M jak miłość, odcinek 1587: Basia zobaczy do czego jest zdolny Jaszewski. Ojciec Dawida nie będzie miał dla niej litości - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1587: Basia zobaczy do czego jest zdolny Jaszewski. Ojciec Dawida nie będzie miał dla niej litości - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1587: Basia zobaczy do czego jest zdolny Jaszewski. Ojciec Dawida nie będzie miał dla niej litości - ZWIASTUN

2021-05-04 21:17

Basia (Karina Woźniak) z "M jak miłość" w 1587 odcinku zrobi wszystko, żeby być z Dawidem (Iwo Wiciński), ale wciąż nie będzie miała pojęcia, że rodzina Jaszewskich skrywa mroczne tajemnice, że jej ukochany ma na sumieniu potworną zbrodnię, że skrzywdził swoją byłą dziewczynę Kaję! Za drzwiami pięknego domu Dawida i jego rodziców, Olgi (Małgorzata Lewińska) i Mariusza (Tomasz Lulek) dzieją się straszne rzeczy, a nastolatek, który ma skłonności psychopaty szczerze ich nienawidzi. W 1587 odcinku "M jak miłość" Jaszewska odejdzie od męża i syna, a Jaszewski wprowadzi rządy twardej ręki, tak by syn zapłacił za wszystko, co zrobił. Dostanie się także Basi, bo to właśnie 12-latka będzie najbardziej cierpiała kiedy ojciec Dawida ich rozdzieli. Jaszewski nie zniesie żadnego słowa sprzeciwu córki Rogowskich. Ale Dawid weźmie sprawy w swoje ręce.

"M jak miłość" odcinek 1587 - wtorek, 4.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

U Jaszewskich z "M jak miłość" rodzinne awantury są na porządku dziennym. To przez Dawida i to co zrobił w przeszłości Olga i Mariusz musieli przeprowadzić się z Krakowa do Grabiny. Syn psychopata i niewierny mąż doprowadzili Jaszewską na skraj załamania psychicznego. Od lat zażywa silne psychotropy, by sprawiać pozory normalności. Jakiś czas temu w "M jak miłość" Olga przyznała się Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że to oni doprowadzili ją do takiego stanu. Zachowanie Jaszewskiej wskazywało nawet na to, że boi się Dawida.

Aż wreszcie w 1587 odcinku "M jak miłość" Olga zniknie! Po kolejnej kłótni z Mariuszem o syna, kiedy ten znów zarzuci jej, że pobłaża nastolatkowi i kryje jego kłamstwa, spakuje się i wyjedzie z Grabiny. Jaszewska pojedzie do sanatorium, ale nikt nie będzie wiedział co się z nią dzieje naprawdę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1587: Przerażające odkrycie Uli o Tadeuszu. Jego narzeczona zginęła w wypadku, a teraz sadownik z Grabiny wykorzystuje kobiety

Pod nieobecność żony w 1587 odcinku "M jak miłość" Jaszewski postanowi w końcu Dawida wychować i wprowadzi w domu ostry reżim. Nie pozwoli, żeby syn dalej spotykał się z Basią, słusznie podejrzewając, że nastolatek ma na młodszą, 12-letnią dziewczynkę zły wpływ. - Matka wyjechała, zostaliśmy tylko ty i ja… I skończy się chojrakowanie! Od dziś masz szlaban na wyjścia i na Internet! I nie będziesz się widywał z Basią... dopóki się nie zmienisz i nie dorośniesz. Tą biedną dziewczyną też pewnie manipulujesz! Ale koniec z tym!

Psychopata Dawid w 1587 odcinku "M jak miłość" ostro zaprotestuje, ale z ojcem nie pójdzie mu tak łatwo, jak z matką. - Nie zrobisz mi tego... - doda lodowatym tonem. Jednak Jaszewski postanowi działać, żeby Basia nie była dłużej z jego synem. Swoją twardą decyzję przekaże 12-letniej Rogowskiej.

- Chciałbym, żebyście się przez jakiś czas nie spotykali... Dawid ma zaległości w szkole i w domowych sprawach też ostro mi podpadł. Wiem, że się przyjaźnicie, ale Dawid od dziś ma szlaban. Do odwołania!

M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie Kai mrozi krew w żyłach - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1587: Tragedia u Mostowiaków. Barbara zmiesza leki z narkotykami! Marysia nie zdoła obudzić matki

Szaleńczo zakochana Basia w 1587 odcinku "M jak miłość" będzie próbowała przekonać Jaszewskiego do zmiany zdania, ale Dawid jej na to nie pozwoli. - Daruj sobie... Nie proś go, nie dawaj mu tej satysfakcji!

Konflikt chłopaka Basi z ojcem zacznie się nakręcać coraz bardziej. Aż wreszcie w 1587 odcinku "M jak miłość" Dawid wymyśli jak oszukać Jaszewskiego. Wykorzystując do tego naiwną Basię. Wmówi 12-latce, że potrzebuje 200 zł na nowy obiektyw, a ona okradnie dla niego swojego ojca, Artura Rogowskiego (Robert Moskwa).

W rzeczywistości w 1587 odcinku "M jak miłość" Dawid kupi za kradzioną gotówkę narkotyki od dilera. Mimo szlabanu Jaszewskiego wymknie się na randkę z Basią. W domu Mostowiaków oczerni ją przed rodziną, bo kradzież wyjdzie na jaw. Nastoletni psychopata przekona Artura i Marysię, że Basia zabrała pieniądze, żeby mieć na kosmetyki. Rogowscy zaczną coraz bardziej martwić się o córkę, która w 1587 odcinku "M jak miłość" kłamanie opanuje do perfekcji. Z miłości do Dawida 12-latka będzie gotowa na każde szaleństwo. Zapewni go, że zrobi dla niego wszystko, a podłemu manipulantowi właśnie o to będzie chodziło.

M jak miłość odc. 1587. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1587. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński)
M jak miłość odc. 1587. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1587. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)
M jak miłość odc. 1587. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1587. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid (Iwo Wiciński), Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek)
Najnowsze