M jak miłość, odcinek 1572: Ula przez długi straciła siedlisko w Grabinie, a teraz oskarży Bartka, że szasta pieniędzmi! Sprzeda wszystko Jackowi - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1572: Ula przez długi straciła siedlisko w Grabinie, a teraz oskarży Bartka, że szasta pieniędzmi! Sprzeda wszystko Jackowi - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1572: Ula przez długi straciła siedlisko w Grabinie, a teraz oskarży Bartka, że szasta pieniędzmi! Sprzeda wszystko Jackowi - ZWIASTUN

2021-03-09 8:58

W 1572 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) pogrąży się rozpaczy, bo jej życie z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) w Warszawie będzie dla obojga brutalnym zderzeniem z rzeczywistością! Bez pracy, w malutkim, wynajętym mieszkaniu Ula poczuje jakby zniszczyła życie sobie i mężowi! Przez długi straciła siedlisko w Grabinie, Bartek sprzedał warsztat, ale i tak w 1572 odcinku "M jak miłość" Lisieccy nie będą mieli nic. Dramat Uli spotęguje prezent od ukochanego. Kiedy zobaczy niespodziankę jaką przygotował dla niej Bartek oskarży go o to, że wydaje pieniądze, których tak bardzo im brakuje.

"M jak miłość" odcinek 1572 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1572 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek będą próbowali ułożyć sobie życie w Warszawie po wyprowadzce w Grabiny, ale nie będzie to łatwe. Marzenia Uli o dobrze płatnej pracy, dzięki której wyjdą z długów, legną w gruzach. Posunie się nawet do kłamstwa, żeby uśpić czujność rodziny. A zwłaszcza ojca Marka (Kacper Kuszewski), który będzie wydzwaniał do niej z Australii, ale Ula zerwie z nim kontakt, by się nie skarżyć na swój los. Wstydliwy sekret Uli w 1572 odcinku "M jak miłość" przypadkiem odkryje ciotka Marysia. I zrobi wszystko, żeby pomóc bratanicy wyjść z tego dołka. Rogowska nie podda się nawet kiedy Ula początkowo odrzuci jej pomoc. 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1572: Spisek Magdy i Piotrka w sprawie zdrady. Odkryją okrutną prawdę!

Aż wreszcie Ula w 1572 odcinku "M jak miłość" dotrze do punktu, w którym zupełnie się załamie! Po ciężkim dniu w nowej pracy, jako maskotka banku, przebrana w strój pandy, nie będzie w stanie zapanować nad emocjami. Widząc niespodziankę, jaką przygotował dla niej Bartek zaatakuje go, że wydaje pieniądze, których tak bardzo im brakuje. - Ile to kosztowało? - zapyta męża z wyrzutem, kiedy on pokaże jej "nową" komodę do mieszkania. - Nic! To prezent z Deszczowej! Jesteś cała zmarznięta... Naleję ci gorącej wody do wanny, ale najpierw... - powie z troską Bartek.

M jak miłość, odcinek 1572 ZWIASTUN. Piotrek nie będzie mógł patrzeć jak Paweł niszczy sobie życie z Franką!

Sprawdź też: M jak miłość. Marzenka i Andrzejek zostaną w siedlisku! Ula też tam wróci z podkulonym ogonem - WIDEO

Ula sprzeda siedlisko Jackowi Kotowskiemu! Ojciec Lilki nowym właścicielem pensjonatu w Grabinie

Rozpacz Uli w 1572 odcinku "M jak miłość" będzie tak wielka, że drżącym głosem podziękuje mężowi za to, że jest z nią w tak trudnym momencie życia. - A co ty płaczesz? Nie podoba ci się komoda? Zadzwonię, to zabiorą!

- Nie, to w ogóle nie chodzi o to... Ja nie mam prawa narzekać Bartek, bo to ja nas w to wszystko wkopałam. Ale po prostu czasami już nie mogę! Jeszcze teraz 30 lat idiotycznej harówki na głupi kredyt!- powie zapłakana Ula. - Dla ciebie mogę harować nawet 100! - zapewni Bartek.

Ratunkiem dla Uli i Bartka w 1572 odcinku "M jak miłość" będzie Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak). Marysia sprowadzi do Lisieckich ojca Lilki (Monika Mielnicka), który już wcześniej interesował się kupnem siedliska. Jednak dopiero teraz Ula sprzeda Jackowi siedlisko w Grabinie. Dzięki pieniądzom Kotowskiego wreszcie wyjdzie z długów.

M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1572. Ula (Iga Krefft), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze