M jak miłość. Iza nie zostawi Marcinowi żadnego wyjścia!  Odejdzie i to będzie koniec ich małżeństwa?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza nie zostawi Marcinowi żadnego wyjścia! Odejdzie i to będzie koniec ich małżeństwa?

M jak miłość. Iza nie zostawi Marcinowi żadnego wyjścia! Odejdzie i to będzie koniec ich małżeństwa? - WIDEO

2021-04-28 10:19

W "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) już nigdy nie będą idealną parą, a przyszłość ich rodziny znów stanie pod znakiem zapytania. Niestety w kolejnych odcinkach "M jak miłość" kryzys u Chodakowskich pogłębi się, bo obsesyjnie zazdrosny Marcin przestanie nad sobą panować. Wszędzie będzie widział zdradę Izy z Michałem (Paweł Deląg) i Bosackim (Dariusz Kordek). Ślepo uwierzy w kłamstwa Bosackiego, który w 1589 odcinku "M jak miłość" wmówi mu, że przespał się z Izą. Nie zdoła też wybić sobie z głowy obrazu żony z Michałem, uśmiechającej się do niego, patrzącej z takim uwielbieniem, jak kiedyś na niego. Aż wreszcie dojdzie do decydującej rozmowy małżonków. Iza będzie u kresu sił, więc zażąda od Marcina, żeby przestał ją dręczyć, a jeśli tego nie zrobi to będzie ich koniec!

Czy Iza i Marcin z "M jak miłość" rozstaną się już na zawsze? Co będzie z nimi dalej?

Rozstanie w "M jak miłość" i koniec wielkiej miłości, jakie łączy uwielbianą przez widzów parę to czarny scenariusz jaki niebawem może się ziścić. W nowych odcinkach "M jak miłość" Iza i Marcin nie będą potrafili się dogadać, a wszystko przez szaleńczą zazdrość Chodakowskiego o żonę. Niestety ta obsesja popchnie Marcina to jeszcze bardziej maniakalnych zachowań, a Iza poczuje jakby była w jakieś matni, jakby mąż, z którym kiedyś łączyła ją wyjątkowa więź nagle stał się kimś innym. Niemal potworem, jak kiedyś psychol Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1589: Policja u Chodakowskich! Marcin zatrzymany za napad na Bosackiego. Nawet Olek mu nie pomoże. Nie wywinie się tak łatwo

Marcin z "M jak miłość" znajdzie się na rozdrożu. Z jednej strony nie przestanie kochać Izy, będzie chciał nadal z nią być, ale z drugiej nie zniesie myśli, że jego żonę i Michała mogło łączyć coś więcej niż przyjaźń. Nawet Olek (Maurcy Popiel) wkrótce w "M jak miłość" zauważy, że jego brat potrzebuje pomocy psychiatry i musi iść na terapię.

- Marcin nie chce iść do specjalisty. To jest duma. Myśli, że poradzi sobie z tym sam, ale nie radzi sobie. Jest zupełnie pogubiony, ale udaje. Tak naprawdę to idzie w kierunku złego bardziej, niż w kierunku dobrego. Marcin widzi to, że Iza jest zdruzgotana jego zachowaniem i że może się tak wydarzyć, że to się po prostu nie poskleja... - wyjaśnił Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Także Iza w "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że jej małżeństwo z Marcinem skończy się jeśli ukochany nie będzie wierzył w jej wierność. - Jeżeli nie ma zaufania w związku, to ten związek jest bez sensu. Iza gdzieś jest u kresu wytrzymania tej sytuacji. Nie da się tak żyć...

M jak miłość. Koniec Izy i Marcina. Chory z zazdrości Chodakowski nie opamięta się! Zniszczy piękną miłość

W 1589 odcinku "M jak miłość" Marcin zgodzi się, żeby Iza wróciła do wydawnictwa Michała, ale nie przyzna się do błędu. Wciąż będzie podejrzewał ją o najgorsze, śledził każdy ruch, obserwował z ukrycia jej spotkania z Ostrowskim. - Nie mogę cię do niczego zmuszać, bo już całkiem mnie znienawidzisz, a ja zrujnuję nasze małżeństwo - zapewni Chodakowski, ale zwyczajnie okłamie ukochaną.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1589: Aneta i Olek będą walczyć o życie. Jeszcze nigdy nie byli w takiej sytuacji

Niebawem w "M jak miłość" Iza postawi Marcinowi twarde warunki - albo się opamięta, albo między nimi koniec. - Musimy poważnie porozmawiać... Jak ty sobie to wyobrażasz? Jak mamy dalej żyć? - zapyta męża. W tym momencie Chodakowski spojrzy na Izę z czułością i miłością. I postanowi, że od teraz wszystko się między nimi zmieni. Koniec Izy i Marcina w "M jak miłość" będzie już przesądzony? To się okaże dopiero w finałowych odcinkach sezonu przed wakacjami.

M jak miłość. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1589. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1589. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1591. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Marcin (Mikołaj Roznerski), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany