M jak miłość, odcinek 1566: Marcin dostanie od Bosackiego seks taśmę Izy i Michała? Nakręci ich nago w łóżku!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1566: Marcin dostanie od Bosackiego seks taśmę Izy i Michała? Nakręci ich nago w łóżku!

M jak miłość, odcinek 1566: Marcin dostanie od Bosackiego seks taśmę Izy i Michała? Nakręci ich nago w łóżku!

2021-02-15 20:52

Bosacki (Dariusz Kordek) z "M jak miłość" w 1566 odcinku zemści się na Marcinie (Mikołaj Roznerski) za to, że zniszczył jego małżeństwo w wyjątkowo podły sposób. Niebezpieczny kolega Izy zmontuje seks taśmę, na której Iza i Michał (Paweł Deląg) będą razem w łóżku. To on poda im narkotyki i zaplanuje wszystko tak, by spędzili razem noc. Umieści w pokoju hotelowym kamerę, by nagrać ich nago. Ten dowód "zdrady Izy" w 1566 odcinku "M jak miłość" wyśle do Marcina, żeby rozwalić mu życie i związek z ukochaną żoną. Czy mu się uda?

"M jak miłość" odcinek 1566 - poniedziałek, 15.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W co w "M jak miłość" będzie grał Jan Bosacki, kolega Izy i Michała z wydawnictwa, którego popędziła żona Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska) tuż po tym jak Marcin odkrył, że ją zdradza na prawo i lewo? Wszystko stanie się jasne podczas służbowego wyjazdu całej trójki do Krakowa. Bosacki skorzysta z okazji, że Iza nie może pić, bo ma alergię na alkohol. A ponieważ wspólnie będą świętowali sukces wydawnictwa, to w 1565 odcinku "M jak miłość" nie obędzie się bez drinków i toastów. Właśnie wtedy Bosacki dosypie Izie i Michałowi narkotyki.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Rozbierze ich w łóżku - WIDEO

Zaraz potem Bosacki w 1565 odcinku "M jak miłość" opracuje plan zemsty. Instaluje w pokoju Chodakowskiej kamerę, a później będzie spokojnie czekał na rozwój wydarzeń. Gdy naćpani Iza i Michał zaczną źle się czuć, Ostrowski odprowadzi przyjaciółkę do pokoju. Tam niestety oboje stracą przytomność. Konsekwencje wyjazdu okażą się fatalne, bo Bosacki zjawi się nagle w pokoju, nagra ich razem w łóżku, nago. I tym samym będzie miał dowód zdrady Izy!

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Seks taśma Izy i Michała w rękach Bosackiego w 1566 odcinku "M jak miłość" to będzie groźna broń przeciwko Chodakowskiemu. Oczywiście żona Marcina nie zdradzi go z Ostrowskim, ale na nagraniu będzie widać ich razem w łóżku. To wystarczy, by Chodakowski zwątpił w wierność ukochanej, stracił do niej zaufanie. A o to chodzi Bosackiemu, żeby Iza i Marcin się rozstali! To odwet za to, że milionerka Bosacka wyrzuciła go z domu po licznych zdradach ujawnionych przez Marcina.

M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku!
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Najnowsze