M jak miłość, odcinek 1572: Wielka tajemnica Zduńskich zniszczy rodzinę Kingi i Piotrka?

2021-03-02 9:35 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1572: Wielka tajemnica Zduńskich zniszczy rodzinę Kingi i Piotrka?
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1572: Wielka tajemnica Zduńskich zniszczy rodzinę Kingi i Piotrka?

W 1572 odcinku "M jak miłość" wielka tajemnica rodziny Zduńskich wyjdzie ja jaw! Po niedawnym kryzysie Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) teoretycznie nie ma śladu, ale to nie oznacza, że w ich domu znów nie wybuchnie katastrofa! Wszystko za sprawą rodziców, którzy wprowadzą zamęt na Deszczowej. W 1572 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek będą rozwiązywać rodzinny sekret, a prawda okaże się szokująca! To odbije się na ich małżeństwie? Nie zaznają spokoju!

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wydawałoby się, że Kinga i Piotrek z "M jak miłość" przeszli już to, co najgorsze w ich związku. Niestety nie odpoczną zbyt długo od kryzysów, bo w 1572 odcinku "M jak miłość" na Deszczowej rozpęta się prawdziwe piekło! Najpierw Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wkroczy do domu Zduńskich, zmartwiona dramatyczną sytuacją finansową (i nie tylko) Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Potem w domu Zduńskich pojawi się Krysia (Hanna Mikuć) i obwieści bliskim, że rozstaje się z Wojtkiem (Emilian Kamiński), bo ten ją zdradza i oszukuje! Kinga nie będzie mogła wyjść z szoku.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1575: Olewicz i Aneta znajdą kryjówkę Marcina po ucieczce od rodziny. To bratowa będzie błagać go o litość dla Izy. Ujawni całą prawdę o zdradzie

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem

Kinga i Maria w 1572 odcinku "M jak miłość" spróbują przemówić Krysi do rozsądku. Filarska-Marszałek będzie żyła w przekonaniu, że mąż ma kochankę, bo wiecznie nie ma go w domu.

- A może jest chory, leczy się i nie chce się przyznać? - spróbują wesprzeć Krysię Kinga i Marysia.

- Też o tym najpierw pomyślałam. Ale zawsze wraca w takim świetnym humorze... - odpowie kobieta i doda, że Wojtek wspomina o jakichś przebierankach i wyzwaniach kondycyjnych! 

W końcu w 1572 odcinku "M jak miłość" to Piotrek zacznie badać sprawę rzekomego romansu. Zacznie śledzić teścia i odkryje, że znalazł sobie nietypowe hobby. Tego nikt by się nie spodziewał! 

Przeczytaj: M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Barbara będzie miała kolejną prawnuczkę - ZDJĘCIE

Rodzina Zduńskich z "M jak miłość" przeżyje szok, jak tajemnica Wojtka wyjdzie na jaw. Okaże się, że Wojtek został rycerzem!

- O wiele rzeczy cię podejrzewaliśmy, ale na grupy rekonstrukcyjne nigdy bym nie wpadł... - powie zaskoczony Piotrek. 

- Kolega mnie w to wciągnął. Ciągle o tych grupach nawijał... Pomyślałem, że przyjdę, zobaczę. No i wpadłem. Jak śliwka w kompot - zacznie tłumaczyć senior. 

W 1572 odcinku "M jak miłość" Wojtek się zreflektuje i postanowi wytłumaczyć Krysi, że nie znika z domu, bo ma kochankę. Wkroczy na Deszczową w stroju rycerza i padnie przed kobietą na kolana. Wszystko się wyjaśni, a wielkie zamieszanie w rodzinie Zduńskich tym razem szybko się wyjaśni. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze