M jak miłość, odcinek 1593: Patrycja w ciąży będzie faszerować się lekami! Zgodzi się spełnić chory warunek Argasińskiego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1593: Patrycja w ciąży będzie faszerować się lekami! Zgodzi się spełnić chory warunek Argasińskiego

M jak miłość, odcinek 1593: Patrycja w ciąży będzie faszerować się lekami! Zgodzi się spełnić chory warunek Argasińskiego

2021-05-20 14:37

W 1593 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) podejmie ważną życiową decyzję. Zaszła w ciążę z Łukaszem (Jakub Józefowicz), a Jerzy nadal nie wie, że syn Marty (Dominika Ostałowska) jest ojcem dziecka Patrycji. Bez względu na to, Argasiński w "M jak miłość" wytoczy groźby pod adresem kochanka żony i będzie się stawał coraz bardziej niebezpieczny. Patrycja z bezsilności zacznie faszerować się lekami i zgodzi się spełnić chory warunek męża. To będzie ją kosztowało zbyt wiele.

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Patrycja postanowi ostatni raz spotkać się z Łukaszem. Wie, że młodemu chłopakowi grozi wielkie niebezpieczeństwo, a Jerzy jest bezwzględny. 

- Podjęłam decyzję. I to już nieodwołalnie. Nie odejdę od Jerzego... - zacznie Patrycja w 1593 odcinku "M jak miłość". 

- Proszę cię. Wiesz, co do ciebie czuję! Jak bardzo cię kocham... - Łukasz natychmiast zacznie błagać ukochaną, aby z nim została.

- Ale ja, ja ciebie nie kocham! - rzuci mu w twarz Argasińska.

- Kłamiesz. Pamiętam, co mówiłaś...  

- Mówiłam różne rzeczy! - Patrycja wyraźnie straci cierpliwość. - Szukałam odskoczni, łączył nas tylko seks! Miły, rekreacyjny seks... Czysta rozrywka, to wszystko! Jesteś dzieciakiem, nie partnerem. Nie obraź się, ale nigdy nim dla mnie nie będziesz. Intelektualnie, mentalnie, finansowo dzieli nas przepaść! To koniec, Łukasz, rozumiesz? - tak podłych słów Łukasz nie mógł się spodziewać.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Ostatnie słowa Leszka do Joasi! Oszalał z miłości, już nigdy więcej go nie zobaczy

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza

Zdenerwowana Patrycja w 1593 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo przeżywać rozstanie z Łukaszem. Zacznie faszerować się lekami, nie patrząc na swój błogosławiony stan. Jerzy będzie niemal pewny, że żona zdradzi mu tożsamość kochanka, ale ona rozegra sprawę inaczej.

- I co? Przemyślałaś sprawę? - zapyta zadziornie ordynator.

- Tak, przemyślałam. Nie powiem ci kto jest ojcem, ale zgodzę się na twoje warunki. Wiem jaki jesteś bezwzględny i że spełnisz swoje groźby, więc nie spotkam się z tym mężczyzną nigdy więcej, obiecuję - Patrycja zgodzi się na chore warunki męża i nie będzie w stanie powstrzymać łez, więc ucieknie do sypialni. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 151: Marek wyzna prawdziwy powód rozstania z Ulą. Seba nie wyjdzie z szoku - ZWIASTUN

W 1593 odcinku "M jak miłość" Argasiński jedynie uśmiechnie się pod nosem na słowa żony. Będzie widział, że ma ją w garści. Patrycja będzie się bała o życie Łukasza, dlatego też nagada mu, że w ogóle go nie kocha. Wygląda na to, że ta sprawa w "M jak miłość" tak szybko się jednak nie zakończy. Wojciechowski jest nieustępliwy. Argasiński za to może nie odpuścić, dopóki nie pozna tożsamości ojca dziecka. Wszystko okaże się już niebawem.

Najnowsze