M jak miłość, odcinek 1593: Agnieszka wróci bez zapowiedzi! Samotna po rozstaniu z Olkiem szybko znajdzie sobie innego. Weźmie się za Kamila Gryca!

2021-05-17 21:47 Agnieszka Pyź
M jak miłość, odcinek 1593: Agnieszka wróci bez zapowiedzi! Samotna po rozstaniu z Olkiem szybko znajdzie sobie innego. Weźmie się za Kamila Gryca!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Agnieszka wróci bez zapowiedzi! Samotna po rozstaniu z Olkiem szybko znajdzie sobie innego. Weźmie się za Kamila Gryca!

Powrót Agnieszki do "M jak miłość" po długiej nieobecności oznacza tylko jedno - Magdalena Walach znów będzie częściej pojawiała się w serialu. Wątek miłosnych podbojów prokurator Olszewskiej już od 1593 odcinku "M jak miłość" dostarczy widzom sporo emocji! Agnieszka wróci nagle ze Szczecina z córką Helenką (Ola Trojanowska) i niemal od razu u jej boku pojawi się nowy mężczyzna. Po rozstaniu z Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel) przez blisko ro była sama, ale w 1593 odcinku "M jak miłość" znajdzie sobie innego kochanka. A właściwie on znajdzie ją. Bo Olszewską wypatrzy sobie Kamil Gryc (Marcin Bosak)!

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Agnieszka Olszewska znów pojawi się w "M jak miłość", ponad rok po tym jak wyprowadziła się z córką Helenką do Szczecina. Jeszcze przed przeprowadzką zwierzała się Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że jej życie miłosne to pasmo samych klęsk, więc teraz chce się skupić na karierze prokuratora i dziecku. Ostatni romans Agnieszki z Olkiem zakończył się w dramatycznym momencie! Chodakowski zabił Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) i bał się przyznać kochance do zbrodni, ze strachu, że Olszewska wsadzi go do więzienia. Niczego nieświadoma Agnieszka nie pomogła mu kiedy najbardziej jej potrzebował.

Magdalena Walach zniknęła z "M jak miłość", bo już nic i nikt nie trzymał Agnieszki w Warszawie. Podjęła decyzję by zacząć wszystko od nowa w Szczecinie, bo zwyczajnie zrozumiała, że ona i Olek to już przeszłość, że odtrąciła młodszego kochanka w trudne chwili i zniszczyła kolejny swój romans. Ponad roku temu w "M jak miłość" Agnieszka została sama z córką. Przed wyjazdem pożegnała się tylko z Anetą (Ilona Janyst), której życzyła szczęścia z Olkiem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

W 1593 odcinku "M jak miłość", tuż przed finałem sezonu Agnieszka wróci do Warszawy, a swoje pierwsze kroki skieruje do kancelarii Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). To po rozmowie z byłym kochankiem zdecyduje się na przyjazd ze Szczecina. Ze względu na sprawę tajemniczego morderstwa. Zbrodnia będzie dotyczyła śledztwa Agnieszki w nowym domu Kamila Gryca przy ulicy Deszczowej.

Przewrotny los w 1593 odcinku "M jak miłość" połączy Agnieszkę z Kamilem. A samotny tak jak Olszewska prawnik od razu zwróci uwagę na seksowną, nieco chłodną prokurator. Od pierwszego wejrzenia Agnieszka wpadnie w oko Kamilowi, który tego dnia będzie akurat urządzał parapetówkę w nawiedzonym domu!

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata Pawła w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

Co w 1593 odcinku "M jak miłość" połączy Agnieszkę i Kamila? Początkowo tylko śledztwo w sprawie morderstwa w jego domu. Ale z czasem oboje zauważą jak wiele mają wspólnego! Oboje samotnie wychowują dzieci, ona - córkę Helenkę, on - córkę Polę. A do tego uwielbiają romanse bez zobowiązań. Przecież kiedyś w "M jak miłość" Agnieszka sypiała z Olkiem tylko dla zabawy, nie chciała z nim zakładać rodziny.

Jak na powrót Agnieszki do "M jak miłość" zareagują inni bohaterowie? Zwłaszcza Anita (Melania Grzesiewicz), którą Kamil desperacko chce uwieść? To się wyjaśni dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021.

M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1584. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1584. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze