M jak miłość, odcinek 1596: Ostateczna decyzja Anity w sprawie Poli. Nie zniesie dłużej chamstwa Kamila

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1596: Ostateczna decyzja Anity w sprawie Poli. Nie zniesie dłużej chamstwa Kamila

M jak miłość, odcinek 1596: Ostateczna decyzja Anity w sprawie Poli. Nie zniesie dłużej chamstwa Kamila - ZDJĘCIA

2021-08-25 16:04

W 1596 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) podejmie wiążącą decyzję w sprawie Poli (Hanna Nowosielska). Kobieta nie wytrzyma dłużej życia w zawieszeniu. Nie będzie wiedziała czy Kamil (Marcin Bosak) traktuje ją jak koleżankę, matkę dla swojej córki czy kobietę, z którą chce coś stworzyć. To Magda (Anna Mucha) zauważy w 1596 odcinku "M jak miłość", że Anita dłużej nie wytrzyma życia w niepewności i niezrozumieniu. To, co usłyszy od Laskowskiej będzie szokiem! Anita podejmie decyzję co do córeczki Kamila, której nikt się nie spodziewał.

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku "M jak miłość" Anita, Kamil i Pola przyjdą do Budzyńskich w odwiedziny, by pocieszać Magdę po niezdanym egzaminie na prawo jazdy. Gryc będzie w wyśmienitym humorze kiedy dowie się, że Budzyńska jednak zdała test, a on wygrał zakład z Wernerem (Jacek Kopczyński). Tylko Anita w 1596 odcinku "M jak miłość" nie ulegnie radosnej atmosferze, co nie ujdzie uwadze Budzyńskiej. Poprosi koleżankę o chwilę rozmowy, ale nie przewidzi, że zaraz usłyszy coś, czego nigdy by się nie spodziewała! Anita cały czas zachowuje się niemal jak mama Poli, ale i ona straci cierpliwość. 

- Co się dzieje? - zapyta Magda. - Sama nie wiem, mam wrażenie, że zabrnęłam w jakąś dziwną sytuację. Coraz bardziej przywiązuję się do Poli, a co gorsza ona do mnie. No nie wiem... Przecież to nie może trwać wiecznie. No bo kim ja dla nich jestem? Przyjacielem domu? - kobieta powie swoje myśli na głos.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

M jak miłość odcinek 1595 ZWIASTUN. Tak będzie wyglądał nowy Mateusz Mostowiak! Barbara dostanie straszne wieści o wnuku

- A chciałabyś być kimś więcej? - zapyta Magda w 1596 odcinku "M jak miłość". - Czasem, ale rzadko. Mam wrażenie, że Kamilowi na mnie zależy, ale traktuje mnie jak dobrą kumpelę, albo obiekt seksualny jak czasami coś mu odbije - podsumuje Laskowska. - No dobrze, a co ty czujesz? - dopyta Budzyńska. - A jakie to ma znaczenie? Nie wiem, no muszę jakoś krok po kroku się z tego wycofywać. Bywać u nich coraz rzadziej, poświęcać Poli coraz mniej czasu, aż pewnego dnia po prostu zapomni o mnie - powie Anita w 1596 odcinku "M jak miłość" i nie powstrzyma się od szlochu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1595: Mateusz Mostowiak z inną twarzą! Kim jest chłopak, który będzie miał dowód Mateusza i ukradnie mu tożsamość? ZWIASTUN

Sytuacja Anity, Poli i Kamila może więc ulec radykalnej zmianie, ale Gryc nie będzie tego świadomy. Sekretarka pomaga mu od dawna w opiece nad małą dziewczynką, zwłaszcza, że Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) tylko miesza w głowie małemu dziecku. Niestety w 1596 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Anicie skończyła się cierpliwość i chociaż nikt się tego nie spodziewa, podejmie decyzję o wycofaniu się z życia Kamila i jego córki. Gryc stanie na wysokości zadania i zatrzyma Anitę? Tego dowiemy się niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze