M jak miłość, odcinek 1596: Magda aż zaniemówi z wrażenia po wyznaniu Anity o Kamilu! Koniec będzie blisko?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1596: Magda aż zaniemówi z wrażenia po wyznaniu Anity o Kamilu! Koniec będzie blisko?

M jak miłość, odcinek 1596: Magda aż zaniemówi z wrażenia po wyznaniu Anity o Kamilu! Koniec będzie blisko? - ZDJĘCIA

2021-09-07 20:47

W 1596 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) usłyszy przerażające wyznanie szlochającej i załamanej Anity (Melania Grzesiewicz). Sekretarka miała pomagać Kamilowi (Marcin Bosak) w opiece nad Polą (Hanna Nowosielska), ale sytuacja wymknie się spod kontroli. Magda w 1596 odcinku "M jak miłość" nie będzie gotowa na to, co usłyszy od koleżanki. Anita wreszcie się otworzy i powie całą prawdę o Kamili i o tym, jak podle i okropnie się czuje. Podejmie decyzję, która raz na zawsze może zmienić życie jego i małej dziewczynki.

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie się spodziewała, że Anita ma tak duży problem z Kamilem, bo dotychczas każdy sądził, że ta dwójka ma się ku sobie. I to prawda, ale nie zmienia to faktu, że sekretarka nie zdoła dłużej ukrywać swych uczuć. W 1596 odcinku "M jak miłość" wpadnie razem z Kamilem i jego córeczką do Budzyńskich, by pocieszać Magdę po niezdanym egzaminie.

- (...) Nie wiem czy ty masz ochotę na towarzystwo, ale no wiesz, jesteśmy przyjaciółmi na dobre i złe... Posiedzimy, pogadamy, następnym razem zdasz na pewno... - powie Gryc. Dopiero później okaże się, że Budzyńska ma co świętować, bo skłamała o oblaniu testu, ale nie wszystkim będzie do śmiechu. Bystra Magda weźmie koleżankę na zwiady.

- Co się dzieje? - zapyta Magda, ale sekretarka początkowo uda, że nie ma pojęcia o co chodzi Magdzie. Na szczęście Budzyńska tak łatwo się nie podda. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Kamil oświadczy się Anicie tylko po to, żeby ją upić i zaciągnąć do łóżka! Magdzie przyzna się co się tam dzieje

M jak miłość NOWY ZWIASTUN. Iza i Marcin pogodzą się! Wszystko się u nich zmieni

Anita w 1596 odcinku "M jak miłość" w końcu wyrzuci z siebie okrutną prawdę. - Sama nie wiem, mam wrażenie, że zabrnęłam w jakąś dziwną sytuację. Coraz bardziej przywiązuję się do Poli, a co gorsza ona do mnie. No nie wiem... Przecież to nie może trwać wiecznie. No bo kim ja dla nich jestem? Przyjacielem domu? - kobieta powie swoje myśli na głos. - A chciałabyś być kimś więcej? - zapyta Magda w 1596 odcinku "M jak miłość". - Czasem, ale rzadko. Mam wrażenie, że Kamilowi na mnie zależy, ale traktuje mnie jak dobrą kumpelę, albo obiekt seksualny jak czasami coś mu odbije - podsumuje Laskowska. - No dobrze, a co ty czujesz? - dopyta Budzyńska. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych. Będzie 5 sezon? Narodziny miłości Broni i Antoniego to może być hit!

I właśnie wtedy w 1596 odcinku "M jak miłość" Magda nieświadomie (lub świadomie) poruszy czuły punkt Anity. Koleżanka jeszcze nigdy tak otwarcie nie wypowiedziała się na temat zawiłej relacji między nią a prawnikiem. - A jakie to ma znaczenie? Nie wiem, no muszę jakoś krok po kroku się z tego wycofywać. Bywać u nich coraz rzadziej, poświęcać Poli coraz mniej czasu, aż pewnego dnia po prostu zapomni o mnie - powie Anita w 1596 odcinku "M jak miłość" i nie powstrzyma emocji. Rozpłacze się, a po jej policzkach popłyną łzy. Magda nie będzie wiedziała jak ją pocieszać, bo zna Kamila i domyśli się, że koleżanka może mieć rację, a Gryc nie bierze tego wszystkiego na poważnie. Jeśli tak, to koniec jego i Anity. 

Zobacz wzruszającą rozmowę Magdy i Anity w GALERII ZDJĘCIA. Puszczą wszelkie emocje!>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze