M jak miłość, odcinek 1586: Olek zdradzi Anetę z Laurą?! W nocy pomyli żonę z seksowną pielęgniarką. A to jeszcze nie wszystko!

M jak miłość, odcinek 1586: Olek zdradzi Anetę z Laurą?! W nocy pomyli żonę z seksowną pielęgniarką. A to jeszcze nie wszystko!
Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1586: Olek zdradzi Anetę z Laurą?! W nocy pomyli żonę z seksowną pielęgniarką. A to jeszcze nie wszystko!

W 1586 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw fascynacja seksualna Olka (Maurycy Popiel) pielęgniarką Laurą (Klaudia Kulinicz)! O wszystkim dowie się Aneta (Ilona Janyst), która wpadnie w furię na wieść o tym, że ukochany mąż może ją zdradzać! A to dopiero początek nowych poważnych kłopotów w małżeństwie Chodakowskich...

"M jak miłość" odcinek 1586 - wtorek, 27.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1586 odcinku "M jak miłość" Olek chyba zgłupieje - w nocy pomyli swoją ukochaną Anetę z seksowną Laurą! Czy to jakaś nowa wojna podjazdowa w burzliwym małżeństwie doktorostwa Chodakowskich, czy naprawdę chirurg będzie szalał z pożądania?

Pewne jest, że w 1586 odcinku "M jak miłość" o swojej nocnej pomyłce Olek poinformuje... żonę! Jaka będzie reakcja Anety, kiedy usłyszy, że mąż nie widzi większej różnicy między nią a seksowną Laurą?     

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1588: Wielki powrót Joasi. Wypędzi Kamila i Polę z domu kiedy wróci z Francji

M jak miłość, odcinek 1582: Tragiczne święta Chodakowskich. Braterska wojna w rodzinie Łukasza. - ZWIASTUN
M jak miłość odc. 1568. Laura (Klaudia Kulinicz)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1568. Laura (Klaudia Kulinicz)

Na szczęście wszystko okaże się w 1586 odcinku "M jak miłość" tylko okrutnym okrutnym żartem Olka, który mówiąc żonie o nocnej pomyłce, będzie chciał wzbudzić jej zazdrość. Skąd akurat taki pomysł przyjdzie Chodakowskiemu do głowy?

Przypomnijmy, że Aneta i Olek o mało nie rozstali się w święta w 1582 odcinku "M jak miłość" z powodu wielkiej awantury, która wybuchła między nimi w Wigilię. Wówczas Aneta pojechała w końcu do męża do szpitala, aby go przeprosić i zapewnić o swojej wielkiej miłości - wystarczył jeden telefon od stażystki Kasi (Paulina Lasota). Czyżby Olek chciał wywołać podobną reakcję żony?  

Tym razem jednak w 1586 odcinku "M jak miłość" efekt będzie odwrotny od zamierzonego. Wściekła Aneta o mało nie poparzy męża kawą, a wieczorem to on będzie przed nią się kajał i zapewniał, jak bardzo ją kocha i świata poza nią nie widzi...

Czytaj także: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania zabierze Kasi córkę Małgosię! Nie pozwoli, żeby pijaczka skrzywdziła dziecko

M jak miłość, odcinek 1573, Olek (Maurycy Popiel),  Laura (Klaudia Kulinicz)
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1573, Olek (Maurycy Popiel), Laura (Klaudia Kulinicz)
M jak miłość, odcinek 1573, Aneta (Ilona Janyst), Laura (Klaudia Kulinicz)
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1573, Aneta (Ilona Janyst), Laura (Klaudia Kulinicz)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze