M jak miłość, odcinek 1571: Aneta pierwsza odkryje kto wrabia Izę w romans! Zrzuci podejrzenia na Michała - ZWIASTUN

2021-03-02 21:51 ag
M jak miłość, odcinek 1571: Aneta pierwsza odkryje kto wrabia Izę w romans! Zrzuci podejrzenia na Michała - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1571: Aneta pierwsza odkryje kto wrabia Izę w romans! Zrzuci podejrzenia na Michała - ZWIASTUN

W 1571 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) będzie widziała jak Iza (Adriana Kalska) cierpi po tym co się wydarzyło w Krakowie, niesłusznie obwiniając się o zdradę Marcina (Mikołaj Roznerski). To właśnie ona pomoże przyjaciółce okłamywać męża. A do tego zacznie się zastanawiać kto mógł wrobić Izę w romans z Michałem (Paweł Deląg). Ponieważ spędzili noc pod wpływem narkotyków, krąg podejrzanych zawęzi się tylko do Michała. To właśnie na niego w 1571 odcinku "M jak miłość" Aneta zrzuci winę za to co spotkało Izę. Ale podsunie jej też myśl, że to może Bosacki (Dariusz Kordek).

"M jak miłość" odcinek 1571 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

To Aneta w 1571 odcinku "M jak miłość" będzie pomagać Izie w okłamywaniu Marcina! Wyznanie prawdy będzie dla Izy zbyt trudne, a strach przed tym, że ukochany posądzi ją o zdradę z Michałem i nie wybaczy jej tego co nafaszerowana narkotykami zrobiła w Krakowie odbierze Chodakowskiej zdolność racjonalnego myślenia. Zamiast szczerości wybierze kolejne oszustwa. Do tego w 1571 odcinku "M jak miłość" Iza wymyśli bajeczkę, że jej dziwne zachowanie to efekt traumy z przeszłości związanej z Arturem (Tomasz Ciachorowski) i jego ciotką, Skalską (Agata Rzeszewska). Wmówi nawet mężowi, że spotkała się ze Skalską i ta oskarżyła ją o wstrętne rzeczy!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1571: Iza zostawi Marcina i ukryje się u Mostowiaków! Aneta jej pomoże okłamywać męża - ZWIASTUN

Aż wreszcie w 1571 odcinku "M jak miłość" Iza ucieknie od Marcina. Zabierze dzieci i z pomocą Anety wyjedzie do siedliska w Grabinie. Podczas podróży tylko przyjaciółce zwierzy się z dręczących ją wyrzutów sumienia. - Kolejny dzień, kolejne pytania, kolejne kłamstwa... W 1571 odcinku "M jak miłość" Aneta uzna, że Iza nie może powiedzieć prawdy mężowi. - Po prostu to ucinaj! Zmieniaj temat, nie potrafisz?! A przede wszystkim przez ten dzień czy dwa bez Marcina spróbuj się jakoś zebrać do kupy!

M jak miłość, odcinek 1571 ZWIASTUN. Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje. Bosacki wyśle mu filmik z dowodem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1573: Marcin da Izie ostatnią szansę, żeby przyznała się do zdrady! Będzie kłamała mu w żywe oczy

Słowa pocieszania na nic się zdadzą. - Aneta, a co potem? Myślisz, że będzie lepiej? Nie będzie! - przyzna Iza. Aż wreszcie Aneta w 1571 odcinku "M jak miłość" zacznie drążyć temat nocy Izy z Michałem, bo cała sytuacja z narkotykami wyda jej się mocno podejrzana. Na cel weźmie zwłaszcza Ostrowskiego.

- Jezu Iza, jesteś dorosła! Wszyscy czasami kłamiemy, inaczej się nie da. Poza tym zrozum, że nie ma w tym ani grama twojej winy! Nie zdradziłaś Marcina. Ktoś ci podał jakiś rodzaj pigułki gwałtu. Zresztą trzeba było od razu to zgłosić na policję. Teraz jest już za późno. Słuchaj, a jak ty dobrze znasz tego Michała? Myślisz, że on mógł zrobić coś takiego? - zapyta podejrzliwie.

- Nie, na pewno nie... - zapewni Iza. - Ale tak na 100 procent nie? Bo on jest w sumie najbardziej oczywistym podejrzanym! - zasugeruje Aneta.

- On też się zatruł. Widziałam! Naprawdę źle się czuł...

- I właśnie to jest dlatego jest to takie podejrzane. Bo gdyby to się przytrafiło tylko jednemu z was. A jest ktoś inny w waszym otoczeniu, kto życzy wam na tyle źle mógłby zrobić coś takiego?

- Nie... To znaczy... To jest absurdalne! - Iza przez chwilę w 1571 odcinku "M jak miłość" pomyśli o Bosackim, ale zaraz potem odepchnie te czarne myśli od głowy. Nieświadoma, że Bosacki dogadał się już z Michałem w sprawie zmontowanego sprytnie filmiku z hotelu, na którym oboje leżą w łóżku nago!

M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)
M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Iza (Adriana Kalska), Aneta (Ilona Janyst)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze