M jak miłość, odcinek 1572: Wielka tajemnica Zduńskich zniszczy rodzinę Kingi i Piotrka?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1572: Wielka tajemnica Zduńskich zniszczy rodzinę Kingi i Piotrka?

M jak miłość, odcinek 1572: Wielka tajemnica Zduńskich zniszczy rodzinę Kingi i Piotrka?

2021-03-02 9:35

W 1572 odcinku "M jak miłość" wielka tajemnica rodziny Zduńskich wyjdzie ja jaw! Po niedawnym kryzysie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) teoretycznie nie ma śladu, ale to nie oznacza, że w ich domu znów nie wybuchnie katastrofa! Wszystko za sprawą rodziców, którzy wprowadzą zamęt na Deszczowej. W 1572 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek będą rozwiązywać rodzinny sekret, a prawda okaże się szokująca! To odbije się na ich małżeństwie? Nie zaznają spokoju!

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wydawałoby się, że Kinga i Piotrek z "M jak miłość" przeszli już to, co najgorsze w ich związku. Niestety nie odpoczną zbyt długo od kryzysów, bo w 1572 odcinku "M jak miłość" na Deszczowej rozpęta się prawdziwe piekło! Najpierw Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wkroczy do domu Zduńskich, zmartwiona dramatyczną sytuacją finansową (i nie tylko) Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Potem w domu Zduńskich pojawi się Krysia (Hanna Mikuć) i obwieści bliskim, że rozstaje się z Wojtkiem (Emilian Kamiński), bo ten ją zdradza i oszukuje! Kinga nie będzie mogła wyjść z szoku.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1575: Olewicz i Aneta znajdą kryjówkę Marcina po ucieczce od rodziny. To bratowa będzie błagać go o litość dla Izy. Ujawni całą prawdę o zdradzie

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem

Kinga i Maria w 1572 odcinku "M jak miłość" spróbują przemówić Krysi do rozsądku. Filarska-Marszałek będzie żyła w przekonaniu, że mąż ma kochankę, bo wiecznie nie ma go w domu.

- A może jest chory, leczy się i nie chce się przyznać? - spróbują wesprzeć Krysię Kinga i Marysia.

- Też o tym najpierw pomyślałam. Ale zawsze wraca w takim świetnym humorze... - odpowie kobieta i doda, że Wojtek wspomina o jakichś przebierankach i wyzwaniach kondycyjnych! 

W końcu w 1572 odcinku "M jak miłość" to Piotrek zacznie badać sprawę rzekomego romansu. Zacznie śledzić teścia i odkryje, że znalazł sobie nietypowe hobby. Tego nikt by się nie spodziewał! 

Przeczytaj: M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Barbara będzie miała kolejną prawnuczkę - ZDJĘCIE

Rodzina Zduńskich z "M jak miłość" przeżyje szok, jak tajemnica Wojtka wyjdzie na jaw. Okaże się, że Wojtek został rycerzem!

- O wiele rzeczy cię podejrzewaliśmy, ale na grupy rekonstrukcyjne nigdy bym nie wpadł... - powie zaskoczony Piotrek. 

- Kolega mnie w to wciągnął. Ciągle o tych grupach nawijał... Pomyślałem, że przyjdę, zobaczę. No i wpadłem. Jak śliwka w kompot - zacznie tłumaczyć senior. 

W 1572 odcinku "M jak miłość" Wojtek się zreflektuje i postanowi wytłumaczyć Krysi, że nie znika z domu, bo ma kochankę. Wkroczy na Deszczową w stroju rycerza i padnie przed kobietą na kolana. Wszystko się wyjaśni, a wielkie zamieszanie w rodzinie Zduńskich tym razem szybko się wyjaśni. 

Najnowsze