M jak miłość, odcinek 1571: Aneta pierwsza odkryje kto wrabia Izę w romans! Zrzuci podejrzenia na Michała - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1571: Aneta pierwsza odkryje kto wrabia Izę w romans! Zrzuci podejrzenia na Michała - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1571: Aneta pierwsza odkryje kto wrabia Izę w romans! Zrzuci podejrzenia na Michała - ZWIASTUN

2021-03-02 21:51

W 1571 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) będzie widziała jak Iza (Adriana Kalska) cierpi po tym co się wydarzyło w Krakowie, niesłusznie obwiniając się o zdradę Marcina (Mikołaj Roznerski). To właśnie ona pomoże przyjaciółce okłamywać męża. A do tego zacznie się zastanawiać kto mógł wrobić Izę w romans z Michałem (Paweł Deląg). Ponieważ spędzili noc pod wpływem narkotyków, krąg podejrzanych zawęzi się tylko do Michała. To właśnie na niego w 1571 odcinku "M jak miłość" Aneta zrzuci winę za to co spotkało Izę. Ale podsunie jej też myśl, że to może Bosacki (Dariusz Kordek).

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

To Aneta w 1571 odcinku "M jak miłość" będzie pomagać Izie w okłamywaniu Marcina! Wyznanie prawdy będzie dla Izy zbyt trudne, a strach przed tym, że ukochany posądzi ją o zdradę z Michałem i nie wybaczy jej tego co nafaszerowana narkotykami zrobiła w Krakowie odbierze Chodakowskiej zdolność racjonalnego myślenia. Zamiast szczerości wybierze kolejne oszustwa. Do tego w 1571 odcinku "M jak miłość" Iza wymyśli bajeczkę, że jej dziwne zachowanie to efekt traumy z przeszłości związanej z Arturem (Tomasz Ciachorowski) i jego ciotką, Skalską (Agata Rzeszewska). Wmówi nawet mężowi, że spotkała się ze Skalską i ta oskarżyła ją o wstrętne rzeczy!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1571: Iza zostawi Marcina i ukryje się u Mostowiaków! Aneta jej pomoże okłamywać męża - ZWIASTUN

Aż wreszcie w 1571 odcinku "M jak miłość" Iza ucieknie od Marcina. Zabierze dzieci i z pomocą Anety wyjedzie do siedliska w Grabinie. Podczas podróży tylko przyjaciółce zwierzy się z dręczących ją wyrzutów sumienia. - Kolejny dzień, kolejne pytania, kolejne kłamstwa... W 1571 odcinku "M jak miłość" Aneta uzna, że Iza nie może powiedzieć prawdy mężowi. - Po prostu to ucinaj! Zmieniaj temat, nie potrafisz?! A przede wszystkim przez ten dzień czy dwa bez Marcina spróbuj się jakoś zebrać do kupy!

M jak miłość, odcinek 1571 ZWIASTUN. Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje. Bosacki wyśle mu filmik z dowodem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1573: Marcin da Izie ostatnią szansę, żeby przyznała się do zdrady! Będzie kłamała mu w żywe oczy

Słowa pocieszania na nic się zdadzą. - Aneta, a co potem? Myślisz, że będzie lepiej? Nie będzie! - przyzna Iza. Aż wreszcie Aneta w 1571 odcinku "M jak miłość" zacznie drążyć temat nocy Izy z Michałem, bo cała sytuacja z narkotykami wyda jej się mocno podejrzana. Na cel weźmie zwłaszcza Ostrowskiego.

- Jezu Iza, jesteś dorosła! Wszyscy czasami kłamiemy, inaczej się nie da. Poza tym zrozum, że nie ma w tym ani grama twojej winy! Nie zdradziłaś Marcina. Ktoś ci podał jakiś rodzaj pigułki gwałtu. Zresztą trzeba było od razu to zgłosić na policję. Teraz jest już za późno. Słuchaj, a jak ty dobrze znasz tego Michała? Myślisz, że on mógł zrobić coś takiego? - zapyta podejrzliwie.

- Nie, na pewno nie... - zapewni Iza. - Ale tak na 100 procent nie? Bo on jest w sumie najbardziej oczywistym podejrzanym! - zasugeruje Aneta.

- On też się zatruł. Widziałam! Naprawdę źle się czuł...

- I właśnie to jest dlatego jest to takie podejrzane. Bo gdyby to się przytrafiło tylko jednemu z was. A jest ktoś inny w waszym otoczeniu, kto życzy wam na tyle źle mógłby zrobić coś takiego?

- Nie... To znaczy... To jest absurdalne! - Iza przez chwilę w 1571 odcinku "M jak miłość" pomyśli o Bosackim, ale zaraz potem odepchnie te czarne myśli od głowy. Nieświadoma, że Bosacki dogadał się już z Michałem w sprawie zmontowanego sprytnie filmiku z hotelu, na którym oboje leżą w łóżku nago!

M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)
M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze