M jak miłość, odcinek 1589: Argasiński odkryje ciążę Patrycji i postawi ją pod ścianą. To koniec jej kłamstw

2021-05-11 20:08 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1589: Argasiński odkryje ciążę Patrycji i postawi ją pod ścianą. To koniec jej kłamstw
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1589: Argasiński odkryje ciążę Patrycji i postawi ją pod ścianą. To koniec jej kłamstw

Argasiński (Karol Strasburger) w 1589 odcinku "M jak miłość" przekona się, że żona od dawna go oszukuje i zdradza. Patrycja (Alżbeta Lenska) będzie dla ordynatora mocno opryskliwa, aż w końcu zdecyduje się na wyjazd z miasta! Wszystko przez wykonane w 1589 odcinku "M jak miłość" testy ciążowe, które wykażą, że Patrycja zaszła w ciążę. Szkoda tylko, że Jerzy będzie zdawał sobie sprawę, że nie spał z żoną od miesięcy, a na podłodze w łazience znajdzie test pokazujący dwie kreski. Zareaguje natychmiast!

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" Patrycja tak zapląta się w lawinę własnych kłamstw i oszustw, że w końcu stanie pod ścianą. Pod nieobecność męża pobiegnie do apteki po testy ciążowe. Cała w nerwach zauważy u siebie symptomy ciąży. Nie będzie mogła uwierzyć, że może mieć dziecko z Łukaszem. A jednak w 1589 odcinku "M jak miłość" testy będą jednoznaczne. Argasińska z przerażeniem zobaczy dwie czerwone kreski i będzie już wiedziała, że ma poważny problem.

Łukasz (Jakub Józefowicz) nie będzie miał pojęcia, że była kochanka mierzy się właśnie z szokującym odkryciem. Żona ordynatowa z nerwów i stresu nie dopilnuje, by prawda nie wyszła na jaw. Niechcący zostawi jeden z testów na ziemi, po czym znajdzie go Jerzy...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1592: Dawid nie jest synem Jaszewskiego. Pozna okrutną tajemnicę rodziców i zabije ojca?! - WIDEO

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza

Argasiński w 1589 odcinku "M jak miłość" na test ciążowy Patrycji trafi przez przypadek.

- Kochanie, gdzie położyłaś te tabletki? Te, które dałem ci rano? - zapyta Jerzy, a otwierając opakowanie wytrąci wieczko. Kiedy się schyli, zauważy test z dwiema czerwonymi kreskami.

Reakcja Argasińskiego będzie natychmiastowa. W 1589 odcinku "M jak miłość" od razu pójdzie do żony.

- Kupiłam bilet na pociąg, bardzo wcześnie rano. Nie musisz mnie odwozić, mogę pojechać taksówką - zacznie temat Patrycja, która już wcześniej zaplanuje sobie ucieczkę z miasta. Nie będzie się spodziewała, że Argasiński zna prawdę. 

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ania i Mania na cmentarzu przy grobie Pawła Bartosiewicza w ostatnim 39 odcinku. Tajemnice z przeszłości wyjadą na jaw!

M jak miłość, odcinek 1589, Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1589, Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

W 1589 odcinku "M jak miłość" Argasiński położy przed żoną znaleziony test.

- Od miesięcy ze sobą nie sypiamy. Kto jest ojcem?

- Słucham? - zapyta skołowana Patrycja.

- Kto jest ojcem? Bo na pewno nie ja 

Kłamstwa Patrycji wyjdą na jaw, a ona nie będzie umiała logicznie wytłumaczyć się mężowi. Łukasz natomiast nie nadal nie będzie wiedział o ciąży byłej kochanki. Jedno jest pewne, Argasiński tak tego nie zostawi. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze