M jak miłość, odcinek 1582: Olewicz zacznie szantażować Argasińskiego! Wypadek żony znów odbierze mu rozum. Tylko Olek może go uratować

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1582: Olewicz zacznie szantażować Argasińskiego! Wypadek żony znów odbierze mu rozum. Tylko Olek może go uratować

M jak miłość, odcinek 1582: Olewicz zacznie szantażować Argasińskiego! Wypadek żony znów odbierze mu rozum. Tylko Olek może go uratować

W 1582 odcinku "M jak miłość" Olewicz (Tomasz Dedek) zacznie szantażować ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger)! Wszystko przez tragiczny wypadek jego żony Eli (Ewa Domańska), który w Wigilię wywróci do góry nogami życie kilku rodzin. Ale najbardziej dotknie Olewicza, który za Elą świata nie widzi i ze strachu o jej życie wróci do dawnych metod walki... Tylko Olek (Maurycy Popiel) może opanować i nerwy Olewicza, i uratować jego żonę, a wściekłego Argasińskiego wybawić z kłopotów? Czy doktor Chodakowski zdąży na czas w 1582 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1582 - wtorek, 13.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1582 odcinku "M jak miłość" w Wigilię żona Olewicza będzie miała nieszczęśliwy wypadek. Detektyw Marcina (Mikołaj Roznerski) i dawny szantażysta Olka stanie na głowie, aby dostała się szybko do szpitala i pod opiekę doktora Chodakowskiego. Ale nie wszystko pójdzie tak, jakby chciał i wtedy Olewiczowi dosłownie znów oszaleje ze strachu! Co zrobi?  

Argasiński w 1582 odcinku "M jak miłość" poczuje się dotknięty, że pacjent życzy sobie operacji w wykonaniu Olka, a nie pana ordynatora. I postawi na swoim - to on będzie operował. Ale Olewiczowi bardzo się nie spodoba taki rozwój wypadków, bo tylko do Olka ma pełne zaufanie. No i tak od słowa do słowa, wściekły i zrozpaczony Olewicz znów użyje szantażu! Tym razem wobec ordynatora Argasińskiego... Jaka będzie jego odpowiedź?

- Z całym szacunkiem dla mojego młodszego kolegi, ale ja tu jestem ordynatorem na tym oddziale i zapewniam pana, że posiadam pewne umiejętności! - postawi sprawę jasno obrażony Argasiński. - Ale skoro nie wyraża pan zgody, abym to ja przeprowadził operacje, proszę zabrać żonę i przewieźć do innego ośrodka! 

- Nie rozumiem, jak to?

- No, bardzo mi przykro, ale skoro pan się upiera, żeby to doktor Chodakowski przeprowadził operację, to ja nic tu dla pana nie mogę zrobić. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1583: Żałosny koniec Łukasza i Patrycji. Argasiński wywiezie żonę za granicę! Łukasz już nigdy jej nie zobaczy

M jak miłość. Iza i Marcin rozstaną się już na zawsze? Wyjazd Izy odbije się na dzieciach. Dojdzie do tragedii w czasie świąt - WIDEO
M jak miłość, odc. 1582: Olewicz (Tomasz Dedek)

i

Autor: tvp/vod

W tym momencie 1582 odcinka Olewicz pochyli się nad biurkiem ordynatora i postawi podniesionym tonem swój warunek. To będzie prawdziwy szantaż w "najlepszym" wydaniu dawnego Olewicza! 

- Nie ruszę się stąd, dopóki pan nie ściągnie doktora Chodakowskiego! - Olewicz usiądzie i będzie się wpatrywał w ordynatora oszalałym wzrokiem. 

- Wyjdzie pan stąd i to zaraz! - Argasiński będzie wściekły, aż się zrobi czerwony na twarzy! W tym momencie 1582 odcinka "M jak miłość" to on wstanie nad Olewiczem i doda: - Albo zawołam ochronę! 

Na szczęście w 1582 odcinku "M jak miłość" Olek, o którego wybuchnie ta cała afera, zapuka do gabinetu ordynatora. Doktor Chodakowski nie tylko jest świetnym chirurgiem... Wie również jak rozbrajać "bomby" dwóch  wściekłych rywali, swojego szefa i upartego męża Eli. 

 - Mąż pacjentki upiera się, żeby to właśnie pan przeprowadził operację. Wyraźnie mi nie dowierza! - Argasiński poskarży się na Olewicza swojemu podwładnemu. -  A tłumaczę mu, że to jest, niestety niemożliwe! Prawda?

- To znaczy, chodzi o to, że pani Ela Olewicz jest moją pacjentką od samego początku. I ja zdaję sobie sprawę z tego, że ja nie mam dzisiaj dyżuru formalnie... Ale jeśli oczywiście pan, panie ordynatorze wyrazi zgodę, to ja jestem skłonny podjąć się tej operacji - oznajmi miłym tonem Olek. 

I tak doktor Chodakowski jednym wejściem w 1582 odcinku "M jak miłość" ocali Argasińskiego, Olewicza i jego żonę.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1584: Przez intrygę Kamila, Werner podejmie szokującą decyzję. Spiskowanie Gryca wreszcie się opłaci

M jak miłość, odc. 1582: Argasiński (Karol Strasburger), Olewicz (Tomasz Dedek)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1582: Olewicz (Tomasz Dedek)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1582: Olewicz (Tomasz Dedek), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze