M jak miłość, odcinek 1596: Okrutna przysięga Łukasza. Patrycja wymusi to na nim ze strachu o życie

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1596: Okrutna przysięga Łukasza. Patrycja wymusi to na nim ze strachu o życie

M jak miłość, odcinek 1596: Okrutna przysięga Łukasza. Patrycja wymusi to na nim ze strachu o życie

2021-08-27 14:41

W 1596 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zostanie zmuszony do okrutnej przysięgi, która złamie mu serce na pół. Wojciechowski długo czekał, aż Patrycja (Ależbeta Lenska) zrozumie, że to jego kocha i odejdzie od podłego Argasińskiego (Karol Strasburger). I w końcu w 1596 odcinku "M jak miłość" się doczeka, bo Patrycja faktycznie zjawi się w jego mieszkaniu w najmniej spodziewanym momencie. Będzie miała dla niego zadanie, które ten obieca spełnić. Jeśli Łukasz nie dotrzyma danego słowa, oboje mogą stracić życie!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku "M jak miłość" Patrycja będzie świadkiem okropnej rozmowy Argasińskiego z wynajętym bandytą. Jerzy nie domyśli się, że żona go podsłuchuje, więc śmiało wyda dyspozycje. 

- Czy udało się panu wreszcie coś ustalić? - zapyta ordynator. - W ostatnim czasie pana żona nie spotkała się z żadnym mężczyzną. W połączeniach telefonicznych też nie znaleźliśmy niczego podejrzanego – odpowie zbir, ale podejrzliwy Argasiński zacznie oskarżać go, że może za mało się przykłada. - Nie ma takiej możliwości. Natomiast możliwe jest, że pana małżonka... zapewne pod wpływem pana perswazji, całkowicie zerwała tę znajomość - usłyszy w odpowiedzi. - Tak czy inaczej... chcę poznać tożsamość tego mężczyzny... – powie stanowczo ordynator. 

Przeczytaj; Anastazja odeszła z Na Wspólnej. To była ostatnia scena Karoliny Baci. Tak się pożegnała - ZDJĘCIA

M jak miłość NOWY ZWIASTUN. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni

Patrycja w 1596 odcinku "M jak miłość" usłyszy, że na nią i Łukasza zapadł wyrok!

- Rozumiem. I jeśli uda nam się ją ustalić, czy nadal chce pan radykalnego rozwiązania tej kwestii? – upewni się jeszcze Herman, jednak odpowiedź ordynatora nie pozostawi żadnych złudzeń. - Chcę tę sprawę zakończyć raz na zawsze… - skończy temat Argasiński.

Po tych słowach Patrycja ucieknie z domu i uda się wprost do mieszkania Łukasza, gdzie zastanie swoją przyjaciółkę Martę (Dominika Ostałowska). Sekret romansu się wyda, ale nie to będzie w tej chwili najważniejsze. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1595: To Marysia doprowadzi do zgody Izy i Marcina! Zrobi porządek z Chodakowskim - ZWIASTUN

- (...) Przyszłam cię o coś poprosić, o coś bardzo dla mnie ważnego. Nie przychodź, nie biegaj przed moim domem, nie dzwoń, wykasuj mój numer. Zresztą, i tak go zmienię... - powie Argasińska. - Jeśli kiedykolwiek coś dla ciebie znaczyłam, przysięgnij mi, że już nigdy w żaden sposób nie spróbujesz się ze mną skontaktować - Patrycja dorwie Łukasza w  1596 odcinku "M jak miłość" i wymusi na nim okrutną przysięgę. Chłopak niewiele myśląc będzie musiał się na to zgodzić. Ze złamanym sercem pożegna Argasińską. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze