M jak miłość, odcinek 1589: Argasiński odkryje ciążę Patrycji i postawi ją pod ścianą. To koniec jej kłamstw

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1589: Argasiński odkryje ciążę Patrycji i postawi ją pod ścianą. To koniec jej kłamstw

M jak miłość, odcinek 1589: Argasiński odkryje ciążę Patrycji i postawi ją pod ścianą. To koniec jej kłamstw

2021-05-11 20:08

Argasiński (Karol Strasburger) w 1589 odcinku "M jak miłość" przekona się, że żona od dawna go oszukuje i zdradza. Patrycja (Alżbeta Lenska) będzie dla ordynatora mocno opryskliwa, aż w końcu zdecyduje się na wyjazd z miasta! Wszystko przez wykonane w 1589 odcinku "M jak miłość" testy ciążowe, które wykażą, że Patrycja zaszła w ciążę. Szkoda tylko, że Jerzy będzie zdawał sobie sprawę, że nie spał z żoną od miesięcy, a na podłodze w łazience znajdzie test pokazujący dwie kreski. Zareaguje natychmiast!

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" Patrycja tak zapląta się w lawinę własnych kłamstw i oszustw, że w końcu stanie pod ścianą. Pod nieobecność męża pobiegnie do apteki po testy ciążowe. Cała w nerwach zauważy u siebie symptomy ciąży. Nie będzie mogła uwierzyć, że może mieć dziecko z Łukaszem. A jednak w 1589 odcinku "M jak miłość" testy będą jednoznaczne. Argasińska z przerażeniem zobaczy dwie czerwone kreski i będzie już wiedziała, że ma poważny problem.

Łukasz (Jakub Józefowicz) nie będzie miał pojęcia, że była kochanka mierzy się właśnie z szokującym odkryciem. Żona ordynatowa z nerwów i stresu nie dopilnuje, by prawda nie wyszła na jaw. Niechcący zostawi jeden z testów na ziemi, po czym znajdzie go Jerzy...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1592: Dawid nie jest synem Jaszewskiego. Pozna okrutną tajemnicę rodziców i zabije ojca?! - WIDEO

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza

Argasiński w 1589 odcinku "M jak miłość" na test ciążowy Patrycji trafi przez przypadek.

- Kochanie, gdzie położyłaś te tabletki? Te, które dałem ci rano? - zapyta Jerzy, a otwierając opakowanie wytrąci wieczko. Kiedy się schyli, zauważy test z dwiema czerwonymi kreskami.

Reakcja Argasińskiego będzie natychmiastowa. W 1589 odcinku "M jak miłość" od razu pójdzie do żony.

- Kupiłam bilet na pociąg, bardzo wcześnie rano. Nie musisz mnie odwozić, mogę pojechać taksówką - zacznie temat Patrycja, która już wcześniej zaplanuje sobie ucieczkę z miasta. Nie będzie się spodziewała, że Argasiński zna prawdę. 

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ania i Mania na cmentarzu przy grobie Pawła Bartosiewicza w ostatnim 39 odcinku. Tajemnice z przeszłości wyjadą na jaw!

M jak miłość, odcinek 1589, Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1589, Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

W 1589 odcinku "M jak miłość" Argasiński położy przed żoną znaleziony test.

- Od miesięcy ze sobą nie sypiamy. Kto jest ojcem?

- Słucham? - zapyta skołowana Patrycja.

- Kto jest ojcem? Bo na pewno nie ja 

Kłamstwa Patrycji wyjdą na jaw, a ona nie będzie umiała logicznie wytłumaczyć się mężowi. Łukasz natomiast nie nadal nie będzie wiedział o ciąży byłej kochanki. Jedno jest pewne, Argasiński tak tego nie zostawi. 

Najnowsze