M jak miłość, odcinek 1597: Basia nie będzie mogła patrzeć na Frankę i Pawła! Znienawidzi macochę? - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1597: Basia nie będzie mogła patrzeć na Frankę i Pawła! Znienawidzi macochę? - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1597: Basia nie będzie mogła patrzeć na Frankę i Pawła! Znienawidzi macochę? - ZWIASTUN

2021-09-01 11:55

W 1597 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) zobaczy jak Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) przed ślubem cieszą się swoją miłością i nie zniesie widoku zakochanego ojczym z nową macochą! Dlaczego w 1597 odcinku "M jak miłość" przybrana córka Pawła zareaguje gniewem widząc narzeczonych? Przecież jeszcze niedawno 15-latka nalegała na to, by Zduński związał się z Franką na poważnie, zapomniał o wszystkich miłosnych porażkach i dał szansę góralce. Dzięki niej Paweł postanowił się oświadczyć. Co takiego stanie się w 1597 odcinku "M jak miłość", że Basia znienawidzi Frankę? Oto szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1597 odcinku "M jak miłość" Paweł i Franka będą szykowali się do ślubu po hucznych zaręczynach w gronie rodziny i przyjaciół w góralskim stylu, jakie odbyły się na otwarciu nowego bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) "Nasz Zielony Sad". Ale miłosna sielanka narzeczonych, którzy w 1597 odcinku "M jak miłość" rozmarzą się jak będzie wyglądał najpiękniejszy dzień ich życia przerwą ich byli kochankowie. W bistro nagle zjawia się Majka (Laura Samojłowicz), bezdomna, głodna, pokrzywdzona przez los. Okaże się, że dawna dziewczyna Pawła, która ponad 10 lat temu wyjechała za granicę nie ma pieniędzy ani mieszkania. Co gorsza, uzależniła się od narkotyków.

Nie przegap: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Chociaż Majka w 1597 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo potrzebowała pomocy, wstyd nie pozwali jej zwrócić się o nią do Zduńskiego. Zacznie jednak śledzić Pawła, obserwować go z ukrycia. Aż wykorzysta moment, że Franka będzie w bistro sama i u niej będzie żebrać o jedzenie.

Do Franki do "Naszego Zielonego Sadu" w 1597 odcinku "M jak miłość" przyjdzie też Krzysiek (Michał Chruściel). Bandyta po odsiadce w więzieniu za kradzieże i rozboje wyjdzie z ukrycia.  Wciąż nie straci nadziei na to, że uda mu się zdobyć serce Franki. Narzeczona Zduńskiego spróbuje się go pozbyć, ale na próżno. Widok ukochanej rozmawiającej z góralem z Bukowiny bardzo zdenerwuje Pawła.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1597: Skandaliczny romans Basi. Córka Pawła już raz dała się nabrać Jaśkowi. To wszystko między nimi zmieni - ZWIASTUN

Ale w 1597 odcinku "M jak miłość" nie tylko Paweł będzie wściekły i zazdrosny o Frankę! Także Basia, która przecież jak nikt inny jeszcze niedawno kibicowała miłości Zduńskiego i góralki nagle zmieni swój stosunek do przyszłej macochy. Powód? 15-letnia córka Pawła sama będzie niezbyt szczęśliwa. Zabraknie jej czułości, którą w 1597 odcinku "M jak miłość" będą sobie okazywać zakochani. Kiedy Basia i jej bliski przyjaciel, ale jeszcze nie chłopak Jasiek (Stanisław Dusza) zobaczą pocałunki Pawła i Franki, coś w nastolatce pęknie!

- Trochę przesadzają z tymi czułościami, nie uważasz? Nie muszą się aż tak afiszować - skomentuje zniesmaczona Basia w 1597 odcinku "M jak miłość".- Zazdrościsz? - zapyta chłopak.

- No pewnie! Taka miłość... Kto by pomyślał! Początki nie były łatwe. Ciekawe, czy też kiedyś będę taką szczęściarą? - przyzna córka Pawła, która nadal nie będzie pewna co tak naprawdę łączy ją z Jaśkiem. Kiedy chłopak w 1597 odcinku "M jak miłość" odważy się pierwszy raz ją pocałować i wyznać, że się zakochał, Basia będzie trzymała go na dystans. Zbyt bardzo cierpiała przez byłego ukochanego Damiana (Olivier Proctor), który zostawił ją ze złamanym sercem.

- Myślę, że możemy być razem... Na razie - okres próbny. A potem, zobaczymy... - ostrzeże go Basia, która w 1597 odcinku "M jak miłość" będzie cieszyć się szczęściem Pawła i Franki. O żadnej nienawiści wobec macochy nie może być zatem mowy!

M jak miłość odc. 1604. Kinga (Katarzyna Cichopek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: Facebook M jak miłość/ MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1604. Kinga (Katarzyna Cichopek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1597. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: Facebook M jak miłość/ MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1597. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany