M jak miłość, odcinek 1539: Basia poniżona przez byłego chłopaka! Bezczelny Damian wygarnie jej dlaczego wybrał Anię

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1539: Basia poniżona przez byłego chłopaka! Bezczelny Damian wygarnie jej dlaczego wybrał Anię

M jak miłość, odcinek 1539: Basia poniżona przez byłego chłopaka! Bezczelny Damian wygarnie jej dlaczego wybrał Anię

2020-11-03 21:10

W 1539 odcinku "M jak miłość" dojdzie do fatalnego w skutkach spotkania Basi (Gabriela Raczyńska) i Damiana (Oliver Proctor). Chłopak kolejny raz wykorzysta ją do zwierzeń i opowieści o swoich problemach z Anią (Gabriela Świerczyńska). Nie przyjdzie mu do głowy, że Basia może mieć dość słuchania o związku przyjaciół, tym bardziej, że sama spotykała się kiedyś z Damianem. W 1539 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma i powie parę ostrych słów chłopakowi, na co on w odpowiedzi, wygarnie jej czemu miał jej dość i związał się z Anią. Takiego ciosu nie przeżyłaby dorosła kobieta, a co dopiero nastoletnia Basia!

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Damian znów zacznie wykorzystywać Basię i zacznie swoje wywody na temat związku jego i Ani. Nie będzie świadomy, że dziewczyna tylko udaje, że przestała do niego cokolwiek czuć, a łączące ich niegdyś uczucie wygasło. Postanowiła jednak robić dobrą minę do złej gry, ale nie spodziewała się, że przyjaźniąc się z byłym chłopakiem, będzie cały czas słuchać o jego problemach miłosnych. W 1539 odcinku "M jak miłość" w końcu nie wytrzyma. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Tajemnica Ani. Tylko Łukaszowi powie co jej zrobił potwór z agencji modelek - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1539: Ania zagłodzi się na śmierć? Wyzna Łukaszowi, że nienawidzi siebie

W 1539 odcinku "M jak miłość" Damian zacznie lamentować, że nie ma już wpływu na swoją dziewczynę, która coraz bardziej się odchudza i jest zapatrzona w to, co mówi szef agencji modelek.

- To ty jesteś jej chłopakiem, no to przemów jej do rozumu. - Powie z kpiną w głosie Basia.

- Myślisz, że nie próbowałem? - Odpowie stanowczo chłopak.

- To spróbuj bardziej! - Dziewczyna straci cierpliwość w 1539 odcinku "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Iza popełni niebezpieczny błąd! Będzie się nad nią znęcał znany pisarz

W 1539 odcinku "M jak miłość" Damian wścieknie się na Basię i powie kilka słów za dużo.

- Wiesz co mnie w tobie zawsze wkurzało? Twoje przekonanie o własnej wyższości, jakbyś pozjadała wszystkie rozumy! - Wygarnie jej chłopak. 

- Dzięki za konstruktywną krytykę Damian, ale to ty wypłakujesz się w ramię swojej byłej dziewczynie, spotykając się z aktualną. - Basia nie będzie przebierała w słowach w odpowiedzi na chamski komentarz byłego chłopaka w 1539 odcinku "M jak miłość".   

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze