M jak miłość, odcinek 1589: Patrycja w ciąży z Łukaszem ucieknie przed Martą i Argasińskim! Mąż dowie się o zdradzie?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1589: Patrycja w ciąży z Łukaszem ucieknie przed Martą i Argasińskim! Mąż dowie się o zdradzie?

M jak miłość, odcinek 1589: Patrycja w ciąży z Łukaszem ucieknie przed Martą i Argasińskim! Mąż dowie się o zdradzie?

2021-04-24 11:18

W 1589 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) dowie się, że jest w ciąży z Łukaszem (Jakub Józefowicz)! Nie będzie miała żadnych wątpliwości, że urodzi dziecko młodszego kochanka, bo mężem Argasińskim (Karol Strasburger) nie sypia przecież od wielu miesięcy! Ciężarna ukochana Łukasza postanowi od razy powiedzieć mu o dziecku, jednak w 1589 odcinku "M jak miłość" jej plany zniszczy Marta (Dominika Ostałowska). Kiedy Patrycja wpadnie na matkę Wojciechowskiego przed jego mieszkaniem będzie musiała się ratować ucieczką. Zwieje nie tylko przed nią, ale także przed mężem.

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Patrycji z "M jak miłość" w 1589 odcinku popchnie ją do desperackich decyzji! Po bolesnym rozstaniu z Łukaszem, którego wypędziła z domu, bo wybrała wygodne życie u boku bogatego męża Jerzego, z przerażeniem odkryje, że spodziewa się dziecka młodszego o ponad 10 lat kochanka! Test ciążowy potwierdzi podejrzenia Patrycji, która zacznie czuć się coraz gorzej. A do tego w 1589 odcinku "M jak miłość" dopadną ja wyrzuty sumienia, że zdradziła Argasińskiego, a teraz urodzi dziecko innego mężczyzny. Zawsze marzyła, by zostać matką, lecz Jerzy okazał się bezpłodny, a do tego nie chciał się leczyć. Kłamstwa Patrycji będą ją wiele kosztować. By przerwać wszystko zdecyduje się powiedzieć Łukaszowi, że jest z nim w ciąży.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

W 1589 odcinku "M jak miłość" Patrycja zaraz po zrobieniu testu ciążowego pójdzie do kochanka. Nieświadoma tego w jak fatalnej formie jest Łukasz. Bo porzucony Wojciechowski nadal nie otrząśnie się po rozstaniu z ukochaną, a Marta, która go odwiedzi zauważy, że z jej synem jest naprawdę źle. Los sprawi, że w 1589 odcinku "M jak miłość" Patrycja przed mieszkaniem Łukasza wpadnie na Martę. Wreszcie Wojciechowska dowie się, że najbliższa przyjaciółka jest kochanką jej syna? Czy skojarzy fakty, czyli rozpacz Patrycji po zerwaniu, jej łzawe opowieści o tym jak naprawdę zakochała się do szaleństwa w chłopaku o imieniu Łukasz, ale nie może zostawić dla niego męża?

M jak miłość. Patrycja zostawi Łukasza przez jego matkę! Nie pozwoli odejść kochance. Marta dowie się o romansie syna ostatnia

Sprawdź też: M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Testament zmarłego dziadka zmieni wszystko w życiu Zduńskiego – WIDEO

Jeszcze nie w 1589 odcinku "M jak miłość", bo Patrycja w ostatniej chwili ucieknie przed Martą, a ta jej nie zobaczy. Bliska wpadki uzna, że nie może powiedzieć Łukaszowi o dziecku, a jednym wyjściem z sytuacji jest wyjazd - daleko od kochanka i męża, który też zacznie coś podejrzewać. Po powrocie do domu w 1589 odcinku "M jak miłość" Patrycja uprzedzi Argasińskiego, że na kilka dni jedzie do kuzynki do Gdańska. Słowem nie wspomni o ciąży!

Wszystko wskazuje na to, że na razie w "M jak miłość" Marta nie dowie się, że znów zostanie babcią - dziecka Łukasza i najbliższej przyjaciółki! A co gorsze wydaje się, że Łukasz nie będzie wychowywał kolejnego dziecka. Z byłą narzeczoną Katią (Joanna Jarmołowicz) ma córkę Natalię, której nie widuje, bo matka wywiozła ją do Gruzji i tam zaczęła nowe życie. Wojciechowski zapomniał już o tym, że jest ojcem, a teraz w "M jak miłość" historia się powtórzy.

M jak miłość odc. 1586. Patrycja (Alżbeta Lenska), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1586. Patrycja (Alżbeta Lenska), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
M jak miłość odc. 1583. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1583. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość, odc. 1578: Marta (Dominika Ostałowska), P:atrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze