M jak miłość, odcinek 1595: Marcin znów wyżyje się na Izie! Nie odpuści kiedy usłyszy głos Bosackiego  - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1595: Marcin znów wyżyje się na Izie! Nie odpuści kiedy usłyszy głos Bosackiego - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1595: Marcin znów wyżyje się na Izie! Nie odpuści kiedy usłyszy głos Bosackiego - WIDEO

2021-08-25 13:34

W 1595 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) spotkają się w Grabinie, gdzie ona ucieknie z dziećmi, żeby przemyśleć co dalej z ich małżeństwem. Po długim milczeniu w 1595 odcinku "M jak miłość" nastąpi chwila szczerej rozmowy Chodakowskich, kolejna szansa, by wyjaśnić sobie wszystko, pogodzić się i ocalić tę miłość. Ale nagle Marcin znów zacznie wyżywać się na Izie. Wszystko zepsuje Bosacki (Dariusz Kordek), który zadzwoni do Marcina i wmówi mu kolejne kłamstwa na temat żony. Zobaczcie scenę z 1595 odcinka "M jak miłość", pierwszego po wakacjach.

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, godzina emisji - 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Iza i Marcin wreszcie się pogodzą? A może czeka ich rozwód i bolesne rozstanie, które zakończy wątek absurdalnych podejrzeń Chodakowskiego wobec żony, że zdradziła go z Michałem Ostrowskim (Paweł Deląg), a nawet Bosackim? Początek nowego sezonu "M jak miłość" w 1595 odcinku jeszcze bardziej skomplikuje relacje tej pary. Iza będzie w Grabinie u Mostowiaków razem z dziećmi, a niczego nieświadomy Marcin nadal będzie się ukrywał przed ukochaną w agencji detektywistycznej gdzie ostatnio spędza całe dnie i noce. Zupełnie zagubiona Iza w 1595 odcinku "M jak miłość" tylko Marysi (Małgorzata Pieńkowska) zwierzy się, że zrobiłaby wszystko dla męża, ale ten nie może zapomnieć o sprawie Bosackiego!

Nie przegap: Nowy Janek w M jak miłość. Pierwszy kochanek Aleksandry będzie ojcem Marcina i Olka! - ZDJĘCIA

Kiedy w 1595 odcinku "M jak miłość" Marcin przyjedzie do Grabiny do Barbary (Teresa Lipowska), seniorka uprzedzi go, że są u nich Iza z dziećmi. Między skłóconymi małżonkami dojdzie wreszcie do rozmowy, pierwszej od bardzo dawna. - Nic nie mówiłaś, że będziecie w Grabinie... Kiedy przyjechaliście? - W piątek, wzięłam dwa dni urlopu... - wyzna Iza. Przez krótką chwilę w 1595 odcinku "M jak miłość" będzie się wydawało, że Marcin wreszcie się opamięta, że przestanie wierzyć w kłamstwa Bosackiego na temat jej i Michała. - Słuchaj ja to wszystko przemyślałem i to nie jest tak, że ja...

Ale telefon od Bosackiego w 1595 odcinku "M jak miłość" wszystko zepsuje. - Iza to jest pilne, ja muszę odebrać...

- Oczywiście... - rzuci Chodakowska, bo straci już nadzieję, że ukochany odpuści. Marcin w 1595 odcinku "M jak miłość" wda się w ostrą wymianę zdań z niebezpiecznym Bosackim, który postawił sobie za cel odegranie się na detektywie za rozwód z bajecznie bogatą Bosacką (Małgorzata Sadowska). - Chciałem poinformować, że moja klientka nagrała waszą ostatnią rozmowę, więc jeżeli nie przestaniesz jej nękać...

- No, no co za profesjonalizm. Rozumiem, że rozmawiamy o mojej żonie, panie detektywie? - powie zaczepnie Bosacki. - O twojej byłej żonie! - przypomni mu Marcin. 

Podły szantażysta w 1595 odcinku "M jak miłość" wmówi Marcinowi, że ma kolejną seks taśmę z udziałem Izy, która sam zmontował. Tak jak obrzydliwe nagranie z Michałem.  - A ja chciałbym porozmawiać o twojej żonie. Wiem co cię dręczy i dlaczego tak naprawdę dzwonisz. Nie obawiaj się, niedługo dostarczę ci materiały, o których mówiłem! Z udziałem moim i Izy... Przygotuj się na niezłe show! Swoją drogą sam byłem zaskoczony, że twoja żona ma taki temperament. Ale nie będę zdradzał szczegółów, żeby nie psuć ci zabawy!

Chodakowski w 1595 odcinku "M jak miłość" aż się zagotuje z wściekłości. - Posłuchaj, bo nie będę powtarzał dwa razy. Dzwonię na życzenie mojej klientki, jeśli nie dasz jej spokoju, to zgłosimy sprawę na policji o nękanie. I wtedy będziesz miał sprawę w sądzie, rozumiesz?! Tego chcesz? Więc raz na zawsze daj jej spokój!

M jak miłość, odcinek 1595: Marcin znów wyżyje się na Izie! Wszystko przez Bosackiego

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1595: Joasia po rozstaniu z Michałem pogrąży Izę przed Marcinem! Wszystko się wyda - ZDJĘCIA

Dla Izy w 1595 odcinku "M jak miłość" także stanie się jasne, że Bosacki nadal manipuluje Marcinem, wmawia mu na jej temat same kłamstwa. W pewnym momencie straci nad sobą panowanie i w domu Mostowiaków w Grabinie urządzi mężowi awanturę.  - Nic nie mów! Przemyślałeś sobie to wszystko, tak? To po co rozmawiasz z Bosackim? Czemu nie potrafisz tego odpuścić?! Przecież nie pójdziemy nigdy dalej! To jest chore!

- Iza, to jest moja praca! - rzuci równie wzburzony Marcin. - To zobacz do czego ta praca doprowadziła! - doda Iza.

Niestety w 1595 odcinku "M jak miłość" doprowadzona do ostateczności Iza zagrozi Marcinowi, że to się skończy rozwodem jeśli wreszcie nie zapanuje nad swoją chorą zazdrością o Michała i Bosackiego.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z 1595 odcinka "M jak miłość" z Izą i Marcinem >>>

M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska
Najnowsze