M jak miłość, odcinek 1573: Marcin da Izie ostatnią szansę, żeby przyznała się do zdrady! Będzie kłamała mu w żywe oczy

2021-03-03 8:27 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1573: Marcin da Izie ostatnią szansę, żeby przyznała się do zdrady! Będzie kłamała mu w żywe oczy
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1573: Marcin da Izie ostatnią szansę, żeby przyznała się do zdrady! Będzie kłamała mu w żywe oczy

W 1573 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie już wiedział, że Iza (Adriana Kalska) go oszukuje i bezczelnie kłamie o nocy spędzonej w Krakowie. Chociaż odkryje prawdę o manipulacjach żony, postanowi dać jej ostatnią szansę, aby przyznała się do tego co nawyprawiała. Iza w 1573 odcinku "M jak miłość" nie skorzysta z możliwości przyznania się do błędów i jeszcze bardziej zacznie brnąć w bzdury, które nawymyślała, byle tylko Marcin nie dowiedział się o nocy z Michałem (Paweł Deląg). Dla detektywa to będzie za dużo!

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1573 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie świadomy, że żona go okłamuje. Od powrotu z Krakowa jest nieswoja i wymyśla coraz to nowe historie o wyjeździe służbowym i wszystkim, co z nim związane. Iza z "M jak miłość" będzie robiła wszystko, byle tylko nie wydało się, że nie pamięta jak znalazła się w łóżku z Michałem i to nago! Bosacki (Dariusz Kordek) w zemście na Marcinie nagrał seks taśmę jego żony. Wkrótce Marcin zacznie odkrywać wszystkie elementy układanki. Wyda się, że Iza oszukiwała go o rzekomym spotkaniu ciotki Artura (Tomasz Ciachorowski), które wzbudziło w niej traumę. Chodakowski szybko zorientuje się, że żadnej rozmowy z ciotką psychopaty nie było. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1572: Wielka tajemnica Zduńskich zniszczy rodzinę Kingi i Piotrka?

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem

Marcin w 1573 odcinku "M jak miłość" postanowi dać żonie ostatnią szansę na powiedzenie prawdy. Zagada ją o rzekome spotkanie z ciotką Artura, chociaż będzie wiedział, że w ogóle go nie było. 

- Czy po spotkaniu w Krakowie ciocia Artura jeszcze się do ciebie odzywała? - zapyta Chodakowski.

- Nie... Cisza, spokój - odpowie Iza, nieświadoma, że mąż zdaje sobie sprawę z kłamstwa. 

To będzie zbyt wiele. Marcin z "M jak miłość" dowie się, że nie zna swojej żony, która jest w stanie kłamać mu w żywe oczy! Iza nie będzie świadoma, że właśnie straciła ostatnią okazję na uratowanie małżeństwa i przyznanie się do błędów. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1571: Łukasz okrutnie zakpi z matki! Publicznie oskarży Martę, że porzuciła rodzinę. Nawet Ania jej nie uratuje

Tymczasem Bosacki w "M jak miłość" nie odpuści i zażąda więcej pieniędzy od Michała za "dyskrecję" i nieujawnianie seks taśmy. 

- Potrzeba mi więcej gotówki! - oznajmi Jan.

- Dałeś mi słowo! - przypomni Michał.

- Zmieniłem zdanie - Bosacki z "M jak miłość" przekroczy wszelkie granice.

Iza i Michał będą chcieli zgłosić sprawę na policję, ale Chodakowska nie zdąży wreszcie wyznać mężowi prawdy, bo cwany Jan osobiście przekaże mu nagranie z hotelu. Marcin będzie przekonany, że żona go zdradziła i okłamywała przez długi czas. Ucieknie od niej i dzieci! 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze