M jak miłość, odcinek 1599: Skandal w klinice Argasińskiego! Kasia molestowana przez obleśnego lekarza

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1599: Skandal w klinice Argasińskiego! Kasia molestowana przez obleśnego lekarza

M jak miłość, odcinek 1599: Skandal w klinice Argasińskiego! Kasia molestowana przez obleśnego lekarza

2021-09-03 14:00

W 1599 odcinku "M jak miłość" w klinice Argasińskiego (Karol Strasburger) wybuchnie skandal! Jerzemu wydaje się czasem, że jest panem i władcą całej sytuacji, zarówno tej prywatnej, jak i w kwestiach zawodowych. Wie już o romansie Patrycji (Alżbeta Lenska), więc gdzieś będzie musiał wyładować frustracje. W 1599 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) zostanie obleśnie potraktowana i dojdzie do molestowania przez lekarza! Okropny czyn spotka się z zaskakującą reakcją. Jerzy tym razem przesadzi?

"M jak miłość" odcinek 1599 po wakacjach - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1599 odcinku "M jak miłość" klinika Argasińskiego zacznie huczeć od plotek. Jerzemu zawsze się wydawało, że może panować nad każdą sytuacją, zarówno prywatną, jak i zawodową. Jak się okaże w 1599 odcinku "M jak miłość" nie ma racji, bo konflikt z żoną rozkręci się w najlepsze, a wśród lekarzy wybuchnie skandal. Personel kliniki dowie się o zdradzie, której Patrycja dopuściła się za plecami męża. Zaczną szaleć plotki, a pielęgniarka Laura (Klaudia Kulinicz) podsunie Kasi informacje o romansie Argasińskiej. Nie przemyśli, że ich rozmowę usłyszy Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz) i szybko wykorzysta ten fakt. Lekarz już niejednokrotnie pokazał na co go stać, m.in. w sporach z Anetą (Ilona Janyst). 

Przeczytaj: Samobójstwo Mateusza w M jak miłość. Przerażające fakty z ostatnich godzin życia Mostowiaka w 1600 odcinku

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Karnowski w 1599 odcinku "M jak miłość" pozwoli sobie na zbyt wiele i zacznie molestować Kasię! Nie wiadomo jeszcze, skąd taki pomysł przyjdzie mu do głowy, ale kobieta bardzo się oburzy. Argasiński straci kontrolę nad tym co się dzieje w jego życiu prywatnym i jak widać zawodowym. W całej złości i frustracji spowodowanej zdradą Patrycji, natychmiast postanowi zwolnić młodego lekarza. Właśnie wtedy w 1599 odcinku "M jak miłość" ten opowie mu co słyszał, a Jerzy odkryje tożsamość kochanka żony. Tyle razy mijał Łukasza (Jakub Wojciechowski) na korytarzach kliniki, a nie wpadł na to, że to właśnie Wojciechowski spotykał się z kobietą. 

Przeczytaj: Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

W 1599 odcinku "M jak miłość" Argasiński zapomni na chwilę o koszmarnej sprawie molestowania, bo będzie musiał zająć się ukaraniem Łukasza. Skontaktuje się z Hermanem (Piotr Łukawski) i pośle na Wojciechowskiego zbirów. Wściekły ordynator straci kontrolę nad sobą samym, nie mówiąc już o personelu kliniki. Może się okazać, że Karnowski nie poniesie odpowiedzialności za molestowanie Kasi. Obleśny lekarz doczeka się konsekwencji czy Argasiński będzie zbyt zajęty dorwaniem Łukasza? To okaże się wkrótce. 

M jak miłość odc. 1599. Laura (Klaudia Kulinicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1599. Laura (Klaudia Kulinicz), Kasia Stawska (Paulina Lasota)
M jak miłość odc. 1599. Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1599. Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze