M jak miłość, odcinek 1582: Olek zdradzi Marcina. Zostawi go w najważniejszym dniu bez słowa wyjaśnienia

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1582: Olek zdradzi Marcina. Zostawi go w najważniejszym dniu bez słowa wyjaśnienia

M jak miłość, odcinek 1582: Olek zdradzi Marcina. Zostawi go w najważniejszym dniu bez słowa wyjaśnienia - ZWIASTUN

2021-04-09 12:07

W 1582 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zrobi bratu coś okropnego! Lekarz ma ostatnio bardzo dziwne podejście do Marcina (Mikołaj Roznerski). Początkowo mało co przejął się jego zniknięciem po aferze z Izą (Adriana Kalska), nawet nie chciało mu się go szukać, a teraz odstawi mu numer w najważniejszym dniu! Olek z "M jak miłość" w szpitalu pomaga wszystkim, a we własnym domu okaże się nie mieć serca! To koniec braterstwa z Marcinem?

"M jak miłość" odcinek 1582 - wtorek, 13.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1582 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Olek może i jest dobrym człowiekiem, ale przede wszystkim dla swoich pacjentów. Im zawsze pomoże i doradzi. Ostatnio nawet uratował sprawność fizyczną Janka (Tomas Kollarik). Szkoda jednak, że w domu nie będzie umiał się zachować. W 1582 odcinku "M jak miłość" dosłownie dostanie szału, że Aneta (Ilona Janyst) śmiała przełożyć ich planowany wyjazd na narty, w związku z trudną sytuacją u Marcina, który na święta został bez Izy. Lekarz nawet nie pomyśli o tym najważniejszym w roku dniu i nie przyjdzie mu do głowy, że brat potrzebuje wsparcia i rodziny. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1582: Olewicz zacznie szantażować Argasińskiego! Wypadek żony znów odbierze mu rozum. Tylko Olek może go uratować

M jak miłość, odcinek 1582: Tragiczne święta Chodakowskich. Braterska wojna w rodzinie Łukasza. - ZWIASTUN

W 1582 odcinku "M jak miłość" Aneta nie pozna własnego męża! Nie uwierzy, że on naprawdę wolałby szusować na nartach, niż spędzić czas z bratem, który ma wielkie problemy!

- Wiesz, co ci powiem? Jesteś cholernym egoistą! Liczysz się tylko ty - twoja kariera, twoje dobre samopoczucie, twój wyjazd na narty... I twój cholerny czubek twojego cholernego nosa! - wykrzyczy Aneta Olkowi w wigilię w 1582 odcinku "M jak miłość".

- Całe szczęście, że ty jesteś inna! Szlachetna, wyrozumiała, empatyczna! Zawsze bierzesz pod uwagę zdanie innych ludzi. (...) Mam dość tych krzyków i tej twojej paranoi! Biorę na całe święta dyżur... Nie będę siadał do wigilijnego stołu z furiatką! - wrzaśnie Chodakowski i wyjdzie. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 132: Marek przejrzy na oczy, ale będzie już za późno! Ula i dzieci mu tego nie darują

Olek w 1582 odcinku "M jak miłość" w Wigilię, najważniejszym, rodzinnym dniu, odwróci się od żony i brata. Pokaże, że jego rozrywka jest ważniejsza, niż pomoc Marcinowi. Nie szukał go kiedy zniknął i pił w Grabinie, nie nakłaniał go do pogodzenia się z Izą, nie interweniował w małżeńskim kryzysie, nie doradzał i wielce się nie przejął, że Marcin prawie rozstał się z żoną, a na koniec nie spędzi z nim nawet Wigilii. To już prawdziwa zdrada. Jeśli tak dalej pójdzie, bracia mogą się naprawdę mocno od siebie oddalić. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze