M jak miłość, odcinek 1595: Joasia po rozstaniu z Michałem pogrąży Izę przed Marcinem! Wszystko się wyda - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1595: Joasia po rozstaniu z Michałem pogrąży Izę przed Marcinem! Wszystko się wyda - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1595: Joasia po rozstaniu z Michałem pogrąży Izę przed Marcinem! Wszystko się wyda - ZDJĘCIA

2021-08-25 8:43

W 1595 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wywoła kolejną awanturę Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Najpierw jednak znów zostawi Michała (Paweł Deląg), który czekał na nią tak długi czas. Po bolesnym rozstaniu w 1595 odcinku "M jak miłość" wygada się przed Marcinem, że ona i Michał nie są już razem. A zazdrosny Chodakowski tym razem ubzdura sobie, że to przez Izę rozpadł się związek Joasi. Urządzi żonie kolejną awanturę o Michała i zarzuci jej miała z tym coś wspólnego. Co wydarzy się w 1595 odcinku "M jak miłość" między Chodkowskimi?

"M jak miłość" odcinek 1595 po wakacjach - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Nowy sezon "M jak miłość" w 1595 odcinku rozpocznie się od pogłębiającego się kryzysu u Izy i Marcina. Kiedyś tak szaleńczo zakochani Chodakowscy nie będą już razem. Ona zabierze dzieci, Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) i wyjedzie do Grabiny, a on całe dnie i noce będzie spędzał w agencji detektywistycznej, nawet nie wiedząc gdzie jest jego rodzina. Tylko dzięki Barbarze w 1595 odcinku "M jak miłość" Marcin dowie się o pobycie Izy z dzieciakami u Mostowiaków. Pojedzie tam po nich, ale do Warszawy wróci tylko z Szymkiem i Mają. Dlaczego? Bo Izę wezwie do wydawnictwa Michał. I wtedy się zacznie!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1595 przed premierą w TVP2 za darmo online! Gdzie oglądać? Ruszył nowy sezon

Pod nieobecność Izy w 1595 odcinku "M jak miłość" do Marcina wpadnie Joasi, by oddać Chodakowskiej czapkę i szalik, które jej pożyczyła. Właśnie przez nie w poprzednim sezonie "M jak miłość" Chodakowski zaczął znów podejrzewać żonę o romans z Michałem. Pomylił bowiem Izę z Joasią i w konsekwencji pobił Ostrowskiego.

Wizyta Joasi w 1595 odcinku "M jak miłość" będzie dla Marcina sporym zaskoczeniem. Tak jak to, co od niej usłyszy. Dręczony wyrzutami sumienia przeprosi jednak przyjaciółkę. - Joasiu, ja nie miałem okazji, żeby cię przeprosić za to, że tak wtargnąłem do domu Michała, coś mi się tam ubzdurało, więc przepraszam... Nie wiedziałem, że jesteście razem?

- Nie, my nie jesteśmy razem. Ale daj spokój, nie masz za co przepraszać, nie przejmuj się... - wyzna Joasi i w 1595 odcinku "M jak miłość" nieświadomie pogrąży Izę w oczach Marcina. Bo chory z zazdrości Chodakowski pomyśli, że to Iza odpowiada za rozpad związku tej pary. 

W tym czasie w 1595 odcinku "M jak miłość" Iza usłyszy od Michała, że jego życie legło w gruzach. - Czekałem na jej powrót, nie spodziewałem się, że to będzie definitywny koniec...

M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska zachwyca na planie nowej czołówki. Aż zapiera dech - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. To on będzie nowym Mateuszem Mostowiakiem! Zastąpi Krystiana Domagałę - ZDJĘCIA

Aż wreszcie w 1595 odcinku "M jak miłość" między Izą i Marcinem rozpęta się prawdziwa burza. Z ust mężczyzny padną poważne oskarżenia wobec żony. - Cały czas powtarzałaś, jak to Michał kocha Joasię! Tymczasem ja się dziś dowiaduję, że oni wcale nie są razem. Miałaś coś z tym wspólnego?!

Iza w 1595 odcinku "M jak miłość" zamiast się tłumaczyć, tym razem się zbuntuje. I postawi mężowi ultimatum. - Ja tego dłużej nie wytrzymam! Albo pójdziemy razem na terapię, albo to skończy się rozwodem!

- A ty myślisz Iza, że my pójdziemy na dwa spotkania z terapeutą i to rozwiąże nasze problemy? Bo ja w to wątpię!

- Szkoda, że nawet nie chcesz spróbować... - szepnie ze łzami w oczach Iza w 1595 odcinku "M jak miłość". Nie widząc żadnej reakcji ukochanego zamknie się przed nim w sypialni.  - To nie jest takie proste Iza, to nie jest takie proste wszystko... - powie do siebie Marcin.

Jedno jest pewne, w nowym sezonie "M jak miłość" związek Chodakowskich nie rozpadnie się, Iza i Marcin uratują swoje małżeństwo i nie spotkają się w sądzie!

Zobaczcie WIĘCEJ ZDJĘĆ z 1595 odcinka "M jak miłość" w naszej GALERII >>>

M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1595. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
Najnowsze