M jak miłość, odcinek 1577: Kamil ukryje przed Polą, że jej matka wróciła. Nie pozwoli, żeby Weronika znów ją skrzywdziła - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1577: Kamil ukryje przed Polą, że jej matka wróciła. Nie pozwoli, żeby Weronika znów ją skrzywdziła - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1577: Kamil ukryje przed Polą, że jej matka wróciła. Nie pozwoli, żeby Weronika znów ją skrzywdziła - WIDEO

2021-03-23 14:15

W 1577 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) przekona się do czego jest zdolna matka Poli (Hania Nowosielska). Była kochanka Kamila, wyjątkowo przebiegła i okrutna Weronika Stępień (Ewelina Kudeń-Nowosielska), zacznie śledzić Gryca, żeby dowiedzieć się gdzie Pola chodzi do przedszkola. Będzie chciała porwać córkę? Nie tylko Kamil, ale także Anita (Melania Grzesiewicz) na to nie pozwolą. A kiedy w 1577 odcinku "M jak miłość" stanie z Weroniką twarzą w twarz nie zgodzi się, żeby zobaczyła się z Polą. Chroniąc w ten sposób dziecko przed wyrodną matką, która już raz ją porzuciła. Ukryje przed 5-latką przyjazd Weroniki.

"M jak miłość" odcinek 1577 - wtorek, 23.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wojna o Polę w "M jak miłość" wybuchnie w chwili kiedy jej matka, Weronika Stępień, nagle przypomni sobie o dziecku. Dlaczego właśnie teraz, skoro kilka miesięcy porzuciła Polę u Kamila, a potem napuściła na niego swojego prawnika, by zrzec się praw rodzicielskich?

W 1577 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Weronika przyleciała do Polski, bo w jej życiu znów coś zaczęło się psuć. Kiedy jak rzecz podrzucała córkę do byłego kochanka była zbyt zajęta nowym partnerem i pracą, żeby myśleć o tym jak bardzo krzywdzi własne dziecko. Po nagłym przyjeździe z Londynu Weronika będzie zgrywała kochającą, stęsknioną za Polą mamusię!

Matka Poli w 1577 odcinku "M jak miłość" nie cofnie się przed niczym, żeby ją zobaczyć. Zacznie śledzić Gryca i córkę w drodze do przedszkola, a później będzie chciała ją stamtąd zabrać! Bez wiedzy i zgody Kamila. Przedszkolanka zadzwoni do Gryca i Anity (Melania Grzesiewicz), żeby ich ostrzec, że Weronika Stępień podała się za matkę Poli i zażądała wydania dziecka!

Dzięki szybkiej reakcji przyjaciółki Kamila, która w sercu 5-latki zajęła miejsce jej mamy w 1577 odcinku "M jak miłość" uda się zapobiec porwaniu! Na prośbę zdesperowanego ojca Anita na resztę dnia ukryje się z małą w salonie fryzjerskim Franki (Dominika Kachlik) – udając przed Polą, że nie mogą wrócić do domu, bo Kamil zapomniał dać jej klucze. W 1577 odcinku "M jak miłość" Pola nie zobaczy się z matką, a Kamil nie powie jej o tym, że Weronika przyjechała.

Patrz też: Janek i Sonia ostatni raz w M jak miłość. Przeżyje operację i będzie chodził, ale nikt już ich nie zobaczy - ZDJĘCIA

Aż wreszcie w 1577 odcinku "M jak miłość" Gryc postanowi w końcu szczerze z Weroniką porozmawiać. Ich spotkanie szybko jednak zmieni się w kłótnię. Matka Poli idealnie odegra rolę ofiary, która nie może nawet zobaczyć własnego dziecka. - Nie wierzę! Zrobiliście cały ten cyrk tylko po to, żebym nie spotkała się z Polą?!

- Składasz jej obietnice, robisz jej nadzieję, ona potem na ciebie czeka... A ty nie przyjeżdżasz, nawet nie dzwonisz! - przypomni byłej kochance Kamil.

- Ale ja tylko chciałam dać jej prezent! To moja córka, mam prawo się z nią spotkać! - zażąda Weronika.

- Chciałem ci przypomnieć, że jakiś czas temu twój prawnik poinformował mnie, że chcesz zrzec się tych praw...Nagle matka Poli w 1577 odcinku "M jak miłość" zacznie się głupio tłumaczyć. - Miałam chwilowy kryzys!

- Weronika, to nie jest dla Poli dobre... Ona nie rozumie, dlaczego pojawiasz się i znikasz, dlaczego milczysz, nie dotrzymujesz obietnic…

M jak miłość, odcinek 1577: Kamil nie pozwoli Weronice zabrać Poli. Ukryje przed córką, że jej matka wróciła - WIDEO

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 112: Pierwsze spotkanie Uli i Marka po powrocie z wakacji! Wygarnie mężowi, że spędził noc u Pauliny - ZWIASTUN

- Nie ty będziesz decydował o tym, co jest dla Poli dobre, a co nie! Myślisz, że możesz dyktować mi warunki?!

- Niczego nie dyktuję. Ja cię tylko proszę… Zrozum. Te ostatnie miesiące nie były dla Poli łatwe... Teraz trochę już się pozbierała. Chcesz to wszystko popsuć?

A w finale Weronika w 1577 odcinku "M jak miłość" zapowie, że nie zamierza zniknąć z życia dziewczynki. Po tym wszystkim co jej zrobiła!

- Jeśli będę chciała widywać się z dzieckiem nie będziesz mógł mi tego zabronić. I jako prawnik… doskonale o tym wiesz!

Niestety w 1577 odcinku "M jak miłość" Kamil nie zdoła powstrzymać Weroniki. Przerażony tym, co może się stać zwierzy się Anicie, że matka Poli nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. - Ja nie mogę tak po prostu zabronić Weronice widywania się z dzieckiem. Samo pozbawienie władzy rodzicielskiej nie oznacza, że ona nie może widywać się z Polą. Chyba, że taki zakaz wydałby sąd...

- No to na co jeszcze czekasz? - zapyta Anita, która w 1577 odcinku "M jak miłość" postanowi chronić Polę jak własne dziecko. - Ja ci mówiłem, że to nie jest takie proste! W tej chwili nie podstaw do wydania takiego zakazu...- wyjaśni Kamil.

Pechowo Pola w 1577 odcinku "M jak miłość" zobaczy prezent od matki, bo Weronika zostawi w domu przy Wietrznej pluszowego misia dla córki. 5-latka będzie zachwycona niespodzianką. - Dziękuję tato! Jest dokładnie taki, jakiego sobie wymarzyłam! Mama mi takiego obiecała!

Kamil wymyśli szybko kłamstwo, że to wcześniejszy prezent od Świętego Mikołaja. A wszystko po to, by w 1577 odcinku "M jak miłość" Pola nie dowiedziała się, że jej matka jest w Polsce i chce się z nią widzieć. Dobrze zrobi rozdzielając Weronikę z córką? To się okaże już wkrótce!

M jak miłość odc. 1577. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1577. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość odc. 1577. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1577. Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1577. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1577. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1577. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)
M jak miłość odc. 1577. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)
Najnowsze