M jak miłość, odcinek 1592: Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę, na którą tak czekała

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę, na którą tak czekała

M jak miłość, odcinek 1592: Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę, na którą tak czekała

2021-05-23 12:37

W 1592 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) powita w rodzinie Mostowiaków nową wnuczkę. Seniorka rodu znów zostanie babcią, a w domu w Grabinie zapanuje wielka radość. Kto będzie w ciąży i obdaruje ukochaną babcię kolejnym wnukiem? Z wizytą do Mostowiaków w 1592 odcinku "M jak miłość" przyjadą Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik). To podczas serdecznej, szczerej rozmowy z ukochaną Pawła, Barbara zorientuje się, że sprawy między tą parą zaszły już daleko, a ślub i powiększenie rodziny to tylko kwestia czasu. Ale to Mostowiakowa zaskoczy wszystkich kiedy powie, że znów będzie babcią!

"M jak miłość" odcinek 1592 - poniedziałek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" powiększa się co jakiś czas, ale na taką nowinę Barbara czekała już od dawna! Dopiero co domownicy z Grabiny byli świadkami porodu, choć nawet nie podejrzewali kto zostanie ojcem dziecka, a już w 1592 odcinku "M jak miłość" do seniorki rodu dotrą szczęśliwe wieści, że będzie miała kolejną wnuczkę. Niespodziewany przyjazd do Grabiny Pawła i Franki jak zwykle sprawi seniorce wiele radości. Widząc wnuka w towarzystwie szalonej góralki z Bukowiny Tatrzańskiej będzie pewna, że tym razem Paweł dobrze wybrał, że Franka nadaje się na jego żonę jak nikt inny. Co prawda w 1592 odcinku "M jak miłość" zakochani ani słowem nie wspomną o ślubie, ale dla Barbary sprawa będzie już przesądzona.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka będzie miała dziecko z kochankiem Ethanem! Zdradziła Mateusza, a teraz będzie matką

Dlatego w 1592 odcinku "M jak miłość" podczas wspólnego pieczenia szarlotki z Franką zaryzykuje i zacznie się do niej zwracać tak czule, jak do swoich wnuczek. A kiedy Franka poprosi Mostowiakową o przepis na tradycyjne, kultowe ciasto, którym zachwycają się wszyscy, Barbara postawi jej jeden warunek - wybranka Pawła ma się do niej zwracać jak do babci! Franka zgodzi się, choć w 1592 odcinku "M jak miłość" nadal nie będzie pewna uczuć Pawła i tego, czy myśli o niej na poważnie. W końcu wiele razy Zduński ranił ją deklaracjami, że na ślub i dzieci nie ma co liczyć!

Jeszcze wtedy w 1592 odcinku "M jak miłość" Paweł nie zdradzi się ze swoimi planami wobec Franki. Tylko matce Marysi (Małgorzata Pieńkowska) zwierzy się, że chce się jej oświadczyć. A później zrobi wszystko, by ukochana myślała, że nie zmienił zdania w sprawie ślubu. Posunie się na tyle daleko, że w 1592 odcinku "M jak miłość" nawet córka Basia (Gabriela Raczyńska) uzna, że Paweł jest bez serca, pogrywa sobie z Franką i celowo sprawia jej ból.

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Rodzina Zduńskich się powiększy w ostatnim 1594 odcinku. Kinga nie zniesie kolejnej ciąży, ale przepowiednia wróżki się spełni

Szczęście babci Barbary w 1592 odcinku "M jak miłość" nie potrwa długo. Bo choć zyska kolejną wnuczkę, to straci inną. Dowie się bowiem o zdradzie Lilki (Monika Mielnicka), o tym co niewierna żona zrobiła Mateuszowi (Krystian Domagała). Małżeństwo młodych Mostowiaków skończy się w dramatyczny sposób, a do tego cała rodzina będzie drżała ze strachu o Mateusza, który zniknie bez śladu.

M jak miłość, odc. 1592. Franka (Dominika Kachlik), Barbara (Teresa Lipowska), Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1592. Franka (Dominika Kachlik), Barbara (Teresa Lipowska), Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość, odc. 1592: Franka (Dominika Kachlik), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze