M jak miłość, odcinek 1591: Marcin pobije Michała, bo zobaczy jak całuje Izę! Fatalne skutki pomyłki zazdrosnego Chodakowskiego - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1591: Marcin pobije Michała, bo zobaczy jak całuje Izę! Fatalne skutki pomyłki zazdrosnego Chodakowskiego - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1591: Marcin pobije Michała, bo zobaczy jak całuje Izę! Fatalne skutki pomyłki zazdrosnego Chodakowskiego - WIDEO

2021-05-17 21:31

W 1591 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) będzie chora, a Marcin (Mikołaj Roznerski) nadal nie zapanuje nad swoją chorą zazdrością o żonę! Co prawda podaruje ukochanej prezent, żeby pokazał jak mu na niej zależy, ale właśnie choroba Izy i z pozoru niewinny upominek pociągnie za sobą całą serię wstrząsających zdarzeń. Obsesja Marcina na punkcie zdrady Izy i Michała (Paweł Deląg) w 1591 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do tego, że pomyli żonę z ukochaną Ostrowskiego, Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Kiedy zobaczy ich pocałunek będzie myślał, że to Iza. Dopuści się skandalicznego występku, po którym Iza postawi sprawy jasno. Zobaczcie WIDEO z tych scen w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1591 - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Izy w "M jak miłość" to wytwór chorej wyobraźni i zazdrości Marcina, który wciąż będzie się katował filmikiem z żoną i Michałem z Krakowa, na którym odurzona narkotykami ukochana patrzy na swojego szefa z takim zachwytem jak kiedyś na niego. W 1591 odcinku "M jak miłość" Marcin nadal się nie opamięta, a jego zachowanie nadal będzie niepokoić Izę. Żeby uśpić czujność żony i jakoś pohamować zazdrość postara się udowodnić, że bardzo mu na niej zależy. Kiedy Iza zachoruje, podaruje żonie ciepłą czapkę oraz szalik w pięknym kolorze różu, by nie wychodził na zewnątrz nieubrana wystarczająco ciepło.

Właśnie z powodu choroby Izy i jej nowej czapki w 1591 odcinku "M jak miłość" Marcin znów wpadnie w szał zazdrości. Dlaczego? Bo zaraz potem zobaczy przeziębioną żonę przed wydawnictwem Ostrowskiego. Do tego przyłapie Izę i Michała na pocałunku. Tak będzie przynajmniej mu się wydawało. Bo kiedy Joasia nagle wróci do Polski z Francji w 1591 odcinku "M jak miłość" będzie tak zmarznięta, że Iza odda jej czapkę oraz szalik, które dostała od męża. I to ją, a nie Izę zobaczy chorobliwie zazdrosny Marcin.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1591: Joasia wróci z Francji do Michała, ale nic już nie będzie tak tak dawniej

M jak miłość. Koniec Izy i Marcina. Chory z zazdrości Chodakowski nie opamięta się! Zniszczy piękną miłość

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

Na efekty fatalnej pomyłki Marcina w 1591 odcinku "M jak miłość" nie trzeba będzie długo czekać. Pojedzie do domu Michała, żeby zabrać stamtąd swoją żonę. - Gdzie ona jest? - rzuci od progu, a potem wywlecze Ostrowskiego na podwórku i zacznie go szarpać. Sytuację uratuje Joasia, która nagle stanie w drzwiach. Do Marcina w końcu dotrze, że znów zrobił z siebie wariata, pojedzie do Olka (Maurycy Popiel), by przyznać się mu co zrobił. 

Młodszy brat Marcina w 1591 odcinku "M jak miłość" po raz kolejny poradzi mu, by skorzystał z pomocy psychologa, skoro wciąż nie potrafi zapanować nad agresją i zazdrością, ale uparty Chodakowski odmówi. Po powrocie do domu Marcin będzie musiał się zmierzyć z gniewem Izy, która na wieść o kolejnym wyskoku będzie u kresu wytrzymałości psychicznej. Iza w 1591 odcinku "M jak miłość" Iza zażąda od Marcina, żeby przestał ją dręczyć i wymyślać zdradę, której się niby dopuściła, a jeśli tego nie zrobi to będzie ich koniec!

M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1591. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze