M jak miłość, odcinek 1591: Magda rozkocha w sobie nauczyciela Ani! Zostanie muzą Adama Wareckiego

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1591: Magda rozkocha w sobie nauczyciela Ani! Zostanie muzą Adama Wareckiego

M jak miłość, odcinek 1591: Magda rozkocha w sobie nauczyciela Ani! Zostanie muzą Adama Wareckiego

2021-05-18 13:12

W 1591 odcinku "M jak miłość" Magda posunie się za daleko w znajomości z Wareckim (Wojciech Świeściak). Chcąc utrzeć nosa Andrzejowi (Krystian Wieczorek) rozkocha w sobie młodego Adama. Chociaż Budzyńska w "M jak miłość" będzie udawać, że nie widzi zalotów nauczyciela, jego siostra Olga (Angelika Kurowska) dobitnie uświadomi jej prawdę. Magda zdecydowanie zawróci w głowie Wareckiemu, stanie się jego muzą i natchnieniem. Ta znajomość pójdzie w bardzo nieoczekiwanym kierunku.

"M jak miłość" odcinek 1591 - wtorek, 18.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1591 odcinku "M jak miłość" Magda kompletnie zauroczy Adama. Para poznała się już jakiś czas temu, na wspólnej imprezie i to właśnie wtedy Budzyńska zrobiła ogromne wrażenie na Warckim. W końcu spotkali się znów, a Adam wykorzysta fakt, że kobieta straciła prawo jazdy i potrzebuje instruktora. To właśnie on w "M jak miłość" stanie się nauczycielem Magdy, który będzie się starał uwieść Budzyńską. Magda chętnie wykorzysta ten fakt, bo będzie chciała utrzeć nosa Andrzejowi.

- Nie wściekaj się, nie da się ukryć, że jako kierowca posiadasz pewne braki, ale wiesz co wymyśliłem? Codziennie rano będziemy wstawać i ćwiczyć przed blokiem manewry i będzie dobrze, zobaczysz - spróbuje załagodzić sprawę Andrzej i nie będzie wiedział, że żona ma już inny plan obejmujący naukę z Adamem.

- Dziękuję, obejdzie się - skwituje ostro Magda.

Przeczytaj: M jak miłość odcinek 1591: Joasia po powrocie z Francji zniszczy do reszty małżeństwo Izy! I jeszcze obgada Marcina z Michałem

M jak miłość odcinek 1591 ZWIASTUN. Marcin pobije Michała! Zobaczy go z nagą Joasią

Magda w 1591 odcinku "M jak miłość" zauważy jakie intencje ma Warecki i spotka się z jego siostrą Olgą. Ta doniesie jej, że Adam stracił dla niej głowę!

- Słyszałam, że umawiasz się na lekcje jazdy z moim bratem. Mój braciszek dobrze się kryje, ale już całkiem stracił dla ciebie głowę - zagai rozmowę Olga.

- Błagam cię, to nawet nie jest śmieszne

- Dlaczego?

- No wiesz co, bo mówisz to do zamężnej kobiety, która ma dzieci i jest co najmniej 10 lat starsza 

- Daj spokój, po prostu wyśmiewam się z młodszego brata. Wariat, marzyciel, poeta z głową w chmurach. Nie chciałabyś być jego muzą?

- Marzę o tym - rzuci ze śmiechem Budzyńska.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4 sezon. Kolejna zmiana aktorek grających Anię i Manię? Z obsady odejdzie wielu bohaterów

W 1591 odcinku "M jak miłość" Olga dosadnie da Magdzie dowód, że ta rozkochała w sobie jej brata. Niestety Budzyńska dopiero później w "M jak miłość" dowie się, że Adam to nauczyciel Ani (Gabriela Świerczyńska)! Usłyszy aferę, którą rozpęta Damian (Olivier Proctor).

- Anka zakochała się w nauczycielu! Coś jej totalnie odwaliło. Wysyła mu liściki, narzuca się. A wszyscy myślą, że to ja jestem czubem!- W kim? - W poloniście! - krzyknie były chłopak 15-latki.

Potem Budzyńska uda się do szkoły i spotka tam właśnie Wareckiego. Zrozumie, że rozkochała w sobie mężczyznę, który podoba się Ani. Z tego wyjdzie niezła afera.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze