BrzydUla 2, odcinek 151: Marek wyzna prawdziwy powód rozstania z Ulą. Seba nie wyjdzie z szoku

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 151: Marek wyzna prawdziwy powód rozstania z Ulą. Seba nie wyjdzie z szoku

BrzydUla 2, odcinek 151: Marek wyzna prawdziwy powód rozstania z Ulą. Seba nie wyjdzie z szoku - ZWIASTUN

2021-05-20 8:45

W 151 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) nie wytrzyma i zwierzy się Sebastianowi (Łukasz Garlicki). Powie mu wreszcie co przeważyło na zakończeniu związku z Ulą (Julia Kamińska). Jak dotąd jeszcze ani razu nie powiedział na głos o prawdziwym powodzie rozstania. Seba w "BrzydUla 2" nie wyjdzie z szoku, kiedy przyjaciel przekaże mu rewelacje na temat związku z Ulą. Nigdy by nie przypuszczał, że Marek ma właśnie takie podejście do rozpadu swojego małżeństwa.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 152 - czwartek, 20.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 151 odcinku "BrzydUla 2" Marek odważy się na szczere wyznanie. To Seba przyjdzie do nowego mieszkania Marka, by opowiedzieć mu o trudnej sytuacji z Violettą (Małgorzata Socha). Obaj panowie nie bardzo potrafią ułożyć swoje życie uczuciowe. Marek w "BrzydUla 2" czeka na rozwód z Ulą i trudno powiedzieć, czy w ogóle go chce, a Seba nie może dogadać się z Violką, chociaż obojgu im na sobie zależy i prawdopodobnie nigdy nie przestali się kochać. Mężczyźni w 151 odcinku "BrzydUla 2" zaczną się sobie zwierzać, ale może nie wyjść z tego nic dobrego. 

Przeczytaj: Koniec Na dobre i na złe. Wielki powrót Wiktorii do Leśnej Góry w ostatnim 813 odcinku! Urodzi bliźniaki, ale zostawi ojca dzieci

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

W 151 odcinku "BrzydUla 2" Seba zacznie temat uczuć.

- Nienawidzę kłamstwa. Kłamstwo zawsze wszystko zniszczy - zacznie uzewnętrzniać się Seba.

- Prawda też - doda od siebie Marek.

- Co?

- Nas prawda załatwiła - przyzna Dobrzański, wyznając jednocześnie prawdę o konkretnej i prawdziwej przyczynie rozstania.

-To co, wolałbyś, żeby cię okłamywała? - dopyta się zdziwiony Seba.

- Żylibyśmy długo i szczęśliwie - podsumuje Marek w "BrzydUla ".

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki w ostatnim 1594 odcinku? Skoczy do rzeki w Grabinie, a Barbara będzie umierała ze strachu - WIDEO

W 151 odcinku "BrzydUla 2" Marek rozmarzy się chwilę nad tym, jakby to mogło być, gdyby w ogóle nie dowiedział się o zdradzie Uli.

- Przynajmniej nie musiałbym nosić tych cholernych kartonów. Dobra Seba, jeszcze jeden kurs - powie Marek i skończy się zastanawiać nad sensem swojego małżeństwa i tym "co by było, gdyby...".

W "BrzyydUla 2" wyjdzie na jaw, że Marek wolałby w ogóle nie znać prawdy, bo jego zdaniem to właśnie ona załatwiła jego małżeństwo. Fakt jest jednak taki, że pewnie gdyby Ula go kłamała, prawda wyszłaby na jaw i byłby jeszcze gorzej. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany