M jak miłość, odcinek 1593: Joasia wpadnie w depresję. Zrozumie, że wszystko straciła. Nikt już jej nie pokocha

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Joasia wpadnie w depresję. Zrozumie, że wszystko straciła. Nikt już jej nie pokocha

M jak miłość, odcinek 1593: Joasia wpadnie w depresję. Zrozumie, że wszystko straciła. Nikt już jej nie pokocha

W 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) przejdzie kolejne załamanie nerwowe! Tym razem Chodakowska będzie musiała zmierzyć się z faktem, że jej święte przekonanie, iż w Polsce znów na nią będzie czekać 2 walczących o jej względy panów, legnie w gruzach. Michał (Paweł Deląg) powita Joasię serdecznie, ale jako przyjaciel, a Leszek (Sławek Uniatowski) będzie już całkowicie nieobecny - w jego domu dziewczyna "pocałuje tylko klamkę". Co gorsze, właśnie w 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia otrzyma tragiczną wiadomość o śmierci ojca, Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek) i znów wyjedzie do Francji. Tyle, że i tam nikt na nią nie będzie czekał... Czy Joasia jeszcze podniesie się z depresji i znajdzie miłość swojego życia?

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia będzie już doskonale wiedziała, że może trochę przesadziła ze swoją nieobecnością w Polsce. 5 miesięcy oczekiwania na jeden uśmiech ukochanej to nawet dla Michała będzie za dużo. Co gorsze, Leszek, odrzucany wielokrotnie z pierścionkiem zaręczynowym i kwiatami, również pójdzie po rozum do głowy i znajdzie inną kobietę, która będzie gotowa wyjechać z nim choćby i na koniec świata. Sytuację skomplikuje tragiczna wiadomość z Francji, która odbierze Joasi ostatnią chęć do życia - jej ukochany tata, który zawsze trwał u jej boku, umrze na zawał zaraz po jej wyjeździe.  

I tak w 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia znajdzie w stanie psychicznym podobnym do tego, kiedy dręczyła ją była kochanka Leszka, Nina (Agnieszka Judycka). Chodakowska wpadnie w autentyczną depresję!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1593: Agnieszka wróci bez zapowiedzi! Samotna po rozstaniu z Olkiem szybko znajdzie sobie innego. Weźmie się za Kamila Gryca!

M jak miłość odcinek 1591 ZWIASTUN. Marcin pobije Michała! Zobaczy go z nagą Joasią
M jak miłość, odc. 1591: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: tvp/vod

Sytuację pogorszy fakt, że w 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia już będzie wiedziała, że również praca nie czekała na nią pół roku i w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) doskonale radzi sobie na jej miejscu Franka (Dominika Kachlik). Chodakowska znajdzie się na skraju bankructwa!  

W 1593 odcinku "M jak miłość" Joasia dojdzie do wniosku, że w jej życiu wszystko poszło nie tak. Złe wybory mężczyzn, zbyt długie wahanie, nieobecność w Polsce i niedopilnowanie spraw zawodowych. doprowadzą ją na skraj rozpaczy. Samotna, bez pieniędzy, zmuszona ponownie do wyjazdu, aby pochować ojca, nie znajdzie już w sobie siły na uśmiech. Czy Joasia wróci jeszcze do formy i spotka miłość, na którą czekała całe życie? Dowiemy się śledząc wątek od 1593 odcinka "M jak miłość". Pewne jest, że w tym sezonie u Joasi niewiele zdąży się zmienić na lepsze, ale prawdziwe rewelacje mogą na nią czekać zaraz po wakacjach 2021!

Zobacz także: M jak miłość odcinek 1591: Joasia po powrocie z Francji zniszczy do reszty małżeństwo Izy! I jeszcze obgada Marcina z Michałem

M jak miłość, odc. 1591: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość odc. 1591. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1591. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1593. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze