M jak miłość, odcinek 1584: Basia i Ania znów będą walczyć o tego samego chłopaka! To się skończy skandalem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1584: Basia i Ania znów będą walczyć o tego samego chłopaka! To się skończy skandalem

M jak miłość, odcinek 1584: Basia i Ania znów będą walczyć o tego samego chłopaka! To się skończy skandalem

W 1584 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) i Ania (Gabriela Świerczyńska) znów "wezmą się za łby" o tego samego amanta! Zduńska i Wojciechowska wpadną na pięknego młodzieńca przypadkiem, a kiedy okaże się, że będą widywały go codziennie, kompletnie na jego punkcie zwariują. Zwłaszcza bardziej śmiała Ania, która nie odpuści przystojniakowi w 1584 odcinku "M jak miłość", a Basi znów będzie przykro... A dopiero początek skandalu!

"M jak miłość" odcinek 1584 - wtorek, 20.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1584 odcinku "M jak miłość" Ania tak się zagada z Basią pod szkołą, że prawie zderzy się  z jadącym na hulajnodze młodym mężczyzną. Nieznajomy okaże się równie piękny, co czarujący, a kiedy poznają jego tajemnicę, obie dosłownie zwariują!

Adam Warecki okaże się w 1584 odcinku "M jak miłość" polonistą i jednocześnie wychowawcą w szkole Basi i Ani! Zabójczo przystojny nauczyciel od pierwszej chwili stanie się obiektem sympatii wszystkich uczniów, ale dla kuzynek będzie kimś znacznie więcej. Czy Ania i Basia znów pójdą na wojnę, tym razem o pana od polskiego?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński nakryje Łukasza we własnym łóżku! Patrycja nie będzie miała wyboru

M jak miłość. Ala nie odpuści sobie Rafała. Posunie się jeszcze dalej, żeby z nim być
M jak miłość, odc. 1584: Basia (Gabriela Raczyńska), Ania (Gabriela Świerczyńska), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: MTL Maxfilm

Przypomnijmy - swego czasu Basia uznała Anię z śmiertelnego wroga, kiedy kuzynka odbiła jej ukochanego Damiana (Oliver Proctor). Z powodu tej klęski sercowej Basia długo uważała się za "brzydkie kaczątko" i wylała wiele łez po odrzuceniu przez szkolnego przystojniaka. Czyżby sytuacja miała się powtórzyć w 1584 odcinku "M jak miłość"?  

- Najpierw chciałbym, żebyśmy się trochę poznali... Zróbmy tak: powiedzcie, jak macie na imię i co lubicie robić w wolnym czasie... - zaproponuje klasie na powitanie Adam. - Ja zacznę! Mam na imię Adam - dla was profesor Warecki - i lubię jeździć na hulajnodze! - doda polonista z pięknym uśmiechem.

Ania w 1584 odcinku "M jak miłość" zareaguje natychmiast i zapisze się do kółka polonistycznego. Dzięki temu młoda Wojciechowska zacznie się spotykać z Wareckim także po lekcjach... A Basia znów pójdzie w odstawkę!

Po lekcjach z nowym przystojniakiem kuzynki wybiorą się jeszcze razem na imprezę i w tajemnicy przed rodzicami nie będą tam grzecznymi dziewczynkami... Czy nowy nauczyciel wywoła podwójny skandal z udziałem nastolatek w "M jak miłość?

Zobacz także: Stulecie Winnych 3: Kinga Preis wraca do serialu! Nie uwierzysz kogo zagra - ZWIASTUN 

Kim jest Wojciech Świściak, który w "M jak miłość" zagra Adama Wareckiego? 

Wojciech Świeściak to 32-letni aktor, na co dzień Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu.

Fani seriali mogli go już poznać w kliku popularnych hitach małego ekranu. W jakich?

"Przyjaciółki" - Konrad w odc. 177 i 178

"Pierwsza miłość" - Kamil z night-klubu

"Na sygnale" - pracownik

"Ojciec Mateusz" - pracownik stacji benzynowej

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze