybuch gniewu. Podziękuje mu też za opiekę nad córką. Z kolei Warecki podejmie decyzję, że odejdzie ze szkoły, żeby nie prowokować Ani do podobnych szaleństw. Nie będzie miał jeszcze wtedy pojęcia, że już wkrótce w "M jak miłość" problemy z Anią dopiero się zaczną, a miłość uczennicy wywoła niezły skandal w szkole.

Najnowsze