M jak miłość, odcinek 1578: Łukasz zdradzi Patrycję! Młody kochanek zada jej bolesny cios - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1578: Łukasz zdradzi Patrycję! Młody kochanek zada jej bolesny cios - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1578: Łukasz zdradzi Patrycję! Młody kochanek zada jej bolesny cios - WIDEO

2021-03-23 13:01

W 1578 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zrobi coś, czego Patrycja (Alżbeta Lenska) w życiu by się nie spodziewała! Myślała, że może ufać kochankowi, a on za jej plecami będzie robił z niej głupią. Ich romans w "M jak miłość" stanie się coraz bardziej zawiły. Argasińska znów pójdzie po poradę do Marty (Dominika Ostałowska), która znajduje się coraz bliżej prawdy o synu i swojej przyjaciółce. Nikt się jednak nie spodziewa, że Wojciechowski ma własny plan na Patrycję. Pożałuje, że w ogóle go spotkała?

"M jak miłość" odcinek 1578 - poniedziałek, 29.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1578 odcinku "M jak miłość" Łukasz zrobi coś, czego Patrycja może mu nie wybaczyć! Sam zadecyduje o ich przyszłości i chociaż Argasińska powtarzała, że nie wie co zrobić z tym romansem, on za jej plecami uda się do Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) po poradę w sprawie rozwodu!

- Chodzi o tę całą procedurę, gdy ktoś chce się rozwieść... No wiesz, co należy zrobić, ile to trwa i tak dalej? - zacznie Wojciechowski.

- Nie ma reguł. To zależy... Czy z małżeństwa są dzieci, majątek wspólny, czy oboje małżonkowie zgadzają się na rozwód... 

- Dzieci nie ma. Majątek... nie wiem... chyba spory. Szansa, że jedno z małżonków się nie zgodzi - też spora - zrelacjonuje przystojny masażysta.

- Łukasz, o kim konkretnie mówimy? - zapyta w końcu Andrzej.

- O mojej partnerce - powie Łukasz w "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1577: Kamil na dnie przez Anitę!? Ciocia Poli sprowadzi na niego wielkie kłopoty

M jak miłość. Patrycja zostawi Łukasza przez jego matkę! Nie pozwoli odejść kochance. Marta dowie się o romansie syna ostatnia

W 1578 odcinku "M jak miłość" Patrycja poczuje się zdradzona, że kochanek podjął za jej plecami tak poważne rozmowy i to jeszcze z Andrzejem!

- Rozmawiałeś z nim o moim rozwodzie?! - wścieknie się Argasińska.

- Na razie tylko wstępnie... Wiem, że to brzmi, jak czyste szaleństwo... I wiem, że się boisz, bo to przecież ogromna rewolucja, ale przecież sobie poradzimy... Poszukam innej pracy, znajdziemy większe mieszkanie. Zobaczysz, wszystko się ułoży...

- Łukasz, o czym ty mówisz?! Niczego nie rozumiesz... 

Patrycji nie spodoba się, że sprawy idą tak daleko, a kochanek działa w jej sprawie, bez jej wiedzy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1577: Chore zagrania matki Poli. Tak Weronika załatwi Kamila i zrobi z Anity psychopatkę - WIDEO

Łukasz w 1578 odcinku "M jak miłość" nie będzie się spodziewał tak ostrej reakcji kochanki. Chyba myślał, że będą ze sobą na dobre i na złe, a wkrótce w "M jak miłość" Argasińska zadzwoni do niego i powie, że nie mogą się więcej spotykać.

- Przykro mi, Łukasz, to już koniec. Nie dzwoń już do mnie, nie pisz, nie przeciągajmy tego. Po prostu o mnie zapomnij. To i tak nie mogło się udać - powie do chłopaka.

- Patrycja, błagam cię, daj nam szansę... - zacznie błagać Wojciechowski, ale kobieta się rozłączy.

Łukasz rozmową z Andrzejem udowodnił, że nie rozumie uczyć kochanki. Ona sama boi się za to swojego męża, który i tak prawdopodobnie się wszystkiego domyśla. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze