M jak miłość, odcinek 1573: Aneta namówi Izę, żeby przyznała się Marcinowi do zdrady. Będzie już za późno - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1573: Aneta namówi Izę, żeby przyznała się Marcinowi do zdrady. Będzie już za późno - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1573: Aneta namówi Izę, żeby przyznała się Marcinowi co stało się w Krakowie. Będzie już za późno - ZWIASTUN

2021-03-09 21:06

W 1573 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) dowie się od Michała (Paweł Deląg), że to Bosacki (Dariusz Kordek) wrobił ją w zdradę, że to on wszystko ukartował i nagrał ich nago w hotelu w Krakowie. Załamana żona Marcina (Mikołaj Roznerski) nie będzie wiedziała co robić, więc po radę zgłosi się do Anety (Ilona Janyst). W chwili kiedy w 1573 odcinku "M jak miłość" Marcin zniknie bez śladu i przestanie się odzywać do Izy, to Aneta zmusi ją do tego, by wyznała ukochanemu całą prawdę o "zdradzie". Będzie już jednak za późno, bo Bosacki zada ostateczny cios. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek, 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Szczęście Izy i Marcina w "M jak miłość" zostanie bezdusznie zniszczone przez Bosackiego! To on w 1573 odcinku "M jak miłość" zada Chodakowskiemu ostateczny cios kiedy pokaże mu nagranie z Izą i Michałem nago w łóżku. Ale zanim to nastąpi Iza przeżyje dramat, bo nie będzie miała pojęcia gdzie jest jej mąż i czy zna "prawdę" o tym co się stało w Krakowie. Bosacki ukartował jej zdradę, noc z Michałem, którą spędzili w jednym łóżku tylko dlatego, że oboje byli pod wpływem narkotyków, bo niebezpieczny i żądny zemsty kolega z wydawnictwa dosypał ich czegoś do drinków. W chwili kiedy Michał w 1573 odcinku "M jak miłość" wyjawi Izie, że to Bosacki za wszystkim stoi, stanie się jasne, że zdrada jest wymierzona przeciwko Marcinowi!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1573: Rozpacz Marcina po zdradzie Izy. Nigdy jej nie wybaczy, że zniszczyła ich miłość - WIDEO

Niestety właśnie wtedy w 1573 odcinku "M jak miłość" Marcin wyjedzie do Krakowa, by zdemaskować kłamstwa Izy. Przeprowadzi prywatne śledztwo w hotelu, gdzie była Iza z Michałem i Bosackim i na miejscu dokona przerażającego odkrycia. Zerwie kontakt z ukochaną, która będzie odchodziła od zmysłów ze strachu co się z nim dzieje i dlaczego się do niej nie odzywa.

W 1573 odcinku "M jak miłość" załamana Iza zwróci się po pomoc do Anety, której jako jedynej przyznała się do "zdrady". - Kolega z pracy?! Jakiś cholerny psychopata! - oceni przyjaciółka i szwagierka Izy. - A wydawał się być fajny, miłym gościem! Przecież to były tylko pozory. On tylko czekał na to, żeby zemścić się na Marcinie!- No tak teraz się wszystko składa w jedną całość... - stwierdzi Aneta.

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin ucieknie od Izy do Grabiny. Nie wybaczy jej zdrady z Michałem

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1574: Marcin tylko Barbarze powie o rozstaniu z Izą. Nie uwierzy w paskudne oskarżenia

Zupełnie rozbita psychicznie Iza w 1573 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała co teraz robić. Zwłaszcza, że mąż przestanie się do niej odzywać. - Marcin nie odbiera telefonu. Nikt nie wie gdzie on jest. Jakub nie wie! Mamie powiedział, że musi załatwić jakąś pilną sprawę... Boże... A jak on się już o tym wszystkim dowiedział?

- Nie sądzę... Iza nie nakręcaj się. Marcin na pewno jest gdzieś w terenie. Załatwia jakieś ważne sprawy, nie może rozmawiać. A poza tym po tym wszystkim co wy razem przeszliście, to jakaś intryga małego, podłego człowieka was po prostu nie zniszczy! Jedź do domu i spokojnie poczekaj na Marcina. A jak wróci to mu spokojnie o wszystkim opowiedz. To jest bardzo ważne. On się musi dowiedzieć od ciebie! - poleci jej Aneta w 1573 odcinku "M jak miłość".

Niestety będzie już za późno! Iza w 1573 odcinku "M jak miłość" nie zdąży powiedzieć Marcinowi co się stało w Krakowie, jak z Michałem wylądowali razem w łóżku, bo Bosacki wręczy Chodakowskiemu nagranie z dowodem zdrady Izy.

M jak miłość odc. 1573. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1573. Aneta (Ilona Janyst), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1573. Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Marcin (Mikołaj Roznerski), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Najnowsze