M jak miłość, odcinek 1582: Łukasz w Wigilię włamie się do domu Argasińskich i weźmie Patrycję w łóżku ordynatora! Starsza kochanka wezwie policję?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1582: Łukasz w Wigilię włamie się do domu Argasińskich i weźmie Patrycję w łóżku ordynatora! Starsza kochanka wezwie policję?

M jak miłość, odcinek 1582: Łukasz w Wigilię włamie się do domu Argasińskich i weźmie Patrycję w łóżku ordynatora! Starsza kochanka wezwie policję?

W 1582 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) w Wigilię włamie się do domu Argasińskich i znów zaciągnie Patrycję (Alżbeta Lenska) do łóżka! Dla chłopaka nie będzie już żadnych granic - jednym skokiem pokona bramę willi ordynatora (Karol Strasburger) i nakłoni starszą kochankę na seks! Patrycja będzie mocno przerażona desperacją Łukasza - będzie miała nawet pomysł, aby wezwać na intruza policję! Czy jednak to zrobi? Sprawdź co już wiemy o tym, jak Łukasz zdobywa Patrycję w domu Argasińskiego w wigilijną noc w 1582 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1582 - wtorek, 13.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Łukasz w 1582 odcinku "M jak miłość" sforsuje bramę willi Argasińskich i wedrze się do ich domu w Wigilię! Patrycja będzie próbowała powstrzymać młodego kochanka, ale on będzie już po drugiej stronie bramy... 

Wcześniej kochankowie w 1582 odcinku "M jak miłość" będą rozmawiać ze sobą przez domofon. Ale Łukasz nie przyjmie do wiadomości zerwania i zrobi wszystko, aby znów posiąść ukochaną! Jak do tego dojdzie?   

- Musimy porozmawiać! - powie Łukasz jeszcze przez domofon.

- Przykro mi, Łukasz. Już wszystko sobie powiedzieliśmy. To koniec - Patrycja podejmie próbę zamknięcia sprawy.

- Wiem, dlaczego ze mną zerwałaś... Przyjaźnisz się z moją matką, tak? Właśnie dowiedziałem się od siostry... Patrycja, do cholery! Czy możemy to sobie wyjaśnić? Czy nawet na to nie zasługuję? - Łukasz wykaże kochance, że zachowuje się głupio.

Czytaj też: Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Patrycja zostawi Łukasza przez jego matkę! Nie pozwoli odejść kochance. Marta dowie się o romansie syna ostatnia
M jak miłość, odc. 1582: Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm

Patrycja w tym momencie 1582 odcinka "M jak miłość" zagrozi Łukaszowi wezwaniem policji! Ale Łukasz nie potraktuje tego poważnie, a kiedy zrozumie, że kochanka jest w domu sama, włamie się przez okno!

- Włamujesz się do mojego domu? Zwariowałeś? - Argasińska przerazi się na widok kochanka salonie.

- Tak! Zwariowałem! Na twoim punkcie! Jeszcze tego nie zauważyłaś? - zacznie szeptać namiętnie Łukasz i  zamknie usta ukochanej pocałunkiem.

I tak para w 1582 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w wigilijną noc w łóżku Argasińskiego i przeżyją być może najlepszy seks w swoim życiu. Zakazany owoc, włamanie, niebezpieczeństwo nagłego powrotu ordynatora do domu tylko zaostrzą apetyt kochanków. Jak to się dla nich skończy?  

- Tak się nie da żyć! - wyzna Łukaszowi Patrycja po seksie.

- Dlatego jedynym wyjściem jest rozwód... - stwierdzi młody kochanek.- Ile jeszcze razy mam cię o to prosić? - doda.

Jeżeli się kocha to przestaje się myśleć racjonalnie - tłumaczy swojego bohatera Józefowicz w "Kulisach M jak miłość". - Gdyby miał się zakochać jeszcze raz zrobiłby to równie mocno - dodaje aktor.    

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1578: Magda dostanie od Andrzeja wyjątkowy prezent! Ale najpierw Budzyńscy stoczą zaciekłą wojnę

M jak miłość, odc. 1582: Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1582: Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1578: Argasiński urządzi piekło Łukaszowi za romans z Patrycją! Spełnią się czarne wizje Anety

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1578: Argasiński urządzi piekło Łukaszowi za romans z Patrycją! Spełnią się czarne wizje Anety
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze