M jak miłość, odcinek 1582: Desperacki krok Łukasza po rozstaniu z Patrycją. Wedrze się do domu Argasińskich podczas Wigilii

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1582: Desperacki krok Łukasza po rozstaniu z Patrycją. Wedrze się do domu Argasińskich podczas Wigilii

M jak miłość, odcinek 1582: Desperacki krok Łukasza po rozstaniu z Patrycją. Wedrze się do domu Argasińskich podczas Wigilii

W 1582 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) kompletnie oszaleje, kiedy Patrycja (Alżbeta Lenska) ostatecznie go rzuci. Syn Marty (Dominika Ostałowska) w akcie desperacji wedrze się w Wigilię do chronionego domu Argasińskich! Niestety skutki jego szarży w 1681 odcinku "M jaki miłość" będą opłakane, a sam Łukasz wpadnie w jeszcze większą depresję... Sprawdź co już wiemy o dramatycznej walce Łukasza o Patrycję w 1582 odcinku "M jak miłość"

"M jak miłość" odcinek 1582 - wtorek, 13.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1582 odcinku "M jak miłość" wszystkie mroczne tajemnice romansu Łukasz z Patrycją wyjdą na jaw. Już wszyscy będą wiedzieli, że młody kochanek żony ordynatora to syn Marty, a ona zniesie ciężaru wstydu, który z tego powodu ją dopadnie. I zerwie z Łukaszem przez telefon!

Łukasz z kolei jest tak zakochany - chyba pierwszy raz w życiu - że nie tylko nie będzie gotów przyjąć do wiadomości zerwania w 1582 odcinku "M jak miłość". On teraz dopiero wszystkim pokaże, co to znaczy walczyć o ukochaną! 

W Wigilię w 1582 odcinku "M jak miłość" zdesperowany Wojciechowski wymówi się z obecności na kolacji z rodziną, zasłaniając się rzekomym złym samopoczuciem. Łukasz faktycznie będzie czuł się fatalnie, to serce będzie mu "krwawić" i popchnie go aż do szarży na dom Argasińskich! 

- Przeproś mamę, ale nie jestem w nastroju. Chyba coś mnie bierze... Jakaś grypa czy coś... - skłamie Łukasz Ani (Gabriela Świerczyńska).

- Weź nie kombinuj, dobra? Mamie będzie przykro. Mnie też - odpowie mu siostra.

- Nie, Anka, sorry, ale naprawdę nie dam rady. Później do niej zadzwonię, złożę życzenia... Zresztą wspólne święta to ma być chyba przyjemność, a nie jakaś katorga i przymus, nie?

I jak Łukasz postanowi tak zrobi - w 1582 odcinku będzie chciał spędzić Wigilię ze swoją ukochaną...

M jak miłość odcinek 1578 ZWIASTUN. Łukasz zmusi Patrycję do rozwodu z Argasińskim! To będzie koniec
M jak miłość, odc. 1582: Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Patrycja, serio? Zrywasz ze mną z powodu mojej matki?! - będzie krzyczał do domofonu pod bramą zdesperowany kochanek. 

- Jeżeli się kocha to przestaje się myśleć racjonalnie - tłumaczy swojego bohatera Józefowicz w "Kulisach M jak miłość". - Gdyby miał się zakochać jeszcze raz zrobiłby to równie mocno - dodaje aktor.    

Ponieważ Patrycja nie odpowie mu nic sensownego przez domofon w 1582 odcinku "M jak miłość", Łukasz przeskoczy wielką bramę, ogradzającą ogród Argasińskich i wedrze się do domu! Co zrobi Patrycja, kiedy jej kochanek pojawi się jako "zbłąkany" gość na Wigilii?  

- Łukasz, proszę cię... - Patrycja spróbuje uspokoić sytuację i dotrzeć do rozumu swojego młodego kochanka. 

- Patrycja walczy sama ze sobą, co powinna zrobić, a co chciałaby zrobić, czego potrzebuje. Łukasz walczy o to, żeby podjęła właściwą decyzję - tłumaczy Jakub Józefowicz w "Kulisach M jak miłość". 

Niestety, nie zapowiada się na to, aby rycerska szarża Łukasza w 1582 odcinku "M jak miłość" miała cokolwiek zmienić w uczuciach Patrycji do niego. Ona znów zamknęła się za wielką bramą bezpiecznego domu ordynatora (Karol Strasburger) i już raczej go nie odpuści. A na pewno nie dla szalejącego z miłości do niej fizjoterapeuty. 

M jak miłość, odc. 1582: Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1582: Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jaki miłość, odc. 1578: Argasiński (Karol Strasburger), Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze