M jak miłość, odcinek 1582: Tragiczne święta dzieci Izy i Marcina! Szymek namówi siostrę do ucieczki z domu - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1582: Tragiczne święta dzieci Izy i Marcina! Szymek namówi siostrę do ucieczki z domu - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1582: Tragiczne święta dzieci Izy i Marcina! Szymek namówi siostrę do ucieczki z domu - WIDEO

W 1582 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) spędzą najgorsze święta Bożego Narodzenia w swoim życiu. Mamy z nimi nie będzie, a atmosfera w domu Chodakowskich będzie tragiczna. Szczególnie Szymek strasznie przeżyje rozstanie rodziców i obwini Marcina (Mikołaj Roznerski) o wyjazd Izy (Adriana Kalska). Ukochany syn Chodakowskich namówi w końcu siostrę, aby rzucili ten smutny dom i uciekli! Czy dzieci Izy i Marcina zaginą w wigilijną noc w 1582 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1582 - wtorek, 13.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Marcin z dziećmi w 1582 odcinku "M jak miłość" zostaną na święta zupełnie sami. Iza nie zniesie awantur z mężem, a z obawy o to, co czują dzieci postanowi się usunąć i wyleci do Joasi do Francji. Ale Szymek i Maja nie przyjmą tego dobrze - ich świat po prostu się zawali.

- Zbliżają się święta, na pewno w takiej sytuacji skończyć się źle. Iza nie widzi takiego spotkania, w którym sytuacje niewyjaśnione można by było schować pod dywan - mówiła Kalska w "Kulisach M jak miłość".    

Na WIDEO z "Kulis" serialu widzimy, jak w pewnym momencie 1582 odcinka "M jak miłość" wkurzone dzieci Izy i Marcina wstają od świątecznego stołu i wychodzą. A bezradni Marcin i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) patrzą na to przerażeni.  

Czytaj też: Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Iza i Marcin rozstaną się już na zawsze? Wyjazd Izy odbije się na dzieciach. Dojdzie do tragedii w czasie świąt - WIDEO
M jak miłość odc. 1582: Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: MTL Maxfilm

Szymek nie tylko powie ojcu w 1582 odcinku "M jak miłość" co myśli o wyjeździe mamy w Święta. Niezwykle dzielny i rezolutny chłopiec będzie miał już własny plan. I namówi siostrę, aby rzucili to wszystko i uciekli z domu!

- To wszystko twoja wina, że mama wyjechała i nie wraca! Nie będę w ogóle obchodził świąt! - rzuci Szymek przy świątecznym stole. 

- Nie żartuj, nie chcesz prezentów? - zdziwi się Marcin.

- Mam w nosie prezenty!

- Posłuchaj, Szymek, to są trudne sprawy, których dzieci nie rozumieją. Mnie też jest bardzo przykro, że mamy z nami nie ma...- Marcin zrozumie, że sprawa jest poważna.

- Nieprawda! Kłamiesz! Wcale nie jest ci przykro! - zarzuci ojcu Szymek.

W końcu najmłodszy Chodakowski postanowi zacząć działać. W 1582 odcinku "M jak miłość". Chłopczyk weźmie na swoje barki odpowiedzialność za rodzinę!

- Jak mama dowie się, że nas nie ma, to zaraz przyjedzie i zacznie nas szukać, rozumiesz? - Szymek przekona do ucieczki.

Czy obrzydliwy spisek Bosackiego (Dariusz Kordek) w 1582 odcinku "M jak miłość" będzie miał finał w postaci wielkiej tragedii? Jeżeli Marcin dopuści do tego, aby dzieci zawieruszyły się gdzieś same w wigilijną noc, może stać się coś potwornego, czego nie da się już odwrócić.  

Dzieci zawsze są ofiarami konfliktów między dorosłymi - mówiła Małgorzata Pieczyńska, czyli serialowa Aleksandra Pieczyńska w "Kulisach M jak miłość". - Przenika to przez ich ciałka, przez ich mózgi i serca i dzieci stają się gąbką tej negatywnej energii.

Czy taki będzie scenariusz miała w głowie Iza, opuszczając rodzinę "dla dobra dzieci" w 1578 odcinku "M jak miłość"? Na pewno nie, ale to Szymek i Maja przypomną rodzicom, co jest najważniejsze.

Ujawniamy, że akcja Szymka zaalarmuje dorosłych i Marcin w wigilijny wieczór w 1582 odcinku "M jak miłość" nagra Izie niezwykle ważną wiadomość. Jak podaje portal swiatseriali.pl Chodakowski przemówi do żony w bardzo przejmujących słowach. 

- Iza? Przyjedź do nas, chociaż w drugi dzień świąt... Dzieci strasznie za tobą tęsknią. A to nie one przecież ponoszą winę za to, co się stało, tylko ja. Wiem, że wyjechałaś, żeby je chronić, żeby nie były świadkami naszych kłótni i przysięgam... Nie będą...Jeszcze raz cię za wszystko przepraszam... I proszę, wróć do domu. Jeśli nie z mojego powodu, to ze względu na Maję i Szymka...

Czy Iza po odsłuchaniu tej wiadomości przyjedzie? Przekonamy się już w 1582 odcinku "M jak miłość"?

Zobacz także: BrzydUla 2, odcinek 125: Koszmarna awantura Uli i Marka wszystko między nimi zmieni. Puszczą mu nerwy i wykrzyczy jej co leży na sercu - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1582: Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1579. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1579. Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)
M jak miłość, odc. 1582: Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1582: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1582: Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze