M jak miłość, odcinek 1596: Ania zaginie! Wyrzeknie się nawet ojca. Marta zrzuci całą winę na Budzyńskiego i Magdę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1596: Ania zaginie! Wyrzeknie się nawet ojca. Marta zrzuci całą winę na Budzyńskiego i Magdę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1596: Ania zaginie! Wyrzeknie się nawet ojca. Marta zrzuci całą winę na Budzyńskiego i Magdę - ZDJĘCIA

W 1596 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska), szalejąca z miłości do Wareckiego (Wojtek Świeściak), zaginie! Prawdę odkryje Marta (Dominika Ostałowska), która porzuci świetny kontrakt w Berlinie i wróci do Polski ratować córkę. Jednak to co zastanie wprowadzi ją w totalne osłupienie! Jak Budzyński (Krystian Wieczorek) i Magda (Anna Mucha) mogli dopuścić do takiego stanu jej 16-letnie dziecko? Dlaczego Ania uciekła z domu? Czy stała jej się krzywda? Dramatyczne poszukiwania Ani już w 1596 odcinku "M jak miłość"! Czy Budzyński odnajdzie Anię całą i zdrową? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z poszukiwań Ani!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku "M jak miłość" Marta natychmiast po powrocie do Polski zacznie poszukiwania Ani. Nastolatka jednak nie będzie odbierała od niej telefonów. Również Łukasz (Jakub Józefowicz) nie będzie miał pojęcia gdzie się podziała jego siostra. W końcu zrozpaczona matka uda się po pomoc do byłego męża - czy Budzyński będzie wiedział co się stało z Anią?

Tego samego dnia w 1596 odcinku "M jak miłość" Ania zacznie śledzić swojego wychowawcę Adama, na punkcie którego wpadła w miłosną obsesję. Niestety, długo nie będzie musiała czekać - Warecki spotka się z Magdą! Kiedy nastolatka znów to zobaczy zadzwoni do Maćka (Franciszek Przanowski) z pytaniem o pieniądze i... zniknie! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1596: Ania pozbędzie się Magdy z życia Budzyńskiego! Tak załatwi macochę - ZDJĘCIA

M jak miłość,  odc. 1596: Magda (Anna Mucha), Budzyński (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)

i

Autor: tvp/vod

Zrozpaczona brakiem śladu córki Marta pojawi się w 1596 odcinku "M jak miłość" w kancelarii Budzyńskiego. I będzie w takim stanie, że już od progu nie będzie się bawiła w żadne uprzejmości - od razu powie byłemu mężowi co się stało. Co na to Andrzej?

- Nie mogę skontaktować się z Anią - powie Budzyńskiemu załamana Marta.

 Andrzej w 1596 odcinku "M jak miłość" natychmiast spróbuje skontaktować się z Anią, a kiedy to nic nie da, zadzwoni do Maćka. 

- Czy Ania jest teraz w domu? - zapyta Andrzej. 

- Niedawno była. Pożyczyła ode mnie parę stówek, zgarnęła jakieś rzeczy i wybyła. A coś się stało? Bo ja też teraz właśnie wychodzę - Maciek nie będzie miał dobrych wieści dla ojczyma.  

Nie, nic, wszystko jest w porządku - odpowie mu Budzyński.

U Basi jej nie ma, sprawdzałam - doda Marta, kiedy usłyszy słowa Maćka. - Wzięła pieniądze, rzeczy, co ona chce zrobić?! 

W tym momencie 1596 odcinka "M jak miłość" do kancelarii wbiegnie Magda. - Co się dzieje? - zapyta od razu kiedy zobaczy miny męża i jego byłej żony. 

- Ania gdzieś zniknęła - odpowie jej szczerze Budzyński.

- A, to może mieć związek z tym - Magda wręczy Marcie list miłosny, który Ania napisała do Wareckiego.  

Wojciechowska "rzuci okiem" w  1596 odcinku "M jak miłość" na słowa zakochanej córki do nauczyciela i wybuchnie. 

- Co tu się w ogóle wydarzyło?! Jak mogliście nie zauważyć, że z Anią dzieje się coś złego?!

Czy załamani rodzice odnajdą Anię? W jakim może być stanie? Wszystkiego dowiemy się już w 1596 odcinku "M jak miłość".  

Nie przegap: Nowy Janek w M jak miłość. Pierwszy kochanek Aleksandry będzie ojcem Marcina i Olka! - ZDJĘCIA

Zobacz koniecznie poszukiwania Ani w 1596 odcinku "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Najnowsze