M jak miłość. Okrutna zbrodnia Dawida ze śmiercią w tle! Basia będzie bezczynnie patrzeć jak umiera!

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Okrutna zbrodnia Dawida ze śmiercią w tle! Basia będzie bezczynnie patrzeć jak umiera!

M jak miłość. Okrutna zbrodnia Dawida ze śmiercią Jaszewskiego w tle! Basia będzie bezczynnie patrzeć jak umiera!

2021-08-22 10:40

Zabójstwo w "M jak miłość", które planował Dawid (Iwo Wiciński) nie dojdzie do skutku?! Nastoletni psychopata przyszykował przerażający plan zabicia Mariusza Jaszewskiego (Tomasz Lulek), kiedy odkrył, że nie jest jego ojcem. Ale do zbrodni nie dojdzie, bo choroba Dawida, która wyjdzie na jaw w 1601 odcinku "M jak miłość" stanie mu na drodze. To Artur Rogowski (Robert Moskwa) pierwszy zobaczy wynik badań chorego Dawida, z którym będzie naprawdę źle. Chłopak zemdleje i straci siły na oczach Basi (Karina Woźniak). Przerażona córka Rogowskich nie zdoła mu pomóc... Będzie bezczynnie patrzeć jak Dawid umiera...

"M jak miłość" odcinek 1601 po wakacjach - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Dawid w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie słabnął z dnia na dzień, a wszystko na oczach Basi, która początkowo nie odkryje, że sytuacja jest naprawdę poważna. Już w 1601 odcinku "M jak miłość" Dawid straci przytomność podczas lekcji wf-u i trafi do gabinetu Rogowskiego. Lekarz zleci badania, ale nie spodziewa się, że nastolatek wywinie mu kolejny numer. W "M jak miłość" po wakacjach 2021 uczucie Basi do kolegi nie osłabnie. Wręcz przeciwnie - będzie jeszcze mocniejsze! 

Dlatego też niebezpieczny Jaszewski nadal wykorzysta fakt, że młoda Rogowska "je mu z ręki". Wymyśli kolejną nierozsądną przygodę, ale nie będzie się spodziewał, że tym razem to on może zostać pokonany przez los. Już w poprzednich odcinkach "M jak miłość" wykiełkował mu w głowie plan pozbycia się ojca, ponieważ nastolatek ukradkiem dowiedział się, że Mariusz wcale nie jest jego biologicznym tatą. 

Przeczytaj: M jak miłość. To będzie nowy kochanek Izy? Nie o Michała i Bosackiego musi bać się Marcin 

Lilka z M jak miłość obrzydliwie nękana przez fanów! Monika Mielnicka ujawniła jak ją dręczą

Plan zabójstwa w "M jak miłość" raczej nie dojdzie do skutku, a przynajmniej nie od razu, bo Jaszewski sam zacznie walczyć z nieubłaganym losem. Omdleniem na lekcji wf-u się nie przejmie, więc zabierze naiwną Rogowską w podróż. W 1601 odcinku "M jak miłość" razem uciekną z domu i wybiorą się do Warszawy. To ma być kolejna szalona przygoda, ale Jaszewski straci pewność siebie, kiedy zacznie bardzo źle się czuć. Basia przestanie się śmiać i cieszyć kiedy zobaczy, że chłopak mdleje! Będąc na bulwarach wiślanych nie będzie miał kto jej pomóc, aż wreszcie nad młodym chłopakiem zlitują się przechodnie i wezwą karetkę. 

Przeczytaj także: M jak miłość. Marysia i Artur stracą córkę! Śmiertelna choroba to początek koszmaru Rogowskich

Rogowscy w 1601 odcinku "M jak miłość" będą odchodzić od zmysłów, bo córka znów posłucha przebiegłego Dawida, a nie ich. Zmartwią się podwójnie, bo Rogowski w 1601 odcinku "M jak miłość" otrzyma wyniki zleconych wcześniej badań. Z przerażeniem zerknie na dokumenty młodego Jaszewskiego i przekona się, że chłopak może cierpieć na poważną chorobę. Stan zdrowia Dawida zacznie się gwałtowanie pogarszać, a wszystko na oczach Basi! Młody Jaszewski w końcu przegra z okrutnym losem, chociaż wydawało się, że panuje nad wszystkim? Sytuacja Dawida stanie się bardziej skomplikowana niż dotychczas. 

M jak miłość odc. 1559. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1559. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze