M jak miłość, odcinek 1593: Tragedia na Deszczowej. Kamil wrobi przyjaciół w koszmar i będzie się dobrze bawił

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1593: Tragedia na Deszczowej. Kamil wrobi przyjaciół w koszmar i będzie się dobrze bawił

M jak miłość, odcinek 1593: Tragedia na Deszczowej. Kamil wrobi przyjaciół w koszmar i będzie się dobrze bawił

2021-05-19 12:39

Kamil (Marcin Bosak) z "M jak miłość" lubi pakować się w kłopoty, a tym razem zrobi niezłą rozróbę na Deszczowej. Wciągnie przyjaciół w koszmar, który może mieć straszne konsekwencje. Ściągnie bliskich na parapetówkę w nowym domu, przed którym ostrzegali go sąsiedzi i nawet Kinga (Katarzyna Cichopek) radziła mu, żeby dwa razy przemyślał zamieszkanie akurat w tym konkretnym miejscu. Kamil wynajmie dom, w którym doszło do morderstwa, a w 1593 odcinku "M jak miłość" ściągnie tam wszystkich. Zduńscy, Budzyńscy i Anita (Melania Grzesiewicz) pożałują, że przekroczyli próg nawiedzonej chaty?

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Kamil zamieszka już w nowym domu, który wynajął mimo ostrzeżeń od Kingi i sąsiadów. Zaprosi bliskich na parapetówkę i zignoruje znaki, które podsuwa mu los. To dziwne, że Gryc zdecyduje się mieszkać w domu, w którym dokonano morderstwa i gdzie straszy biorąc pod uwagę, że opiekuje się małą Polą (Hanna Nowosielska).

- No coś jest na rzeczy z tym straszeniem, więc zobaczymy czy duchy długo wytrzymają w obecności Kamila, czy coś tutaj faktycznie się dzieje, bo a osobiście w takie rzeczy wierzę - mówi Melania Grzesiewicz w kulisach "M jak miłość".

- Przyznam wam się szczerze, że jak ja miałabym tu być sama, jak miałoby to być ciemno, to chyba nie byłabym tak odważna - dodaje Katarzyna Cichopek.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki w ostatnim 1594 odcinku? Skoczy do rzeki w Grabinie, a Barbara będzie umierała ze strachu - WIDEO

M jak miłość. Kamil chce zaliczyć Anitę i nie odpuści tak łatwo! Przez wybryki Gryca ucierpi jego córka Pola

Kamil w 1593 odcinku "M jak miłość" pójdzie nawet do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), by ją również zaprosić do nawiedzonego domu. Będzie się przy tym nieźle bawił, ale chyba tylko on.

- Halloween jest dopiero w listopadzie, ale u nas straszy cały rok - powie do Chodakowskiej.

Kamil nie bierze na poważnie plotek o nawiedzonym domu, w którym zdecydował się zamieszkać. Parapetówka w 1593 odcinku "M jak miłość" przebiegnie pomyślnie, a Gryc zdoła nawet udobruchać Anitę i porwać ją w objęcia. Niestety niepokojące są słowa aktorów, którzy w kulisach "M jak miłość" przyznają, że z nowym lokum Kamila na pewno jest coś nie tak.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Argasiński wynajmie Marcina, żeby dopaść Łukasza! Uzna dziecko kochanka Patrycji za swoje

Przyjaciele Kamila z "M jak miłość" będą się dobrze bawić w jego nowym domu, ale to nie znaczy, że zła energia na nich nie przejdzie! 

- Wydaje mi się, że dobra energia, którą ma w sobie Pola, może te duchy przegonić - podsumowuje Melania Grzesiewicz w kulisach "M jak miłość". 

Kamil może zgotować bliskim koszmar, tylko żadne z nich jeszcze o tym nie wie. Jego prześmiewcze komentarze i naśmiewanie się z nawiedzonego domu, mogą sprowadzić na wszystkich niemałe nieszczęście. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze