M jak miłość, odcinek 1598: Iza przez Marcina pogrąży się w nałogu! Aneta znajdzie ją pijaną przy dzieciach

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1598: Iza przez Marcina pogrąży się w nałogu! Aneta znajdzie ją pijaną przy dzieciach

M jak miłość, odcinek 1598: Iza przez Marcina pogrąży się w nałogu! Aneta znajdzie ją pijaną przy dzieciach

2021-08-30 12:06

W 1598 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) powie Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że wniosła pozew o rozwód. Na próżno Chodakowski będzie błagał żonę, by tego nie robiła, bo ich małżeństwo da się jeszcze uratować. Ostateczna decyzja Izy w sprawie rozwodu w 1598 odcinku "M jak miłość" będzie ciosem dla jej męża, ale ją także wpędzi w rozpacz. Po kolejnej kłótni z Marcinem załamana Iza zacznie pić. Sięgnie po butelkę przy dzieciach, a ponieważ nie może pić alkoholu ze względu na alergię, to skutki będą fatalne! To Aneta znajdzie nieprzytomną, pijaną Izę, która nie będzie dawać znaku życia...

"M jak miłość" odcinek 1598 po wakacjach - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" nie jest jeszcze przesądzony, nie wiadomo czy Chodowski się rozwiodą, bo zewsząd napływają sprzeczne informacje! Zwiastun "M jak miłość" na nowy sezon pokazuje parę szczęśliwą razem i wskazuje, że Iza i Marcin się pogodzą. Ale zanim to nastąpi to czeka ich niezła emocjonalna huśtawka z ciągłymi awanturami, które dotkną także ich dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska). Już w 1598 odcinku "M jak miłość" doprowadzona do ostateczności przez ukochanego Iza złoży pozew o rozwód. Zgłosi się do Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek), by przygotował papiery rozwodowe, bo będzie miała dosyć, że Marcin  nie potrafi jej znów zaufać i odciąć się od przeszłości.

Nie przegap: Przepiękna Iza z M jak miłość zachwyca w nowej ramówce konkurencji! Przy Adrianie Kalskiej zabrakło najważniejszej osoby - WIDEO

Tuż po tym jak Iza w 1598 odcinku "M jak miłość" wystąpi o rozwód z Marcinem pechowym zrządzeniem losu Chodakowski znów będzie miał powód zazdrości o żonie, bo ubzdura sobie, że ukochana kręci coś na boku. Przypadek sprawi, że Izę spróbuje poderwać klient food trucka na ulicy, a widok żony z innym wywoła u Marcina kolejny atak furii. W 1598 odcinku "M jak miłość" omal pobije faceta, który za bardzo zbliży się do Izy. Między Chodakowskimi dojdzie do ostrej awantury.

Na wieść o rozwodzie w 1598 odcinku "M jak miłość" Marcin przestanie nad sobą panować. - Rozwód? Jesteś pewna, że tego chcesz? - zapyta żonę, która wyjaśni, że nie zdoła dłużej tkwić w martwym punkcie. W 1598 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że tylko Iza chce naprawić ich małżeństwo i pójść na terapię. Bo Marcin, nadal szaleńczo zazdrosny, odrzuci wszelkie próby pogodzenia się.

- Tu nie chodzi tylko o zazdrość, ale o zaufanie! - krzyknie w 1598 odcinku "M jak miłość". - Okłamałaś mnie, Iza. Nie powiedziałaś, co się stało, tylko opowiadałaś o jakichś spotkaniach z ciotką, coraz bardziej gubiłaś się w tych wszystkich kłamstwach... Dlaczego nie potrafiłaś mi zaufać? Po tym wszystkim, przez co razem przeszliśmy? - wytknie żonie Chodakowski.

- A ty? Po tym, co razem przeszliśmy, nie podałeś mi ręki, nie stanąłeś za mną murem! Zostawiłeś mnie z tym wszystkim samą... - przypomni mu Iza, która w 1598 odcinku "M jak miłość" będzie kłębkiem nerwów.

M jak miłość, odcinek 1595: Marcin znów wyżyje się na Izie! Wszystko przez Bosackiego

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

Czy Iza i Marcin z "M jak miłość" rozwiodą się?

Nagle w 1598 odcinku "M jak miłość" Marcin mocno chwyci Izę za rękę. Będzie agresywny jak nigdy wcześniej. -Co się z nami stało? Jak mogło do tego dojść? Proszę cię, wstrzymajmy się z tym jeszcze, jeszcze nie jest za późno... -zacznie błagać żonę, ale to nic już nie zmieni. Bo Iza uprzedzi, że to już koniec. - Przykro mi... Zleciłam złożenie pozwu!

Zdruzgotana Iza, która w 1598 odcinku "M jak miłość" nie zniesie podłych wyrzutów Marcina, że kryzys w ich małżeństwie to tylko jej wina, nie zdoła sama sobie poradzić z tą sytuacją. Upije się z rozpaczy, choć nigdy wcześniej nie sięgała po alkohol, bo ma na niego alergię. Nawet po spożyciu kilku łyków szybko traci kontakt z rzeczywistością, ma luki w pamięci.

W 1598 odcinku "M jak miłość" Aneta znajdzie nieprzytomną, pijaną Izę w mieszkanie. Tuż obok będą jej dzieci, pozostawione bez opieki. Przyjaciółka i szwagierka wezwie na pomoc karetkę. Iza dojdzie do siebie i nic jej nie będzie, ale to nie koniec jej kryzysu z Marcinem.

Czy Chodakowscy w "M jak miłość" się rozwiodą? Adriana Kalska ujawniła, że para spotka się na sali sądowej na rozprawie rozwodowej.

- Będą dalsze perypetie, bo w miłości różnie bywa. Zwłaszcza serialowej. Ten związek jest naznaczony wzlotami i upadkami. Miejmy nadzieję, że Iza i Marcin wyjdą z tego kryzysu zwycięsko. Będzie dramatycznie, bo Iza i Marcin spotkają się na sali sądowej. Ale przez to będzie co oglądać - zdradziła serialowa Iza z "M jak miłość".

Najnowsze