M jak miłość, odcinek 1581: Barbara w domu nowego sąsiada Tadeusza dowie się kim naprawdę jest tajemniczy sadownik - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1581: Barbara w domu nowego sąsiada Tadeusza dowie się kim naprawdę jest tajemniczy sadownik - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1581: Barbara w domu nowego sąsiada Tadeusza dowie się kim naprawdę jest tajemniczy sadownik - ZWIASTUN

2021-04-12 20:44

W 1581 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) będzie tak zaślepiona dobrocią i życzliwością Tadeusza Kiemlicza (Bartłomiej Nowosielska), że nie domyśli się kim naprawdę jest nowy sąsiad. Z pozoru sympatyczny sadownik będzie miał wobec Mostowiaków spory dług wdzięczności, bo za dobrą cenę pd lat dzierżawi sad Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Dlatego nie odmówi seniorce rodu i da pracę Uli (Iga Krefft) oraz Bartkowi (Arkadiusz Smoleński), choć sam będzie miał spore problemy. Niespodziewana wizyta Barbary w domu Tadeusza w 1581 odcinku "M jak miłość" pozwoli Mostowiakowej odkryć prawdę o sąsiedzie!

"M jak miłość" odcinek 1581 - poniedziałek, 12.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kim jest Tadeusz z "M jak miłość"? Nowy sąsiad Mostowiaków niedawno wkroczył do życia Barbary oraz jej rodziny, choć dość szybko okazało się, że znają sadownika od lat. Wcześniej nigdy nie pokazywał się w ich domu w Grabinie, ale z rozmów seniorki rodu z bliskimi wynika, że Tadzio, bo tak go pieszczotliwie nazywa Barbara, zawsze trzymał się w pobliżu. Po śmierci Lucjana wydzierżawił sad Mostowiaków i tak założył własny biznes. Teraz firma Tadeusza zajmuje się ważnym zleceniem - prowadzenia prac ogrodniczych na budowie osiedla w Gródka. Dzięki Barbarze pracę u sadownika w 1581 odcinku "M jak miłość" dostaną także Ula i Bartek!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1581: Barbara przy grobie Lucjana dokona smutnego odkrycia. Już nigdy nie zobaczy całej rodziny

Choć Tadeusz sprawia wrażenie miłego, pomocnego mężczyzny, który cieszy się szczególną sympatią Barbary, to w 1581 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że ma za sobą bolesną przeszłość. Kilka lat temu zmarła narzeczona Tadeusza. Kobieta zginęła w strasznym wypadku w Lipnicy, a sprawca tragedii uciekł. Pogrążony w żałobie sąsiad Mostowiaków odciął się od ludzi. To dlatego w 1581 odcinku "M jak miłość" seniorka rodu będzie chciała otoczyć Tadzia swoją matczyną opieką. Zwłaszcza w Wigilię, żeby nie został zupełnie sam.

W 1581 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowa zaprosi go na całe święta do domu w Grabinie, ale Tadeusz odmówi, bo przyjedzie do niego nowa koleżanka Kasia Jarząbek (Monika Domowicz), którą sadownik pozna przez internet. Przypadek sprawi, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pozna Kasię zanim ta zjawi się u Tadeusza. I przejrzy jej niecne zamiary wobec bogatego gospodarza. Rogowska w 1581 odcinku "M jak miłość" skutecznie popędzi kobietę, ale Tadzio nie zostanie sam.

M jak miłość, odcinek 1581: Józef Modry padnie ofiarą kolejnego oszustwa! Ala koszmarnie upokorzona przez Rafała - ZWIASTUN

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1581: Wstrząsający powrót Uli do siedliska! Teraz Marzenka będzie szefową i przekaże jej zaskakujące wieści o nowym właścicielu

A kiedy w 1581 odcinku "M jak miłość" Barbara odwiedzi Tadeusza w jego domu, żeby podarować mu szarlotkę na przyjazd "narzeczonej" Kasi, przekona się na własne oczy kim jest ulubiony sąsiad. Bo Tadzio zamiast Kasi zaprosi do siebie kolejną kobietę. Tym samym udowodni jaki jest kochliwy i spragniony kobiecych wdzięków. Do tego nie przejmie się za bardzo, że Kasia go wystawiła.

- Nie martw się. Może tak miało być... A wiesz, coś ci powiem. Jak miłość ma przyjść, to przyjdzie we właściwym czasie. Ale w związku z tym ja ponawiam zaproszenie i mam nadzieję, że mi nie odmówisz i przyjdziesz do nas na Wigilię... - pocieszy go Barbara.

Ale samotny sąsiad w 1581 odcinku "M jak miłość" zacznie się wykręcać. - Bardzo chętnie pani Basiu, ale nie mogę. Taka jedna moja koleżanka Jola zaprosiła mnie i chyba do niej pojadę... - wyzna wreszcie.

- Jola rozumiem... Ale ty jesteś szybki, jak błyskawica! - oceni Mostowiakowa. Z pozoru sympatyczny Tadeusz Kiemlicz z "M jak miłość" będzie ukrywał sporo tajemnic, które wpłyną na losy rodzin Barbary. I wcale nie będzie tak miły i dobry na jakiego wygląda.

M jak miłość odc. 1581. Barbara (Teresa Lipowska), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Barbara (Teresa Lipowska), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
M jak miłość odc. 1581. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze