M jak miłość, odcinek 1593: Patrycja zaryzykuje życie, aby ostatni raz zobaczyć Łukasza! Argasiński im tego nie daruje

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Patrycja zaryzykuje życie, aby ostatni raz zobaczyć Łukasza! Argasiński im tego nie daruje

M jak miłość, odcinek 1593: Patrycja zaryzykuje życie, aby ostatni raz zobaczyć Łukasza! Argasiński im tego nie daruje

W 1593 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) po ostrym starciu z mężem (Karol Strasburger), wybiegnie z domu, aby jeszcze raz spotkać się z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Argasiński postawi żonie jasne warunki: zostaje w domu, jej dziecko on uzna za swoje, a jak mu nie zdradzi nazwiska kochanka, on sobie sam poradzi. Tylko, że wtedy to on już nie ręczy za skutki działań swoich kolesi bandytów... W 1593 odcinku "M jak miłość" Patrycja zrozumie, że musi natychmiast ostrzec Łukasza i zaryzykuje życiem żeby go zobaczyć, zanim będzie za późno! Ale wydaje się, że i tak nie zdąży, bo wszystko pójdzie nie tak - czy Argasiński już wtedy będzie ją śledził?

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Argasiński przestanie udawać czułego małżonka. Rogacz już będzie wiedział, że właśnie został "tatusiem" nieswojego dziecka i przestanie udawać, że wszystko się pięknie ułoży. Patrycja dowie się, jaki jej mąż ma plan oraz, że innego planu nie ma. Co gorsze, ordynator będzie próbował za wszelką cenę wydusić z Patrycji informację, kto jest jej kochankiem. Ale Argasińska nie ugnie się i będzie twardo milczeć, nawet kiedy on ją postraszy, że naśle na nich bandytów!

- Przemyślałem sprawę - zacznie Argasiński "rozmowę z niewierną żoną. - Za długo, zbyt ciężko pracowałem na swoją pozycję i nie pozwolę się teraz ośmieszyć!

- „Ośmieszyć”? Rozpatrujesz to w tych kategoriach?…

- Uznam to dziecko… Wybaczę ci zdradę. Pod jednym warunkiem: nikt nigdy nie dowie się, jak było naprawdę! I jeszcze jedno… Musisz mi powiedzieć, kto jest ojcem.

- Nigdy się tego nie dowiesz!

- Jeśli mi nie powiesz, sam do tego dojdę... Dowiem się bez problemu. I uprzedzam cię… jeśli jeszcze choć raz się z nim spotkasz… Wiesz, że znam różnych ludzi… I dobrze wiesz, o kim mówię... Oni go znajdą i zajmą się nim w taki sposób, że… już nigdy więcej go nie zobaczysz.

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Basia pożegna się z Pawłem w ostatnim 1594 odcinku. Córka Zduńskiego opuści go w najważniejszej chwili

M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie
M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

Kiedy wściekły Argasiński wyjdzie z domu w 1593 odcinku "M jak miłość" zrozpaczona Patrycja natychmiast zadzwoni do Łukasza i poprosi go o szybkie spotkanie. Wojciechowski będzie bardzo szczęśliwy, bo od kilku dni nie będzie mógł się do niej dodzwonić, a pełnymi miłości wiadomościami zapcha jej całą skrzynkę w telefonie.  Ale niestety, nie takiego spotkania będzie się Łukasz spodziewał...

- Podjęłam decyzję. I to już… nieodwołalnie. Nie odejdę od Jerzego... - zacznie trzęsącym się głosem Patrycja spotkanie z ukochanym. 

- Pati, spójrz na mnie… Proszę cię. Wiesz, co do ciebie czuję… Jak bardzo cię kocham - Łukasz jej po prostu nie uwierzy!

- Ale ja, ja ciebie nie kocham!

- Kłamiesz. Pamiętam, co mówiłaś

- Mówiłam różne rzeczy! Nie rozumiesz? Szukałam odskoczni, łączył nas tylko seks! Miły, rekreacyjny seks… Czysta rozrywka, to wszystko! Jesteś dzieciakiem, nie partnerem. Nie obraź się, ale nigdy nim dla mnie nie będziesz. Intelektualnie, mentalnie, finansowo dzieli nas przepaść! To koniec, Łukasz, rozumiesz?!

Patrycja w 1593 odcinku "M jak miłość" zostawi Łukasza samego pod drzewem w parku i dziarskim krokiem odejdzie, rzucając mu przez ramię: - Już nigdy więcej się nie zobaczymy! Czy załamany Łukasz podda się i zacznie żyć swoim życiem, czy nadal będzie krążył wokół Argasińśkiej wchodząc prostu w pułapkę jej męża?    

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1593: Ostatnie słowa Leszka do Joasi! Oszalał z miłości, już nigdy więcej go nie zobaczy

M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Patrycja (Alżbeta Lenska), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany