M jak miłość, odcinek 1593: Agnieszka wróci bez zapowiedzi! Samotna po rozstaniu z Olkiem szybko znajdzie sobie innego. Weźmie się za Kamila Gryca!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1593: Agnieszka wróci bez zapowiedzi! Samotna po rozstaniu z Olkiem szybko znajdzie sobie innego. Weźmie się za Kamila Gryca!

M jak miłość, odcinek 1593: Agnieszka wróci bez zapowiedzi! Samotna po rozstaniu z Olkiem szybko znajdzie sobie innego. Weźmie się za Kamila Gryca!

2021-05-17 21:47

Powrót Agnieszki do "M jak miłość" po długiej nieobecności oznacza tylko jedno - Magdalena Walach znów będzie częściej pojawiała się w serialu. Wątek miłosnych podbojów prokurator Olszewskiej już od 1593 odcinku "M jak miłość" dostarczy widzom sporo emocji! Agnieszka wróci nagle ze Szczecina z córką Helenką (Ola Trojanowska) i niemal od razu u jej boku pojawi się nowy mężczyzna. Po rozstaniu z Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel) przez blisko ro była sama, ale w 1593 odcinku "M jak miłość" znajdzie sobie innego kochanka. A właściwie on znajdzie ją. Bo Olszewską wypatrzy sobie Kamil Gryc (Marcin Bosak)!

"M jak miłość" odcinek 1593 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Agnieszka Olszewska znów pojawi się w "M jak miłość", ponad rok po tym jak wyprowadziła się z córką Helenką do Szczecina. Jeszcze przed przeprowadzką zwierzała się Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że jej życie miłosne to pasmo samych klęsk, więc teraz chce się skupić na karierze prokuratora i dziecku. Ostatni romans Agnieszki z Olkiem zakończył się w dramatycznym momencie! Chodakowski zabił Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) i bał się przyznać kochance do zbrodni, ze strachu, że Olszewska wsadzi go do więzienia. Niczego nieświadoma Agnieszka nie pomogła mu kiedy najbardziej jej potrzebował.

Magdalena Walach zniknęła z "M jak miłość", bo już nic i nikt nie trzymał Agnieszki w Warszawie. Podjęła decyzję by zacząć wszystko od nowa w Szczecinie, bo zwyczajnie zrozumiała, że ona i Olek to już przeszłość, że odtrąciła młodszego kochanka w trudne chwili i zniszczyła kolejny swój romans. Ponad roku temu w "M jak miłość" Agnieszka została sama z córką. Przed wyjazdem pożegnała się tylko z Anetą (Ilona Janyst), której życzyła szczęścia z Olkiem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1594: Koszmarny prezent rozwodowy Lilki dla Mateusza. Bezczelnie pożegna skrzywdzonego męża

W 1593 odcinku "M jak miłość", tuż przed finałem sezonu Agnieszka wróci do Warszawy, a swoje pierwsze kroki skieruje do kancelarii Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). To po rozmowie z byłym kochankiem zdecyduje się na przyjazd ze Szczecina. Ze względu na sprawę tajemniczego morderstwa. Zbrodnia będzie dotyczyła śledztwa Agnieszki w nowym domu Kamila Gryca przy ulicy Deszczowej.

Przewrotny los w 1593 odcinku "M jak miłość" połączy Agnieszkę z Kamilem. A samotny tak jak Olszewska prawnik od razu zwróci uwagę na seksowną, nieco chłodną prokurator. Od pierwszego wejrzenia Agnieszka wpadnie w oko Kamilowi, który tego dnia będzie akurat urządzał parapetówkę w nawiedzonym domu!

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata Pawła w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

Co w 1593 odcinku "M jak miłość" połączy Agnieszkę i Kamila? Początkowo tylko śledztwo w sprawie morderstwa w jego domu. Ale z czasem oboje zauważą jak wiele mają wspólnego! Oboje samotnie wychowują dzieci, ona - córkę Helenkę, on - córkę Polę. A do tego uwielbiają romanse bez zobowiązań. Przecież kiedyś w "M jak miłość" Agnieszka sypiała z Olkiem tylko dla zabawy, nie chciała z nim zakładać rodziny.

Jak na powrót Agnieszki do "M jak miłość" zareagują inni bohaterowie? Zwłaszcza Anita (Melania Grzesiewicz), którą Kamil desperacko chce uwieść? To się wyjaśni dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021.

M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1469. Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1588. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1584. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1584. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze