M jak miłość, odcinek 1592: Rodzona matka nie pozna Lilki po metamorfozie! Wystrojona jak zwykła lafirynda podepcze wszystkie świętości – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Rodzona matka nie pozna Lilki po metamorfozie! Wystrojona jak zwykła lafirynda podepcze wszystkie świętości – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1592: Rodzona matka nie pozna Lilki po metamorfozie! Wystrojona jak zwykła lafirynda podepcze wszystkie świętości – ZDJĘCIA

W 1592 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) niespodziewanie wróci z Australii do domu. Ale radość matki (Dorota Chotecka-Pazura) na widok dziecka nie potrwa długo. Kompletnie odmieniona, wymalowana i wystrojona jak panna lekkich obyczajów żona Mateusza (Krystian Domagała) Mostowiaka przedstawi Krystynie... narzeczonego (Paweł Roman)! Matka nie będzie mogła poznać córki, którą z takim poświęceniem wychowała... Co się stanie z tą dziewczyną w Australii? Czy pieniądze i chłopak milioner ujawnią prawdziwą naturę pani Mostowiakowej? Lilkę z blond grzywą, mocnym makijażem w opiętych skórzanych spodniach trudno będzie poznać. Gdzie podzieje się wiecznie płacząca, uczynna i pracowita córka Banacha (January Brunov), którą z każdego dna wyciągał zawsze kochający Mateusz? Czy Krystyna wyrzeknie się wyrodnej córki - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1592 - poniedziałek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1592 odcinku "M jak miłość" do domu bez zapowiedzi wróci Lilka. Dopiero co wyjeżdżała z Mateuszem do Australii zarobić na godne życie, a tu znów staje w drzwiach Banachów. Ale to już nie będzie ta sama Lilka. Co ona sobie zrobi? Pierwsza rzecz, jaka rzuci się w oczy u żony Mateusza to jasny blond u ciemnowłosej zawsze Lilki. Ale gdyby to chodziło jedynie o radykalną zmianę koloru włosów, nie byłoby problemu. Lilka jednak będzie miała ostry makijaż, na pupie obcisłe, skórzane spodnie, a bluzeczka w seksowny wzór panterki, dopełni całości. Matka jednak wszystko zniesie, ciesząc się na widok ukochanej córki, dopóki ta nie przedstawi jej narzeczonego!   

- Przyjazd Lilki dokładnie rozwala świat na drobniutkie kawałki - komentuje powrót Lilki Dorota Chotecka-Pazura w "Kulisach M jak miłość". 

- Wyjazd do Australii był po to, żeby spełniać marzenia, żeby zarobić pieniądze. To była bardzo odważna decyzja, żeby tak młodzi ludzie wyjechali sami w nieznane - próbuje tłumaczyć serialową Lilkę Monika Mielnicka w "Kulisach M jak miłość".  

Czytaj też: M jak miłość odcinek 1591: Joasia po powrocie z Francji zniszczy do reszty małżeństwo Izy! I jeszcze obgada Marcina z Michałem

M jak miłość, odcinek 1592. Lilka po metamorfozie wróci do Grabiny z nowym kochankiem. Zdradzi Mateusza i zażąda rozwodu
M jak miłość, odc. 1592: Lilka (Monika Mielnicka), Ethan Anderson (Paweł Roman)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Zawsze matka się boi o córkę, a tutaj Banachowa ma taki spokój wewnętrzny, że dziecko idzie w dobre ręce. Mateusz jest taką oazą bezpieczeństwa - mówi serialowa Krystyna i spokoju, jaki miała, kiedy jej córka była po prostu żoną Mostowiaka. Ale w 1592 odcinku "M jak miłość" ten świat na zawsze się skończy. 

- Nigdy nie wybaczę Lilce tego co zrobiła - powie Krystyna Mateuszowi w 1592 odcinku "M jak miłość". 

- Lilka nie spodziewa się, że jej powrót spowoduje tak duże poruszenie, że zmieni świat o 180 stopni - Mielnicka wygląda na zdziwioną obrotem zdarzeń w 1592 odcinku "M jak miłość". 

- To jest mój przyjaciel, a tak naprawdę narzeczony - roześmiana Lilka przedstawi matce Ethana.  

- Boże, co ty zrobiłaś... - Krystyna zwyczajnie załamie się w 1592 odcinku "M jak miłość". 

Jak zareaguje Mateusz w 1592 odcinku "M jak miłość" na widok totalnie odmienionej żony z narzeczonym u boku? Młody Mostowiak przyleci w ślad za Lilką z Australii z nadzieją, że jeszcze wszystko da się poukładać, bo przecież połączyła ich prawdziwa miłość...

- Mateusz ma nadzieję, że jak jeszcze porozmawia z żoną to wszystko się poukłada - zdradza Krystian Domagała w "Kulisach M jak miłość". 

- Myślę, że to jest młodzieńcze zauroczenie. Dużo zobaczyła życia, którego wcześniej nie znała, jak tutaj żyła z rodzicami - mówi o małżeństwie z Mateuszem Mielnicka w "Kulisach M jak miłość".  

Mateusz nie zniesie odrzucenia i niewybaczalnej zdrady swojej ukochanej żony. Wszystko wskazuje na to, że na koniec "M jak miłość", w 1594 odcinku serialu ukochany wnuk Barbary spróbuje się zabić!

- Mamo, zrozum... - Lilka po tym skandalu będzie próbowała choć matkę mieć po swojej stronie.  

- Nie rozumiem i nie chcę rozumieć! Nie tak cię wychowałam! - odpowie jej załamana Krystyna w 1592 odcinku "M jak miłość". 

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz nie dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Zamiana dzieci nigdy nie wyjdzie na jaw?

M jak miłość, odc. 1592: Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1592: Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1592: Lilka (Monika Mielnicka), Ethan Anderson (Paweł Roman)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1592: Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1592: Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1594: Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna (Dorota Chotecka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, Kulisy: Monika Mielnicka (Lilka)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze