M jak miłość, odcinek 1573: Michał ujawni Izie, że Bosacki wrobił ich w romans! Zgłoszą się na policję?

M jak miłość, odcinek 1573: Michał ujawni Izie, że Bosacki wrobił ich w romans! Zgłoszą się na policję?
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1573: Michał ujawni Izie, że Bosacki wrobił ich w romans! Zgłoszą się na policję?

W 1573 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) zdradzi Izie (Adriana Kalska) cała prawdę o ich wspólnej nocy spędzonej w Krakowie. Żona Marcina (Mikołaj Roznerski) dowie się, że całą seks aferę nakręcił Bosacki (Dariusz Kordek) i to on stoi za tym, że znalazła się razem z pisarzem nago w łóżku! Czy pokrzywdzeni dojdą do wspólnego wniosku, że trzeba zgłosić sprawę na policję i zrobią to? I jak w takim razie będą wyglądały dalsze rozmowy Izy z Marcinem w 1573 odcinku "M jak miłość", chyba powinien poznać całą prawdę...

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Michał opowie Izie w 1573 odcinku "M jak miłość" całą prawdę na temat spisku Bosackiego. Wyzna, że to Jan nakręcił seks taśmę na ich temat, to on dosypał mi do drinków narkotyk i położył nago razem w łóżku. Iza dowie się też, że powstał z tej nocy film spreparowany przez Bosackiego... 

- Janek?

- Janek, Janek... Powiedział, że Marcin zniszczył mu życie

- No tak, czyli to jest zemsta - zrozumie nareszcie Iza.  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1572: Budzyński zostawi Magdę w decydującym momencie! Ostatnia dowie się o romansie

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem
M jak miłość, odc. 1573: Iza (Adriana Kalska)
Autor: tvp/vod

Po tych słowach Michała w 1573 odcinku "M jak miłość" twarz Izy zmieni się nie poznania. Chodakowska dosłownie będzie w szoku! I choć ta delikatna dziewczyna już swoje przeżyła, przetrwała piekło z Arturem (Tomasz Ciachorowski), ale tym razem pojmie, że to co udało się Bosackiemu, to rozdzielić ją z ukochanym mężem. 

- Nawet przez chwilę przeszło mi to przez głowę, ale nie wierzyłam w to, że można być aż tak podłym! - powie załamanym tonem Iza.  - Co jest na tym filmie? 

- No co, no, my, w łóżku, źle to wygląda - nie pocieszy Izy Michał ale i natychmiast znajdzie rozwiązanie. - Iza, posłuchaj, trzeba iść na policję i to jak najszybciej. Już mu zapłaciłem 30 tysięcy, ale dzisiaj przyszedł i poprosił o więcej - Michał przyzna się w tym momencie 1573 odcinka "M jak miłość", że poszedł z Bosackim na układ.   

- Nie, Michał! Zanim zgłosimy to na policje, ja musze koniecznie porozmawiać z Marcinem - odpowie stanowczo Iza i obieca szefowi, że zrobi to jak najprędzej. 

A jednak wszystko pójdzie nie tak Piramida kłamstw, które już zaserwowała mężowi Iza, obawiając się jego reakcji na prawdę, nie da się tak łatwo odkręcić. I choć Marcin da żonie jeszcze jedną szansę na powiedzenie całej prawdy w 1573 odcinku "M jak miłość", ostatecznie jej nie usłyszy i wyjdzie z domu, nie żegnając się nawet z dziećmi.  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1573: Szaleństwo Łukasza z Patrycją w klubie nocnym skończy się tragiczną wpadką

M jak miłość, odc. 1573: Michał (Paweł Deląg)
Autor: tvp/vod
M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
M jak miłość odc. 1573. Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze