M jak miłość, odcinek 1570: Komendant Staszek oświadczy się Krystynie? Banach zniszczy tę miłość

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570: Komendant Staszek oświadczy się Krystynie? Banach zniszczy tę miłość

M jak miłość, odcinek 1570: Komendant Staszek oświadczy się Krystynie? Banach zniszczy tę miłość

2021-01-05 12:22

W 1570 odcinku "M jak miłość" Staszek (Sławomir Holland) zdobędzie się na odwagę i wreszcie wyzna Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura) miłość! Od dawna ich relacja była bliska, ale zarazem bardzo tajemnicza i niedopowiedziana. To się wkrótce skończy, bo odważny policjant będzie miał poważne zamiary względem Banachowej. Niestety wiele wskazuje na to, że na ich drodze stanie bandyta Banach (January Brunov), który nie dopuści myśli, że żona odejdzie do innego! Krystyna mimo to przyjmie oświadczyny Staszka?

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1570 odcinku "M jak miłość" Staszek wreszcie podejmie męską decyzję. Od dłuższego czasu można śledzić jego uczucie do Krystyny. Cały czas wspierał ją w walce z mężem bandytą, który uwziął się na nią i Lilkę (Monika Mielnicka). Banach przechodził samego siebie żebrając o pieniądze, nachodząc je, a nawet próbując podpalić ich dom! Wygląda jednak na to, że wkrótce w "M jak miłość" Krystyna przeżyje szokujący moment, bo Staszek szykuje dla niej coś specjalnego!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Sandra pokaże Wernerowi prawdziwą twarz! Długo z nią nie wytrzyma?

M jak miłość. Lilka dowie się, że Jacek to jej ojciec. Znienawidzi go tak jak matkę?

W 1570 odcinku "M jak miłość" Staszek wyzna Krystynie miłość! Powie jej wprost, że bardzo mu na niej zależy i nie wyobraża sobie już życia bez niej. Kobieta będzie bardzo zszokowana, ale na pewno szczęśliwa. Można stwierdzić, że skoro Staszek zdecyduje się na śmiałą deklarację swych uczuć, wkrótce też oświadczy się Banachowej. Niestety ich szczęście w "M jak miłość: może nie potrwać zbyt długo, przez niezrównoważonego pijaka Banacha. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1557: Marcin zniszczy małżeństwo bogatej Anny Bosackiej! Ściągnie na siebie zemstę jej męża. Nie będzie wiedział z kim zadziera - WIDEO

Nie można być pewnym, że w "M jak miłość" romantyczny gest Staszka będzie zwiastował świetlaną przyszłość. Niestety Banach wciąż nie będzie dawał za wygraną i zapowiada się, że jeszcze nieźle namiesza w życiu żony i córki. Dobrze byłoby, gdyby Krrystyna zaznała choć trochę spokoju, bo w ostatnim czasie miała same problemy, chociażby z Jackiem Kotowskim (Tomasz Sobczak), który niebawem wyzna Lilce, że jest jej biologicznym ojcem. Jak potoczą się losy rodziny Banachów? Dowiemy się z kolejnych odcinków "M jak miłość".

Najnowsze