M jak miłość, odcinek 1580: Staszek złoży Krystynie poważną propozycję! Dostanie poparcie rodziny a i tak potraktuje go jak dzieciaka

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1580: Staszek złoży Krystynie poważną propozycję! Dostanie poparcie rodziny a i tak potraktuje go jak dzieciaka

M jak miłość, odcinek 1580: Staszek złoży Krystynie poważną propozycję! Dostanie poparcie rodziny a i tak potraktuje go jak dzieciaka

W 1580 odcinku "M jak miłość" Staszek (Sławomir Holland) nareszcie zbierze się na odwagę i złoży matce Lilki (Monika Mielnicka) bardzo poważną propozycję! Wszystko przez wylot Mateusza (Krystian Domagała) z żoną do Australii. Cała Grabina przeżywać będzie wielkie emocje, które udzielą się zakochanemu Staszkowi! I tak w 1580 odcinku "M jak miłość" zbierze się na odwagę i zada Krystynie (Dorota Chotecka) jedno bardzo ważne pytanie! Co były komendant usłyszy w odpowiedzi od matki Lilki?

"M jak miłość" odcinek 1580 - we wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1580 odcinku "M jak miłość" Mateusz i Lilka zrobią całej rodzinie niespodziankę i w tajemnicy spakują się i wylecą do Australii! Krystyna dowie się jako pierwsza i kiedy zacznie się zamartwiać o los jedynej córki, zakochany od dawna Staszek stanie u jej boku.

Tuż przed wylotem w 1580 odcinku "M jak miłość" także Mateusz poprosi byłego komendanta policji, aby miał pieczę nad rodziną żony. To doda Staszkowi odwagi i nie odstąpi ukochanej na krok. Zada jej też jedno bardzo ważne pytanie! Co usłyszy w odpowiedzi?   

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 132: Julka i Kuba znajdą przerażające informacje o Marku w internecie. Nie uwierzą co zrobił ojciec

M jak miłość. Ala nie odpuści sobie Rafała. Posunie się jeszcze dalej, żeby z nim być
M jak miłość, odc. 1580: Krystyna (Dorota Chotecka)

i

Autor: tvp/vod

Kiedy Lilka zapomni bluzy w 1580 odcinku "M jak miłość" i jej matka wybiegnie, aby jeszcze ją oddać, pod domem już będzie czekał na nią jej "anioł stróż". Staszek od razu zaproponuje, że podwiezie Banachową do Mostowiaków.  

- Wieczorem zapraszam cię na kolację. Od razu powiem, że nie będę przyjmował żadnych wykrętów, bo mam poparcie rodziny! Mateusz poprosił mnie, żebym się tobą zaopiekował - powie odważnie komendant.  

- Zaopiekował, a nie zapraszał na randki! - zestresowana odlotem dzieci Krystyna ofuknie go jak dzieciaka! 

Ale w końcu dojdzie do wieczornego spotkania podczas którego w 1580 odcinku "M jak miłość" niczym nie zrażony Staszek znów zbierze się na odwagę. O co zapyta Krystynę?

- Powinnaś w końcu pomyśleć o sobie. I o nas...

- Co masz na myśli?

- Święta w moim domu. Kamil i ja. Zgoda?

Czy matka Lilki przyjmie zaproszenie od zakochanego Staszka? Czy para ułoży sobie wreszcie szczęśliwe życie? Będziemy obserwować od 1580 odcinka "M jak miłość"!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1580: Artur Rogowski odkryje, że jego żona pije! Wszystko przez nowego mężczyznę

M jak miłość, odc. 1580: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna (Dorota Chotecka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1580: Krystyna (Dorota Chotecka), Staszek (Sławomir Holland)

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odc. 1580: Krystyna (Dorota Chotecka), Staszek (Sławomir Holland)
Najnowsze