M jak miłość, odcinek 1592: Matka Lilki popędzi jej bogatego kochanka Ethana! Nie uzna ich córki za wnuczkę - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Matka Lilki popędzi jej bogatego kochanka Ethana! Nie uzna ich córki za wnuczkę - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1592: Matka Lilki popędzi jej bogatego kochanka Ethana! Nie uzna ich córki za wnuczkę - WIDEO

2021-05-24 21:02

W 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) ufarbowana na blond, w drogich, ale tandetnych ciuchach wróci do Grabiny z bogatym kochankiem u boku, a jej matka Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) nie będzie mogła uwierzyć, że córka zdradziła Mateusza (Krystian Domagała) i wdała się w romans dla pieniędzy! Bo dla Banachowej w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie jasne, że Lilka jest z wdowcem z Australii, Ethanem Andersonem (Paweł Roman) tylko dla jego bogactwa i życia w luksusie. Romans Lilki ze starszym milionerem będzie miał jednak drugie dno. Żona Mateusza zostanie bowiem matką! Na wieść o tym Krystyna popędzi Ethana i nie uzna dziecka za swojego wnuka.

"M jak miłość" odcinek 1592 - poniedziałek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1592 odcinku "M jak miłość" powrót Lilki do Grabiny wywróci życie jej matki Krystyny do góry nogami. Jeszcze przed wyjazdem córki i Mateusza do Australii była z niej taka dumna. Początkowo nie akceptowała ślubu z Mostowiakiem, ale po tym co Lilka przeszła, brutalnym gwałcie, ciąży i poronieniu, zrozumiała, że córce potrzebna jest stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa. A to wszystko zapewniał jej Mateusz, który stał się ukochanym zięciem Banachowej. Powierzyła mu opiekę nad Lilką, nieświadoma tego, że 19-latka wywinie mu taki numer.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka będzie miała dziecko z kochankiem Ethanem! Zdradziła Mateusza, a teraz będzie matką

Kiedy Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość" wróci z Australii, Krystyna nie pozna w niej swojej córki. Nie tylko ufarbuje włosy na blond, będzie się inaczej ubierać i zachowywać. Za metamorfozą Lilki będzie się kryło coś jeszcze - drastyczne zmiany w jej życiu. Zdradziła Mateusza, zostawiła go dla bogatego Ethana Andersona z powodu pieniędzy i dziecka! Już na powitanie Krystyna popędzi kochanka córki. Mimo, że w 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie zapewniała matkę, że naprawdę się zakochała, że Ethan jest prawdziwym mężczyzną, przy którym odkryła co to miłość, to Banachowa w to nie uwierzy. Nie zrozumie jak córka mogła porzucić tak wspaniałego męża jak Mateusz.

- To było szczeniackie zauroczenie! - wyjaśni lodowatym tonem żona Mostowiaka w 1592 odcinku "M jak miłość".- Jak możesz tak mówić. Mateusz tyle dla ciebie zrobił! Nie pamiętasz?! Wspierał cię, pomagał ci, ile był gotów dla ciebie poświęcić!

Po chwili w 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka zacznie obrażać Mateusza, że nigdy nie była z nim szczęśliwa, bo nie dał jej tego, czego ona najbardziej potrzebuje. - Może pomyliłam wdzięczność z miłością! Poza tym Mateusz jest jeszcze chłopcem i długo nim będzie. Za to Ethan to jest prawdziwy mężczyzna...

- Jest starszy od ciebie o ile lat? 15? Opamiętaj się Lilka! Nie możesz tego zrobić Mateuszowi! Pieniądze to nie wszystko! - Krystyna spróbuje przywołać córkę do porządku. Na próżno, bo nagle w 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka wspomni o dziecku, o tym, że dzięki Ethanowi została matką. - Nie chodzi o kasę! Nawet nie wiesz jak bardzo mi na nim zależy! A jego córeczka, ona jest cudowna. Kocha mnie jak własną mamę...

Jakby tego było mało w 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka wypomni Krystynie, że kiedyś była prostytutką, że to Banach (January Brunov) wyciągnął ją z dna. - Nie! To jest moja życiowa szansa! I ja w przeciwieństwie do ciebie jej nie zmarnuję! Nie popełnię takich błędów jak ty! - z ust Lilki padną bezduszne słowa, które w 1592 odcinku "M jak miłość" boleśnie zranią Krystynę.

M jak miłość, odcinek 1592. Lilka po metamorfozie wróci do Grabiny z nowym kochankiem. Zdradzi Mateusza i zażąda rozwodu

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1592: Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę, na którą tak czekała

Mimo niechęci matki do Ethana w 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka postanowi przekupić ją pieniędzmi. Zapewni, że kochanek jest tak wspaniałym i szczodrym człowiekiem, że dzięki niemu chory Kamilek (Miłosz Kwiecień) wreszcie wyzdrowieje. Od dawna brat Lilki zmaga się z poważną chorobą i wciąż brakuje pieniędzy na leczenie. - Rozmawiałam z Ethanem o naszej sytuacji. Chce pomóc, wesprzeć nas i pokryje wszystkie koszty leczenia Kamila. W ogóle wszystko zmieni się na lepsze. Ethan we wszystkim ci pomoże!

Oburzona Banachowa w 1592 odcinku "M jak miłość" odrzuci pomoc nowego zięcia! -  Nie chcę żadnych pieniędzy od tego człowieka. Ani od niego, ani od ciebie!

Na pożegnanie z matką w 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka wspomni, że córka Ethana jest teraz jej dzieckiem, więc należy do rodziny. - Ethan za chwilę po mnie przyjdzie! Jeźdźcie z nami... Poznasz córeczkę Ethana, zobaczysz jaka mała jest słodka i jakim Ethan jest fantastycznym ojcem! - będzie się zachwycać niewierna żona Mateusza.

- Być może są wspaniałą rodziną, ale ty masz swoją rodzinę! A właściwie miałaś... - przypomni jej Krystyna. - Mamo, zrozum...

- Nie rozumiem i nie chcę rozumieć. Nie tak cię wychowałam! - rzuci z pogardą Banachowa do Lilki. I tym samym w 1592 odcinku "M jak miłość" da jej do zrozumienia, że nie chce znać ani ej, ani Ethana, ani ich córki! Lilka nie przejmie się tym za bardzo. Bo właśnie będzie wybierała się z kochankiem w romantyczną podróż do Paryża. Bogaty Ethan zadba o to, by wiodła życie o jakim zawsze marzyła. 

M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Ethan Anderson (Paweł Roman)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Ethan Anderson (Paweł Roman)
M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1592: Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze