M jak miłość, odcinek 1586: Olek zdradzi Anetę z Laurą?! W nocy pomyli żonę z seksowną pielęgniarką. A to jeszcze nie wszystko!

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1586: Olek zdradzi Anetę z Laurą?! W nocy pomyli żonę z seksowną pielęgniarką. A to jeszcze nie wszystko!

M jak miłość, odcinek 1586: Olek zdradzi Anetę z Laurą?! W nocy pomyli żonę z seksowną pielęgniarką. A to jeszcze nie wszystko!

W 1586 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw fascynacja seksualna Olka (Maurycy Popiel) pielęgniarką Laurą (Klaudia Kulinicz)! O wszystkim dowie się Aneta (Ilona Janyst), która wpadnie w furię na wieść o tym, że ukochany mąż może ją zdradzać! A to dopiero początek nowych poważnych kłopotów w małżeństwie Chodakowskich...

"M jak miłość" odcinek 1586 - wtorek, 27.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1586 odcinku "M jak miłość" Olek chyba zgłupieje - w nocy pomyli swoją ukochaną Anetę z seksowną Laurą! Czy to jakaś nowa wojna podjazdowa w burzliwym małżeństwie doktorostwa Chodakowskich, czy naprawdę chirurg będzie szalał z pożądania?

Pewne jest, że w 1586 odcinku "M jak miłość" o swojej nocnej pomyłce Olek poinformuje... żonę! Jaka będzie reakcja Anety, kiedy usłyszy, że mąż nie widzi większej różnicy między nią a seksowną Laurą?     

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1588: Wielki powrót Joasi. Wypędzi Kamila i Polę z domu kiedy wróci z Francji

M jak miłość, odcinek 1582: Tragiczne święta Chodakowskich. Braterska wojna w rodzinie Łukasza. - ZWIASTUN
M jak miłość odc. 1568. Laura (Klaudia Kulinicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1568. Laura (Klaudia Kulinicz)

Na szczęście wszystko okaże się w 1586 odcinku "M jak miłość" tylko okrutnym okrutnym żartem Olka, który mówiąc żonie o nocnej pomyłce, będzie chciał wzbudzić jej zazdrość. Skąd akurat taki pomysł przyjdzie Chodakowskiemu do głowy?

Przypomnijmy, że Aneta i Olek o mało nie rozstali się w święta w 1582 odcinku "M jak miłość" z powodu wielkiej awantury, która wybuchła między nimi w Wigilię. Wówczas Aneta pojechała w końcu do męża do szpitala, aby go przeprosić i zapewnić o swojej wielkiej miłości - wystarczył jeden telefon od stażystki Kasi (Paulina Lasota). Czyżby Olek chciał wywołać podobną reakcję żony?  

Tym razem jednak w 1586 odcinku "M jak miłość" efekt będzie odwrotny od zamierzonego. Wściekła Aneta o mało nie poparzy męża kawą, a wieczorem to on będzie przed nią się kajał i zapewniał, jak bardzo ją kocha i świata poza nią nie widzi...

Czytaj także: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania zabierze Kasi córkę Małgosię! Nie pozwoli, żeby pijaczka skrzywdziła dziecko

M jak miłość, odcinek 1573, Olek (Maurycy Popiel),  Laura (Klaudia Kulinicz)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1573, Olek (Maurycy Popiel), Laura (Klaudia Kulinicz)
M jak miłość, odcinek 1573, Aneta (Ilona Janyst), Laura (Klaudia Kulinicz)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1573, Aneta (Ilona Janyst), Laura (Klaudia Kulinicz)
Najnowsze