M jak miłość, odcinek 1593: Łukasz stracił już córkę! Nigdy nie dowie się, że Patrycja urodzi jego dziecko - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Łukasz stracił już córkę! Nigdy nie dowie się, że Patrycja urodzi jego dziecko - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1593: Łukasz stracił już córkę! Nigdy nie dowie się, że Patrycja urodzi jego dziecko - WIDEO

W 1593 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie miał ostatnią szansę, aby dowiedzieć się, że po raz drugi został ojcem. Ale, niestety z szansy tej nie skorzysta, bo nie zorientuje się na czas, że Patrycja (Alżbeta Lenska) zostawia go z bardzo ważnego powodu, jakim jest życie ich nienarodzonego dziecka! Być może twórcy "M jak miłość" taki już los przeznaczyli dla syna Marty (Dominika Ostałowska) - będzie tracił kobiety, dzieci i nigdy się nie ustatkuje? Znaczący wpływ na tę postać zapewne ma trudne dzieciństwo Łukasza, kłamstwo jego matki i poszukiwania prawdziwego ojca (Mariusz Sabiniewicz). Czy z powodu tych przeżyć romanse do końca świata będą dla Wojciechowskiego kończyć się źle i nie dostanie szansy, aby być lepszym ojcem niż jego własny? Zobacz koniecznie WIDEO, na którym Patrycja żegna się na zawsze z Łukaszem!

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Patrycja w 1593 odcinku "M jak miłość" zaryzykuje  życiem, aby spotkać się z Łukaszem! Niestety jednak nie będzie to zwykła dla tej pary schadzka kochanków, tylko dramatyczne pożegnanie, podczas którego polecą okrutne słowa. To Argasińska zmiesza Łukasza z błotem, twierdząc, że nigdy go nie kochała i był dla niej seks zabawką. Niestety, nie powie mu za to rzeczy najważniejszej - że jest z nim w ciąży!

I tak Łukasz w 1593 odcinku "M jak miłość", zupełnie nieświadom faktu, że po raz drugi został ojcem, zostanie pogrążony w rozpaczy, porzucony, samotny pod drzewem w parku. Czyżby chłopak, który wychował się bez ojca miał nigdy nim tak naprawdę nie zostać?

Przypomnijmy - Łukasz ma już dziecko z Katią (Joanna Jarmołowicz). Córeczka Natalka (Zoja Dawicka) przyszła na świat wbrew woli Wojciechowskiego, który początkowo walczył o to, aby jego dziewczyna usunęła ciążę. Gruzinka jednak postawiła na swoim, a kiedy córka pojawiła się na świecie, Łukasz dosłownie oszalał na jej punkcie. Jednak jego związek z Katią nie przetrwał tej próby i ostatecznie stracił obie kobiety na rzecz Gruzina Igora Igor (Ali Bahrudinov), który wywiózł je na stałe do Gruzji.

Tym razem jednak zanosi się na to, że dziecko Łukasza wychowa Argasiński, który da mu nazwisko, a Łukasza wymiecie z życia swojej żony. A Łukasz w 1593 odcinku "M jak miłość" nawet nie dowie się, dlaczego...

Czytaj też: M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1593. Łukasz stracił już córkę! Nigdy nie dowie się, że Patrycja urodzi jego dziecko
M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

 - Podjęłam decyzję. I to już nieodwołalnie. Nie odejdę od Jerzego... - tak Patrycja zacznie rozmowę z Wojciechowskim w 1593 odcinku "M jak miłość". 

- Pati, spójrz na mnie… Proszę cię. Wiesz, co do ciebie czuję… Jak bardzo cię kocham - Łukasz jej po prostu nie uwierzy! - Łukasz natychmiast zacznie błagać ukochaną, aby z nim została.

Ale ja, ja ciebie nie kocham! - rzuci mu w twarz Argasińska.

- Kłamiesz. Pamiętam, co mówiłaś…

- Mówiłam różne rzeczy! Nie rozumiesz? Szukałam odskoczni, łączył nas tylko seks! Miły, rekreacyjny seks… Czysta rozrywka, to wszystko! Jesteś dzieciakiem, nie partnerem. Nie obraź się, ale nigdy nim dla mnie nie będziesz. Intelektualnie, mentalnie, finansowo dzieli nas przepaść! To koniec, Łukasz, rozumiesz?!

Swoją okrutną tyradę w 1593 odcinku "M jaki miłość" Patrycja zakończy krótkim i zdecydowanym "Żegnaj!". O ciąży nie wspomni kochankowi ani jedno słowem... Czyżby Łukasz, którego matka przez wiele lat okłamywała, że jego ojciec nie żyje, miał w podobnej roli "wystąpić" w życiu małego Argasińskiego?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica Magdy sprzed lat! Nawet Budzyński nie wie, że była kochanką ojca kolegi - ZWIASTUN

M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość, odc. 1589: Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze