M jak miłość, odcinek 1598: Piotrek rozwiedzie Izę z Marcinem. To będzie dla niego horror!

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1598: Piotrek rozwiedzie Izę z Marcinem. To będzie dla niego horror!

M jak miłość, odcinek 1598: Piotrek rozwiedzie Izę z Marcinem. To będzie dla niego horror!

W 1598 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) znajdzie się w kancelarii Piotrka (Marcin Mroczek), gdzie oznajmi, że chce się rozwieść. Doświadczony mecenas Zduński aż na chwilę zaniemówi - czy to możliwe, aby kochający się Chodakowscy już za moment mieli być tylko wspomnieniem? Iza jednak będzie zdecydowana, a Piotrek postanowi jej pomóc. Jak pisaliśmy jako pierwsi - to właśnie on zajmie się czarną, sądową robotą i stanie u boku Izy przeciw Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Jednak w domu w 1598 odcinku "M jak miłość" Zduński przyzna się Kindze (Katarzyna Cichopek), że to zlecenie to dla niego prawdziwy horror. Jak sobie z tym poradzi?

"M jak miłość" odcinek 1598 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1598 odcinku "M jak miłość" Iza zrobi to, co zapowiadała już od jakiegoś czasu Marcinowi. Chodakowska podjęła decyzję, że chce się rozwieść i dokładnie to powie Piotrkowi, kiedy spyta ją w czym może pomóc. Zduńskiemu dosłownie "szczęka" opadnie i na chwilę zaniemówi. Piotrek najwyraźniej nie będzie mógł uwierzyć - podobnie jak fani serialu - że to się naprawdę dzieje. 

- Chcę się rozwieść - oznajmi krótko Iza w gabinecie Zduńskiego w 1599 odcinku "M jak miłość". 

W tym momencie 1599 odcinka "M jak miłość" Zduńskiemu twarz zmieni się nie poznania. Uprzejmy uśmiech zamieni się w ułamku sekundy w grymas niedowierzania, a potem głębokiego żalu.

- Trochę mnie zaskoczyłaś - odpowie mecenas. - Po pierwsze, bardzo mi przykro. A po drugie, przepraszam, ale muszę zadać to pytanie: czy na pewno wyczerpaliście z Marcinem wszystkie sposoby porozumienia? Wiesz, szczera rozmowa, terapia...Na pewno nie potraficie się dogadać?

- Rozmawialiśmy już milion razy i kręcimy się w kółko. A terapia? Tego muszą chcieć obie strony...  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1598: Marcin Chodakowski chory! Dopiero teraz wyjdą na jaw jego problemy

M jak miłość, odcinek 1598: Mikołaj Roznerski broni Marcina i ujawnia dlaczego tak oszalał! Iza przyznaje się do winy

- Marcinowi trudno jest przed światem przyznać się do tej słabości. Kiedy on mówi, że on nie pójdzie na tę terapie, to nie jest dlatego, że on nie chce pracować. To jest dla niego trudny temat po prostu. Trzeba się postawić w sytuacji takiego mężczyzny, który został gdzieś na początku oszukany - wyjaśniał Mikołaj Roznerski w "Kulisach "M jak miłość". - Gdyby Iza go nie okłamała, gdyby od razu powiedziała, jaka była sytuacja, to myślę że nie byłoby teraz tej sprawy.   

- Oni z jednej strony kochali się bardzo, ale z drugiej strony byli też przyjaciółmi. To nie zdarza się często - zdradził serialowy Jakub, Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość".  - Marcin ma świadomość, że Iza oczekuje od niego zmiany, ale z drugiej strony on tego nie potrafi. Bardzo trudno będzie mu wybrnąć.

W kancelarii Piotrka w 1599 odcinku "M jak miłość" Marcina nie będzie. Na przeciw Zduńskiego będzie siedziała bezbronna, samotna, załamana Iza.  Co innego mógłby zrobić Zduński, jak jej pomóc?

Jednak ile to go kosztowało ujawni dopiero wieczorem w 1599 odcinku "M jak miłość". - Coś się stało? - zapyta Kinga męża, widząc jego minę. 

- Nowa sprawa rozwodowa. Człowiek stara się być profesjonalny, ale czasem... Horror!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1597: Pogrzeb u Chodakowskich. Joasia nie poradzi sobie z bolesną stratą!

Najnowsze