M jak miłość odc. 1447. Nina (Agnieszka Judycka), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1447. Nina (Agnieszka Judycka), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość. Nina pozbędzie się Joasi? Złapie Leszka na dziecko i nie pozwoli mu odejść? - WIDEO

2019-05-14 21:15

Nina z "M jak miłość", nowa bohaterka, która po raz pierwszy pojawi się w 1445 odcinku serialu, będzie największym wrogiem i rywalką Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)! Szybko okaże się, że była kochanka Leszka Krajewskiego (Sławek Uniatowski) jest w ciąży. Odnalazła biznesmena, by go odzyskać, bo będzie mu wmawiała, że to jego dziecko. Tyle tylko, że przy okazji wyjdzie też na jaw, że Nina Malik zdradziła Krajewskiego. Zobaczcie sceny z kolejnych odcinków z "Kulis serialu M jak miłość".

Czy Nina z "M jak miłość" rozdzieli Joasię i Leszka?

Joasia i Leszek z "M jak miłość" nie będą razem szczęśliwi. Na drodze do tej miłości stanie Nina Malik, była kochanka Krajewskiego, która odnajdzie go w domu na Wietrznej w walentynkowy wieczór. I choć milioner da jej jasno do zrozumienia, że nie chce mieć z nią nic wspólnego, Nina nie odpuści.

Kim jest Nina z "M jak miłość"? Kto gra nową bohaterkę? - WIĘCEJ przeczytacie TUTAJ >>>

W 1447 odcinku "M jak miłość" była kochanka Leszka znów go odwiedzi, ale biznesmen nie będzie krył irytacji na jej widok. Da dawnej ukochanej jasno do zrozumienia, że między nimi to już koniec. - Wiem, że mnie zdradziłaś... I już nigdy ci nie zaufam. I nie uwierzę w żadne twoje słowo!

A ponieważ była Leszka zacznie źle się czuć, to Joasia zlituje się nad nią i zaprosi do siebie na ciepłą herbatę i szczerą rozmowę. W 1447 odcinku "M jak miłość" Nina poprosi Chodakowską o przysługę. - Wy chyba się przyjaźnicie, prawda? Może ty  mogłabyś się wstawić za mną u Leszka? Wiem, że to żenujące, totalny upadek, prawie się nie znamy, ale... Krążyłam ostatnio przed jego domem. Widziałam was…

I choć Asia spróbuje jakoś się wykręcić, bo przecież zakochała się w Leszku, to Nina nie podda się tak łatwo. - Straciłaś kiedyś kogoś, kogo bardzo kochałaś? W takim razie wiesz, jak to boli… Bardzo cię proszę… W końcu Chodakowska wstawi się za byłą kochanką Leszka!

To będzie duży błąd, bo Nina w kolejnych odcinkach "M jak miłość" szybko wykorzysta dobroć Joasi przeciwko niej.

- Jest naturalna kobieca zazdrość i walka o swój teren. Co w tej relacji wygra? Czy zazdrość i walka dwóch kobiet o mężczyznę czy kobieca solidarność wobec kobiecych trudności? Leszek jest pewny siebie, ma silną pozycję, jest atrakcyjnym mężczyzną, z dobrym otwartym sercem. Nie daje się takiemu mężczyźnie łatwo odejść. Nina będzie próbowała wywalczyć na nowo uczucie i zaufanie swojego mężczyzny. Nie odda tej walki tak łatwo - powiedziała tajemniczo Agnieszka Judycka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze